ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Навісні Вентильовані Фасади: Універсальне Рішення Для Зовнішньої Обробки

Навісні Вентильовані Фасади: Універсальне Рішення Для Зовнішньої Обробки

Навісні вентильовані фасади можуть використовуватися як при будівництві нових споруд, так і під час ремонту вже існуючих будівель.

Система являє собою конструкцію, що дозволяє повітрю циркулювати вздовж основного фасаду. В даний час вентильовані фасади будівель, приватного будинку і котеджу є найбільш популярним рішенням для зовнішньої обробки. Такі системи дозволяють комбінувати різні види матеріалів.

Навісні Вентильовані Фасади

Стіни будівель для облицювання за допомогою навісного фасаду можуть бути виготовлені з різних матеріалів: цегли, дерев’яного бруса, газобетонних блоків.

Навісні Вентильовані Фасади

Ефективна і безпечна експлуатація вентильованих фасадів досягається не тільки вибором високоякісних матеріалів і комплектуючих. Не меншу роль відіграє технологія монтажу. Термін служби правильно встановленої конструкції становить 30 … 50 років.

Принцип дії системи навісного вентильованого фасаду

Внаслідок різниці температур всередині і зовні будівлі на його стінах конденсується волога. Також стіни намокають під впливом опадів. Підвищена вологість призводить до поступового руйнування несучої конструкції, погіршення зовнішнього вигляду, а також утворення цвілі. Застосування вентфасада дозволяє ефективно вирішити дані проблеми.

Принцип дії системи навісного вентильованого фасаду

Між вентильованим фасадом і несучою стіною залишають зазор. Завдяки різниці тисків на вході і виході з утвореної порожнини в ній циркулює повітря. Постійна циркуляція усуває вологу. В результаті несучі конструкції будівлі залишаються сухими і служать довше.

Також конструкція вентильованого фасаду служить будівлі захисним екраном, оберігаючи його від зовнішніх впливів. У спекотні дні вентфасад захищає від перегріву, а в холодні – від надмірних тепловтрат.

Навісні Вентильовані Фасади

Конструкція вентильованого фасаду

Облаштування вентильованих фасадів багато в чому визначається принципом їх роботи. Головними складовими конструкції є каркас і зовнішнє облицювання.

Залежно від застосовуваних матеріалів каркас може бути наступних видів:

 • Сталевий оцинкований;
 • Сталевий нержавіючий;
 • Алюмінієвий.

Найбільшого поширення набула алюмінієва підсистема для вентильованих фасадів. Алюмінієвий профіль в якості матеріалу каркаса відрізняється доступною вартістю, простотою обробки і монтажу. Каркасна подконструкция для вентильованих фасадів служить для установки облицювальних елементів і формування зазору для повітряної циркуляції.

Для захисту внутрішньої порожнини фасаду від проникнення комах і дрібних тварин впускні і випускні отвори закривають гратами. Оптимальний розмір отворів захисного екрану складає 3 … 4 мм.

Компанії-виробники вентфасадов, як правило, мають власні запатентовані рішення. Система об’єднує підходи до вибору як самих матеріалів, так і оптимальних способів їх монтажу в залежності від цілого ряду вихідних даних. При розробці проекту фасадної конструкції враховується призначення і розташування будівлі, матеріал основних стін, температурні умови, геометрія фасаду і розміщення в ньому дверних і віконних прорізів.

Кожен виробник розробляє наочні матеріали – альбоми типових рішень, де зібрані ілюстрації і опису основних підходів до монтажних робіт в залежності від ряду факторів. Такі альбоми використовуються фахівцями компаній, які здійснюють монтажні роботи.

Утеплювач для вентильованих фасадів

Незважаючи на те, що саме по собі використання вентильованого фасаду знижує втрати тепла, в ряді випадків може знадобитися додаткове утеплення будівлі. Для цього на несучу стіну укладають вентильований утеплювач і закріплюють за допомогою тарілчастих дюбелів або іншого кріплення. Мінімальний зазор між навісний частиною конструкції і утеплює шаром повинен становити не менше 40 мм.

Як утеплювач для вентфасада використовують мінеральну вату (для стін) або пінополістирол екструзії (для цоколя і фундаменту). Для захисту утеплювального шару від руйнування його вкривають паропроницаемой плівкою (мембраною).

Технологія монтажу навісних вентильованих фасадів

Правильний монтаж навісного фасаду вимагає від бригади виконавців точного дотримання технології. Монтаж включає в себе кілька послідовних етапів.

1. Підготовка до монтажу фасаду

На попередньому етапі здійснюється підготовка стін будівлі і прилеглої території до процесу монтажу. Ділянка, на якій розташована будівля, огороджується для безпеки пішоходів. Стіни очищаються від доступних для демонтажу виступаючих елементів – ліхтарів, вивісок, табличок і кронштейнів. Прибираються зруйновані ділянки зовнішньої обробки. Стіни миються і при необхідності обробляються захисним складом.

2. Розмітка

Для подальшої установки кріпильних кронштейнів розмічаються поверхні стін. Спочатку за допомогою рівня визначається базова горизонтальна лінія, щодо якої наноситься сітка розміщення кріплення. Для розмітки широко використовують лазерні рівні.

3. Монтаж кронштейнів

Кріпильні елементи монтуються на несучій поверхні стін в заздалегідь підготовлені отвори, виконані за допомогою дриля або перфоратора. Оптимальний спосіб виконання отворів вибирається залежно від матеріалу стін.

4. Формування металевого каркаса

Каркас виготовляється з алюмінієвого або сталевого профілю. В результаті на підготовлені раніше кронштейни монтується сітка, вузлові елементи якої утворені горизонтальними і вертикальними елементами. Профілі закріплюються за допомогою саморізів.

Для підвищення протипожежного захисту в каркасі формуються спеціальні вертикальні перегородки – так звані «відсічення». Вони поділяють вентильований порожнину на окремі ділянки, що дозволяє локалізувати можливому спалаху.

5. Утеплення вентильованого фасаду

Коли каркас сформований, на підготовлені поверхні стін укладаються листи мінеральної вати або іншого утеплювача. Для запобігання утворенню містків холоду сусідні листи утеплювача укладаються внахлест. Також можливо двошарове утеплення з різних матеріалів. Напрямок укладання листів – від низу до верху.

6. Облицювання

Зовнішнє облицювання є тим етапом монтажу конструкції, який формує вигляд фасаду. Технологія монтажу облицювання залежить від виду застосовуваного матеріалу. Плити або панелі закріплюють на підготовленому каркасі.

7. Монтаж відкосів

Останнім етапом монтажних робіт є установка укосів дверних і віконних прорізів. Укоси можуть бути виконані як в єдиній кольоровій гамі з головним фасадом, так і підкреслено контрастними.

Матеріали для вентильованих фасадів

Популярність вентильованих фасадів також обумовлена великим вибором матеріалів для облицювання. У їх якості може використовуватися:

 • Сталевий чи вініловий сайдинг;
 • Дошка з натурального дерева;
 • Композитні панелі;
 • Плити з фіброцементу;
 • Панелі з керамограніта;
 • Традиційні облицювальні матеріали (цегла, природний камінь);
 • Світлопрозорі (скляні) панелі;
 • Панелі з натуральним озелененням;
 • Панелі з сонячними батареями для «розумного будинку».

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

Композитні панелі – це багатошаровий матеріал, що складається з двох листів алюмінію, між якими розміщений полімерний заповнювач. Зовнішня поверхня плити забарвлюється і покривається захисною плівкою.

Панелі для вентильованих фасадів дозволяють урізноманітнити нудний пейзаж районів типової забудови. Навіть бюджетне житло в сучасній облицюванні з правильно підібраним патерном виглядає цікавим і привабливим.

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

Вентильований Фасад Алюкобонд

Alucobond – фірмова фасадна система однойменної європейської компанії. Основою системи є багатошарові панелі, зовнішня поверхня яких проводиться з металу. Панелі Alucobond відрізняються надійністю і тривалим терміном служби. Компанія надає великий вибір кольорів і фактур, в тому числі імітують інші матеріали.

Вентильований Фасад Алюкобонд

Переваги панелей Алюкобонд:

 • Високі протипожежні характеристики;
 • Стійкість до механічних впливів;
 • Широкий температурний діапазон (-50 … + 80˚С);
 • Невелика вага;
 • Простота монтажу.
Вентильований Фасад Алюкобонд

Навісні вентильовані фасади з композитних панелей традиційно використовуються для зовнішньої обробки офісних і адміністративних будівель. Лаконічний дизайн фасадних панелей підкреслює строгість і функціональність центрів ділової активності.

Алюмінієві Фасади Вентильовані

Алюмінієві Фасади Вентильовані

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД НА ОСНОВІ САЙДІНГА

Альтернативою фасадним панелям є сайдинг. Дошки з ПВХ або металу легко монтуються і замінюються при можливому пошкодженні. Вони розміщуються під невеликим кутом відносно вертикальної площини.

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД НА ОСНОВІ САЙДІНГА

Сайдинг з ПВХ, званий також вініловим, передбачає великий вибір кольорів, в тому числі різних відтінків сірого. Спокійна забарвлення відмінно поєднується з рясним озелененням прибудинкової території.

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД НА ОСНОВІ САЙДІНГА

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З ДЕРЕВА

Натуральне дерево, традиційно використовується для будівництва та оздоблення будівель, підходить і для облаштування навісних фасадних конструкцій. Технологія монтажу використовує ті ж принципи, що і для облицювання за допомогою композитних панелей.

Вентильовані фасади можуть використовуватися, щоб підкреслити виділений обсяг будівлі. Так, видатний вперед другий поверх виділений за допомогою облицювання з натурального дерева.

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З ДЕРЕВА

Котедж або приватний будинок з навісним фасадом з натурального дерева виглядає не менш ефектно, ніж традиційні будинки з дерев’яного бруса. Природне походження оздоблювального матеріалу підкреслюється неоднорідністю забарвлення окремих дощок.

Дерев’яний Вентильований Фасад

Дерев’яний Вентильований Фасад

Вентильований фасад з дерева може використовуватися і при облицюванні каркасних будинків. Оздоблення зі світлого дерева комбінується з темними композитними панелями, якими облицьовано основний обсяг котеджу.

Дерев’яний Вентильований Фасад

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КЕРАМОГРАНІТА

На відміну від традиційної кераміки, керамограніт спеціально створений для зовнішнього використання. Це матеріал, який завдяки високій міцності і морозостійкості прекрасно витримує вплив зовнішніх факторів.

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КЕРАМОГРАНІТА

Вентильований фасад з керамогранита привабливо виглядає і вимагає мінімального догляду. Товщина плит становить до 12 мм. Фіксація здійснюється за допомогою анкерів, болтів або кляммеров.

Навісний вентильований фасад з керамограніта

Навісний вентильований фасад з керамограніта

Облицювальні елементи з керамограніта можуть мати різну форму. Також в одному фасаді можливо комбінувати вертикальну та горизонтальну розміщення панелей.

Вентильовані фасади з керамограніта

Вентильовані фасади з керамограніта

ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Поряд з сайдингом, композитними і керамогранітними панелями, для облицювання будівель в складі вентильованих фасадів використовуються натуральні матеріали – камінь, цегла та інші види кераміки. Вентильований фасад з цегли поєднує в собі класичний вигляд цегляної кладки і функціональність сучасних технологій зовнішньої обробки. У складі вентильованих фасадних систем може використовуватися як звичайний, так і клінкерну цеглу.

ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Вентильований фасад з натурального каменю має той же пристрій, що і системи на основі композитних панелей. Головна відмінність полягає в великій вазі облицювання. Тому фасадні системи на основі цегли і натурального каменю вимагають більш міцних опорних кронштейнів. Також для компенсації збільшеної маси облицювання може використовуватися опора на виступаючу частину фундаменту.

Натуральним каменем може бути облицьований як будівля повністю, так і його певна частина. Для зовнішньої обробки в складі вентильованих фасадів використовують як полірований, так і «рваний» камінь.

ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

ЦІКАВІ ПРОЕКТИ БУДИНКІВ З ВЕНТИЛЬОВАНИМИ ФАСАДАМИ

Фасадні системи можуть використовуватися і для облаштування покрівлі. Наочний приклад – двоповерховий пентхаус, виконаний у вигляді мансарди. Колір облицювальних панелей обраний в контрасті з забарвленням основного фасаду.

Вентильовані Навісні Фасади

Вентильовані Навісні Фасади

Архітектурний дизайн офісних центрів часто передбачає великі площі скління. В даному прикладі в оформленні фасаду використовується комбінація з трьох варіантів облицювання:

 • Скляні панелі;
 • Композитні панелі;
 • Між ними – секція будівлі з облицюванням з скляних панелей, поверх яких змонтовано каркас з горизонтальними стулками-жалюзі.

При цьому забарвлення стулок повторює забарвлення композитних панелей. В результаті фасад вийшов не тільки візуально легким, але і функціональним.

Вентильований Фасад

Вентильований Фасад

Одним з дизайнерських рішень для вентильованих фасадів є декоративні виступи. Наприклад, вони можуть бути сформовані змінної кладкою облицювальної цегли.

Вентильований Фасад під Цеглу

Вентильований Фасад під Цеглу

Об’ємні панелі, зовнішня поверхня яких розбита на прості геометричні форми, надає фасаду додаткової динаміки.

Алюмінієві Вентильовані Фасади

Алюмінієві Вентильовані Фасади

Системи навісних вентильованих фасадів застосовують і для облицювання великих громадських будівель. Композитні панелі ідеально підходять для обробки зовнішніх стін побудованих в сучасному стилі концертних залів, палаців культури і спортивних комплексів.

Вентильовані Фасадні Панелі

Вентильовані Фасадні Панелі

Другий шар фасаду також може бути сформований каркасом, облицьованим фарбованої дошкою, розміщеної з великим зазором. Такий фасад прекрасно комбінується з дерев’яною обробкою.

Вентильований Фасад Облицювання

Вентильований Фасад Облицювання

Одним з найбільш цікавих варіантів зовнішньої обробки будівель є вентильований фасад з озелененням. Зовнішня поверхня такої конструкції є металевою або полімерну сітку, яка служить основою для витких рослин.

Оздоблення Вентильованих Фасадів

Оздоблення Вентильованих Фасадів

Ще один приклад двошарового навісного фасаду. Торцева стіна має додатковий каркас для озеленення. Основна частина фасаду виконана зі скла. Перед нею розміщені галереї, прикриті декоративними панелями. Отвори утворюють малюнок у вигляді хмари мильних бульбашок. Такий фасад виглядає ефектно і незвично.

Вентильований Навісний Фасад

Вентильований Навісний Фасад

Панелі з імітацією під дерево підійдуть для котеджу, розташованого в мальовничій місцевості. Таке облицювання прекрасно гармонує з навколишньою природою.

Вентильовані Фасади Для Котеджів

Вентильовані Фасади Для Котеджів

Вентильований фасад з композитних панелей може мати малюнок або орнамент. Геометрія малюнка візуально приховує стики між панелями, повністю змінюючи сприйняття фасаду. Поєднання орнаментальної забарвлення фасаду з великими ділянками скління підходить для великих об’єктів – вокзалів, терміналів аеропортів і виставкових комплексів.

Вентильовані Фасади з Композиту

Вентильовані Фасади з Композиту

В інших випадках стики між панелями виконують не тільки утилітарну, але і декоративну функцію. У таких фасадах поверхні можуть бути розділені на панелі під довільним кутом.

Металевий Вентильований Фасад

Металевий Вентильований Фасад

У дизайні фасаду може використовуватися відразу кілька ефектних прийомів:

 • Неоднорідність по ширині і висоті облицювальних елементів;
 • Поєднання різних відтінків;
 • Різна висота розміщення вікон.
Металевий Вентильований Фасад

Ще одним поширеним рішенням для оформлення навісних фасадів є використання декількох відтінків однієї колірної палітри.

Вентильовані Фасади з Фіброцементних Плит

Вентильовані Фасади з Фіброцементних Плит

Дроблення поверхні фасаду на безліч вузьких смуг в поєднанні з їх контрастним кольором може візуально полегшити будівлю.

Вентильований Фасад Фото

Вентильований Фасад Фото

Для будівель в стилі High-Tech відмінно підійде фасад з полірованих металевих панелей з гофрованої поверхнею. Таке рішення в поєднанні з темним каркасом панорамного скління і зеленим газоном прилеглої ділянки виглядає ефектно і привабливо.

Вентильовані Фасади Керамограніт

Вентильовані Фасади Керамограніт

Навісний фасад або покрівля на його основі може використовуватися і в якості поверхні для розміщення сонячних панелей. Таке рішення відмінно підходить для «розумного будинку».

Вентильований Фасад Керамограніт

Вентильований Фасад Керамограніт

Вентильовані системи також можуть використовуватися для зовнішньої обробки стадіонів і інших спортивних споруд. Такі фасади дозволяють сформувати не тільки прямолінійні, але і округлені поверхні.

Вентильовані Фасади Фото

Вентильовані Фасади Фото

Сучасні фасадні системи дають можливість вирішити практично будь-яке завдання в області зовнішньої обробки будівель. Навісні вентильовані фасади підходять як для житлових будинків і котеджів, так і для офісних центрів, спортивних комплексів, адміністративних і інших типів будівель. Великий вибір матеріалів і можливість їх комбінацій дозволяє дизайнеру і архітектору працювати в різних стильових напрямках.

Вентильований Фасад Власноручь

КРУТІ ВЕНТИЛЬОВАНИ ФАСАДИ – СУЧАСНІ ФРЕСКИ НА ФАСАДНИХ ПАНЕЛЯХ

У центрі Бухареста, столиці Румунії, знаходиться готель Mercure, має круті вентильовані фасади з унікальними фресками на фасадних панелях. Чотиризірковий готель оточений неокласичному житловими будинками, що сильно вплинуло на дизайн його вентильованого фасаду. Готель Mercure Bucharest City Centre можна назвати оповідає архітектурою.

Навісні Вентильовані Фасади

Вентильовані фасади готелю взяли і переосмислили архітектурні та символічні елементи з безпосередній близькості, щоб переосмислити і створити свою культурну послання, як міське, так і стилістично послідовне.

Вент Фасади

Навісні Вентильовані Фасади

В готелі використовується цікава суміш контрастних матеріалів з гіпсу і алюмінію в обробці вентильованого фасаду. Алюмінієвий композит Dark Grey Alucobond PLUS створює цікаве поєднання, яке демонструє як вплив традиційних концепцій будівлі, так і рух до сучасних технологій.

Вентильовані Фасадні Системи

Навісні Вентильовані Фасади

Архітектори наслідували арочним вікон навколишніх будинків, але маніпулювали ними в сучасних прямокутних версіях. Вони повторили одну з основних архітектурних особливостей румунського Атенеум – портику, яка відокремлена від основної будівлі і поступилася громадському простору.

Навісні Вентильовані Фасади

Архітектори також продемонстрували сучасні архітектурні прийоми, використавши перфоровані фасадні панелі і змонтувавши їх на певній відстані від фасаду, створюючи зовнішній вигляд і відчуття глибини, чергуючи світло і тінь. Сучасна фреска служить графічним символізмом і вітринами готелю: румунська Атенеум і композитор Джордж Енеску. На честь Джордж Енеску названа вулиця і готель.

Навісні Вентильовані Фасади

І Muzeul Naţional George Enescu, і румунський Athenaeum є історичними будівлями, побудованими у французькому стилі бароко і неокласицизму. Впливу цих архітектурних стилів на готель Mercure є грайливими, намагаючись одночасно вписатися в навколишнє середовище, а також виділятися.

3D ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З АЛЮМІНІЄВИХ ПАНЕЛЕЙ: ФОТО ВРАЖАЮЧИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИДУ

Бізнес-центр в Каунасі має вражаючий тривимірним вентильований фасад з алюмінієвих панелей. Каунас є другим за величиною містом в Литві і вважається культурним і науковим центром. Нова архітектура конкурує з історично значущими міжвоєнний будівлями стилю Ар-деко, що відносяться до 1920-х років. Сучасне чотириповерхова будівля оснащена торговим і ресторанним простором на першому поверсі, інші поверхи є відкритими офісними приміщеннями.

Ця будівля знаходиться в стратегічно відмінному міському місці, легко пов’язаному з головною артеріальною вулицею Каунаса. Вентильований фасад цього будинку викликає непідробний інтерес завдяки його тривимірним фасадним панелям. Колір фасаду також залежить від кута сонячних променів – панелі Alucobond змінюють колір від золота до чорного.

Системи Навісних Вентильованих Фасадів

Системи Навісних Вентильованих Фасадів

У тривимірному вентильованому фасаді використовується новітня серія Terrac з алюмінієвою обробкою «Alucobond PLUS» з м’якою обробкою Pyrite. Серія райдужних фасадних панелей виникла в Європі і нещодавно була привезена в Північну Америку. На відміну від інших обробок з каменю, серія Terra Alucobond стійка до атмосферних впливів і може бути перетворена в тривимірні конструкції з використанням методів згинання та згортання.

Навісні Вентильовані Фасадні Системи

Навісні Вентильовані Фасадні Системи

Вражаючий зовнішній вигляд являє собою суміш алюмінієвого композитного і тонованого скла. Скло відображає небо і створює гарне поєднання з золотим відтінком алюмінію. Хвиляста конструкція створює динамічний і єдиний в своєму роді зовнішній вигляд, сплетений на окремих ділянках вентильованого фасаду. Блиск покриття Pyrite створює унікальний вид на будівлю в різний час доби і навіть при різних умовах освітлення.

Навісні Вентильовані Фасадні Системи

Матеріал Alucobond PLUS може адаптуватися до найскладніших контурам конструкції будівлі. Беручи різні форми, це не впливає на стабільність матеріалу або площинність. Жорсткість фасадної панелі залишається незмінною. Це дозволяє маніпулювати матеріалом в самих абстрактних архітектурних проектах. Матеріал PLUS був розроблений виключно для задоволення більш високих вимог правил пожежної безпеки.

НАВІСНІ АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДИ У ХАЙ ТЕК ДИЗАЙН НА КРАЩИХ ФОТО

Андреа Демон і Андреас Досер з ad2 architekten ZT відомі своїми абстрактними хай тек проектами. Австрійський дует має ряд архітектурних проектів, які перетворять традиційну модель дизайну приватного будинку, надаючи їй футуристичний зовнішній вигляд облицюванням панелями Alucobond навісних алюмінієвих фасадів. Фото приклад їх роботи не залишить вас байдужими.

Навісні вентильовані фасади

Навісні вентильовані фасади

Ця приватна резиденція у Відні, Австрія, має вражаюче сучасний зовнішній дизайн, в якому використовується переливається матеріал для облицювання навісного фасаду. Будинок оточений панелями Alucobond Spectra Galaxy Blue, які були зроблені в серії абстрактних фігур. Екстер’єр – це тільки метал і скло з чорними акцентами, які проходять через інтер’єр, щоб створити рушійну силу при вході в будинок.

3D Монтаж навісних вентильованих фасадів

3D Монтаж навісних вентильованих фасадів

Та ж абстрактна геометрія імітується в інтер’єрі, де відтінки чорного і білого розбивають сучасне простір. Яскравий кутовий інтер’єр має минималистичную колірну палітру з білими, чорними і сірими на всьому протязі. Футуристичний дизайн, реалізований на фасаді будинку, як ніби взятий з наукової фантастики.

Алюмінієві композитні навісні панелі в футуристичному дизайні

Алюмінієві композитні навісні панелі в футуристичному дизайні

Будинок повністю обладнаний меблями під його розміри, щоб забезпечити максимальне використання простору в чотириповерховому будинку. На першому поверсі є вітальня і обідня зона, а також доступ до балкону і басейну. На верхніх двох поверхах розташовані житлові приміщення, робочі приміщення і сад на даху. У будинку є безліч сучасних зручностей, включаючи сауну і фітнес зал, розташований в підвалі будинку.

Алюмінієві навісні фасади дозволяють зробити майже все

Алюмінієві навісні фасади дозволяють зробити майже все

Будинок, оточений традиційними житловими проектами, втілює в собі сучасне архітектурне мистецтво. Колір, який змінюється зовнішній вигляд, відображення неба – все це яскраво виділяється в пишному саду. Житло так само пропонує надзвичайні види Відня.

Металеві навісні фасадні панелі в зовнішній обробці будинку

Металеві навісні фасадні панелі в зовнішній обробці будинку

Alucobond Spectra – це калейдоскопічна серія алюмінієвих навісних фасадів, яка взаємодіє з сонцем. Фасадні панелі мають відображають характеристики зі зміною кольору в залежності від кута сонячних променів.

Сучасні навісні фасади будинків на фото

Сучасні навісні фасади будинків на фото

CONTENT: