ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Навісні Вентильовані Фасади: Універсальне Рішення Для Зовнішньої Обробки

Навісні Вентильовані Фасади: Універсальне Рішення Для Зовнішньої Обробки

0 Поділись

Навісні вентильовані фасади можуть використовуватися як при будівництві нових споруд, так і під час ремонту вже існуючих будівель.

Система являє собою конструкцію, що дозволяє повітрю циркулювати вздовж основного фасаду. В даний час вентильовані фасади будівель, приватного будинку і котеджу є найбільш популярним рішенням для зовнішньої обробки. Такі системи дозволяють комбінувати різні види матеріалів.

вентфасад
вентильовані Фасади
вентильований
Навісні Вентильовані Фасади
Вентильований навісний Фасад
вентильований Утеплювач
Монтаж Вентильованих фасадів
Монтаж вентильованих фасадів
вентильований Фасад
Навісні Вентильовані Фасади

Стіни будівель для облицювання за допомогою навісного фасаду можуть бути виготовлені з різних матеріалів: цегли, дерев’яного бруса, газобетонних блоків.

Пристрій вентильованих фасадів
Вентильований Фасад Алюкобонд
вентфасад Керамограніт
вент Фасади
Вентильований Фасад Відео
Робота Монтажник Вентильованих фасадів
Система вентильованих фасадів
Системи Вентильованих фасадів
Вентильованих фасаді з керамограніта
Вентильовані Фасадні Системи
Навісні Вентильовані Фасади

Ефективна і безпечна експлуатація вентильованих фасадів досягається не тільки вибором високоякісних матеріалів і комплектуючих. Не меншу роль відіграє технологія монтажу. Термін служби правильно встановленої конструкції становить 30 … 50 років.

Принцип дії системи навісного вентильованого фасаду

Внаслідок різниці температур всередині і зовні будівлі на його стінах конденсується волога. Також стіни намокають під впливом опадів. Підвищена вологість призводить до поступового руйнування несучої конструкції, погіршення зовнішнього вигляду, а також утворення цвілі. Застосування вентфасада дозволяє ефективно вирішити дані проблеми.

Вентильована Фасадна Система
Вентильований Фасад Види
Виробництво Вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Технологія Монтажу
Вентильовані Навісні Фасади
Виготовлення Вентильованих фасадів
Система навісних вентильованих фасадів
монтаж вентфасадів
Вентильований Фасад Для котеджу
Вентильовані Фасади Технологія
Принцип дії системи навісного вентильованого фасаду

Між вентильованим фасадом і несучою стіною залишають зазор. Завдяки різниці тисків на вході і виході з утвореної порожнини в ній циркулює повітря. Постійна циркуляція усуває вологу. В результаті несучі конструкції будівлі залишаються сухими і служать довше.

Також конструкція вентильованого фасаду служить будівлі захисним екраном, оберігаючи його від зовнішніх впливів. У спекотні дні вентфасад захищає від перегріву, а в холодні – від надмірних тепловтрат.

Підсистема вентильованих фасадів
Виробництво навісних Вентильованих фасадів
Пристрій Вентильованих фасадів
Монтаж вентильованих фасаді з керамограніта
Вентильований Фасад Для Приватного Будинку
Монтаж навісних Вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Будівель
Подконструкция Для Вентильованих фасадів
Технологія монтаж вентильованих фасадів
Установка Вентильованих фасадів
Навісні Вентильовані Фасади

Конструкція вентильованого фасаду

Облаштування вентильованих фасадів багато в чому визначається принципом їх роботи. Головними складовими конструкції є каркас і зовнішнє облицювання.

Залежно від застосовуваних матеріалів каркас може бути наступних видів:

 • Сталевий оцинкований;
 • Сталевий нержавіючий;
 • Алюмінієвий.

Найбільшого поширення набула алюмінієва підсистема для вентильованих фасадів. Алюмінієвий профіль в якості матеріалу каркаса відрізняється доступною вартістю, простотою обробки і монтажу. Каркасна подконструкция для вентильованих фасадів служить для установки облицювальних елементів і формування зазору для повітряної циркуляції.

Для захисту внутрішньої порожнини фасаду від проникнення комах і дрібних тварин впускні і випускні отвори закривають гратами. Оптимальний розмір отворів захисного екрану складає 3 … 4 мм.

Компанії-виробники вентфасадов, як правило, мають власні запатентовані рішення. Система об’єднує підходи до вибору як самих матеріалів, так і оптимальних способів їх монтажу в залежності від цілого ряду вихідних даних. При розробці проекту фасадної конструкції враховується призначення і розташування будівлі, матеріал основних стін, температурні умови, геометрія фасаду і розміщення в ньому дверних і віконних прорізів.

Кожен виробник розробляє наочні матеріали – альбоми типових рішень, де зібрані ілюстрації і опису основних підходів до монтажних робіт в залежності від ряду факторів. Такі альбоми використовуються фахівцями компаній, які здійснюють монтажні роботи.

Утеплювач для вентильованих фасадів

Незважаючи на те, що саме по собі використання вентильованого фасаду знижує втрати тепла, в ряді випадків може знадобитися додаткове утеплення будівлі. Для цього на несучу стіну укладають вентильований утеплювач і закріплюють за допомогою тарілчастих дюбелів або іншого кріплення. Мінімальний зазор між навісний частиною конструкції і утеплює шаром повинен становити не менше 40 мм.

Як утеплювач для вентфасада використовують мінеральну вату (для стін) або пінополістирол екструзії (для цоколя і фундаменту). Для захисту утеплювального шару від руйнування його вкривають паропроницаемой плівкою (мембраною).

Технологія монтажу навісних вентильованих фасадів

Правильний монтаж навісного фасаду вимагає від бригади виконавців точного дотримання технології. Монтаж включає в себе кілька послідовних етапів.

1. Підготовка до монтажу фасаду

На попередньому етапі здійснюється підготовка стін будівлі і прилеглої території до процесу монтажу. Ділянка, на якій розташована будівля, огороджується для безпеки пішоходів. Стіни очищаються від доступних для демонтажу виступаючих елементів – ліхтарів, вивісок, табличок і кронштейнів. Прибираються зруйновані ділянки зовнішньої обробки. Стіни миються і при необхідності обробляються захисним складом.

2. Розмітка

Для подальшої установки кріпильних кронштейнів розмічаються поверхні стін. Спочатку за допомогою рівня визначається базова горизонтальна лінія, щодо якої наноситься сітка розміщення кріплення. Для розмітки широко використовують лазерні рівні.

3. Монтаж кронштейнів

Кріпильні елементи монтуються на несучій поверхні стін в заздалегідь підготовлені отвори, виконані за допомогою дриля або перфоратора. Оптимальний спосіб виконання отворів вибирається залежно від матеріалу стін.

4. Формування металевого каркаса

Каркас виготовляється з алюмінієвого або сталевого профілю. В результаті на підготовлені раніше кронштейни монтується сітка, вузлові елементи якої утворені горизонтальними і вертикальними елементами. Профілі закріплюються за допомогою саморізів.

Для підвищення протипожежного захисту в каркасі формуються спеціальні вертикальні перегородки – так звані «відсічення». Вони поділяють вентильований порожнину на окремі ділянки, що дозволяє локалізувати можливому спалаху.

5. Утеплення вентильованого фасаду

Коли каркас сформований, на підготовлені поверхні стін укладаються листи мінеральної вати або іншого утеплювача. Для запобігання утворенню містків холоду сусідні листи утеплювача укладаються внахлест. Також можливо двошарове утеплення з різних матеріалів. Напрямок укладання листів – від низу до верху.

6. Облицювання

Зовнішнє облицювання є тим етапом монтажу конструкції, який формує вигляд фасаду. Технологія монтажу облицювання залежить від виду застосовуваного матеріалу. Плити або панелі закріплюють на підготовленому каркасі.

7. Монтаж відкосів

Останнім етапом монтажних робіт є установка укосів дверних і віконних прорізів. Укоси можуть бути виконані як в єдиній кольоровій гамі з головним фасадом, так і підкреслено контрастними.

Матеріали для вентильованих фасадів

Популярність вентильованих фасадів також обумовлена великим вибором матеріалів для облицювання. У їх якості може використовуватися:

 • Сталевий чи вініловий сайдинг;
 • Дошка з натурального дерева;
 • Композитні панелі;
 • Плити з фіброцементу;
 • Панелі з керамограніта;
 • Традиційні облицювальні матеріали (цегла, природний камінь);
 • Світлопрозорі (скляні) панелі;
 • Панелі з натуральним озелененням;
 • Панелі з сонячними батареями для «розумного будинку».

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

Композитні панелі – це багатошаровий матеріал, що складається з двох листів алюмінію, між якими розміщений полімерний заповнювач. Зовнішня поверхня плити забарвлюється і покривається захисною плівкою.

Панелі для вентильованих фасадів дозволяють урізноманітнити нудний пейзаж районів типової забудови. Навіть бюджетне житло в сучасній облицюванні з правильно підібраним патерном виглядає цікавим і привабливим.

вентильованих фасадів
Вентфасад з керамограніта
Конструкція вентильованого фасаду
вентфасад Технологія
Утеплювач Для вентфасадів
Системи навісних Вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Монтаж
Матеріали Для Вентильованих фасадів
Технологія Монтажу Вентильованих фасадів
Монтажник Вентильованих фасадів
ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КОМПОЗИТНИХ ПАНЕЛЕЙ

Вентильований Фасад Алюкобонд

Alucobond – фірмова фасадна система однойменної європейської компанії. Основою системи є багатошарові панелі, зовнішня поверхня яких проводиться з металу. Панелі Alucobond відрізняються надійністю і тривалим терміном служби. Компанія надає великий вибір кольорів і фактур, в тому числі імітують інші матеріали.

монтаж вентфасадів
влаштуванні вентфасадів
Технологія вентильованих фасадів
Підсистема Для вентфасадів
вентфасад Монтаж
Вентильований Фасад З Дерева
Навісні Вентильовані Фасадні Системи
Вентильовані Фасади Для котеджів
Вентильованих фасаді з керамограніта
Вентильований Фасад З Цеглини
Вентильований Фасад Алюкобонд

Переваги панелей Алюкобонд:

 • Високі протипожежні характеристики;
 • Стійкість до механічних впливів;
 • Широкий температурний діапазон (-50 … + 80˚С);
 • Невелика вага;
 • Простота монтажу.
Скільки Варто Монтаж вентильованих фасадів
Профіль Для вентфасадів
вентильованого Фасада
виробництво Вентфасади
Вентильований Фасад
Монтаж вентильованих фасаді з керамограніта
Вентильований Фасад З Композитних панелей
Технологія монтаж вентильованих фасадів керамогранітом
Підсистема Для Вентильованих фасадів
Профіль Для Вентильованих фасадів
Вентильований Фасад Алюкобонд

Навісні вентильовані фасади з композитних панелей традиційно використовуються для зовнішньої обробки офісних і адміністративних будівель. Лаконічний дизайн фасадних панелей підкреслює строгість і функціональність центрів ділової активності.

Алюмінієві Фасади Вентильовані

Вентильовані Фасади Матеріали
Фасадні Панелі Фіброцементні Панелі Вентильовані Фасади
Вентильований Фасад З Натурального Каменя
Вентильовані Фасади З Композитних панелей
Вентильований Фасад Керамограніт
Вентильованих фасаді з керамограніта Монтаж
Алюмінієві Вентильовані Фасади
вентиляційний Фасад
Алюмінієва Підсистема Для Вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Київ
Алюмінієві Фасади Вентильовані

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД НА ОСНОВІ САЙДІНГА

Альтернативою фасадним панелям є сайдинг. Дошки з ПВХ або металу легко монтуються і замінюються при можливому пошкодженні. Вони розміщуються під невеликим кутом відносно вертикальної площини.

Вентильовані Фасадні Панелі
Вентильований Фасад Київ
Панелі Для Вентильованих фасадів
Вентильований Фасад Краснодар
Вентильовані Фасади З Композиту
Вентильовані Фасади Москва
Вентильований Фасад Матеріали
Утеплювач Для Вентильованих фасадів
Вентильований Фасад Монтаж
Вентильовані Фасади Харків
ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД НА ОСНОВІ САЙДІНГА

Сайдинг з ПВХ, званий також вініловим, передбачає великий вибір кольорів, в тому числі різних відтінків сірого. Спокійна забарвлення відмінно поєднується з рясним озелененням прибудинкової території.

Вентильований Фасад Москва
Вентильований Фасад Облицювання
Вентильований Фасад Під Цегла
Робота Вентфасад
Проектування Вентильованих фасадів
Вентильований Фасад Робота
Вентильований Фасад Своїми Руками
Вентильований Фасад Технологія
Проект вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Спб
ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД НА ОСНОВІ САЙДІНГА

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З ДЕРЕВА

Натуральне дерево, традиційно використовується для будівництва та оздоблення будівель, підходить і для облаштування навісних фасадних конструкцій. Технологія монтажу використовує ті ж принципи, що і для облицювання за допомогою композитних панелей.

Вентильовані фасади можуть використовуватися, щоб підкреслити виділений обсяг будівлі. Так, видатний вперед другий поверх виділений за допомогою облицювання з натурального дерева.

Вентильований Фасад Технологія Монтажу
Розрахунок вентильованих фасадів
Утеплювач для вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Калінінград
Види Вентильованих фасадів
Монтаж Вентильованих фасадів Москва
Оздоблення Вентильованих фасадів
Вентильований Фасад Пристрій
Вентильований Фасад Фото
Вентильовані Фасади Краснодар
ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З ДЕРЕВА

Котедж або приватний будинок з навісним фасадом з натурального дерева виглядає не менш ефектно, ніж традиційні будинки з дерев’яного бруса. Природне походження оздоблювального матеріалу підкреслюється неоднорідністю забарвлення окремих дощок.

Дерев’яний Вентильований Фасад

Монтаж Вентильованих фасадів У Москві
Комплектуючі Для Вентильованих фасадів
Кріплення для вентильованих фасадів
вентфасад Робота
Вентильовані Фасади Воронеж
Вентильовані Фасади Керамограніт
Кронштейн для вентильованих фасадів
Кронштейни Для Вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Фото
Ековер Вент Фасад
Дерев’яний Вентильований Фасад

Вентильований фасад з дерева може використовуватися і при облицюванні каркасних будинків. Оздоблення зі світлого дерева комбінується з темними композитними панелями, якими облицьовано основний обсяг котеджу.

Утеплення вентильованих фасадів
Ізовер Вентфасад Верх
Вентильований Фасад Що Це
Вентильований Фасад Це
Вентильовані Фасади У Москві
вентфасад Москва
Вентильовані Фасади Робота
Робота В Москві Вентильовані Фасади
Ремонт Вентильованих фасадів
Ізовер Вентфасад
Дерев’яний Вентильований Фасад

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КЕРАМОГРАНІТА

На відміну від традиційної кераміки, керамограніт спеціально створений для зовнішнього використання. Це матеріал, який завдяки високій міцності і морозостійкості прекрасно витримує вплив зовнішніх факторів.

Вентильовані Фасади Єкатеринбург
Дерев'яний Вентильований Фасад
проектування Вентфасади
Як Зробити Вентильований Фасад
Вентильовані Фасади Красноярськ
Металевий Вентильований Фасад
Вентильовані Фасади Види
Вентильовані Фасади З Фіброцементні плити
Ізовер Вентфасад Оптима
Монтаж Вентильований Фасад
ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З КЕРАМОГРАНІТА

Вентильований фасад з керамогранита привабливо виглядає і вимагає мінімального догляду. Товщина плит становить до 12 мм. Фіксація здійснюється за допомогою анкерів, болтів або кляммеров.

Навісний вентильований фасад з керамограніта

Вентильовані Фасади Новосибірськ
Сніп Вентильовані Фасади
Навісний вентильований Фасад
Вентильовані Фасади Іркутськ
Навісний вентильованих фасаді з керамограніта
Монтаж Вентильованих фасадів У Краснодарі
Монтаж Вентильованих фасадів Спб
Робота Вентильований Фасад
Вентильовані Фасади Під Цегла
Вентфасад Під Цегла
Навісний вентильований фасад з керамограніта

Облицювальні елементи з керамограніта можуть мати різну форму. Також в одному фасаді можливо комбінувати вертикальну та горизонтальну розміщення панелей.

Вентильовані фасади з керамограніта

фасад Вентильований
Ізовер Вентфасад Моно
вентфасад Вузли
Алюмінієві Фасади Вентильовані
Isover Вентфасад
вентфасад Фото
Робота Вентильовані Фасади
Теплотехнічний Розрахунок вентильованих фасадів
Вентильовані Фасади Вакансії
Що Таке Вентильований Фасад
Монтаж Вентильовані Фасади Москва
Вентильовані фасади з керамограніта

ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Поряд з сайдингом, композитними і керамогранітними панелями, для облицювання будівель в складі вентильованих фасадів використовуються натуральні матеріали – камінь, цегла та інші види кераміки. Вентильований фасад з цегли поєднує в собі класичний вигляд цегляної кладки і функціональність сучасних технологій зовнішньої обробки. У складі вентильованих фасадних систем може використовуватися як звичайний, так і клінкерну цеглу.

ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ
ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Вентильований фасад з натурального каменю має той же пристрій, що і системи на основі композитних панелей. Головна відмінність полягає в великій вазі облицювання. Тому фасадні системи на основі цегли і натурального каменю вимагають більш міцних опорних кронштейнів. Також для компенсації збільшеної маси облицювання може використовуватися опора на виступаючу частину фундаменту.

Натуральним каменем може бути облицьований як будівля повністю, так і його певна частина. Для зовнішньої обробки в складі вентильованих фасадів використовують як полірований, так і «рваний» камінь.

ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ
ФАСАДИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

ЦІКАВІ ПРОЕКТИ БУДИНКІВ З ВЕНТИЛЬОВАНИМИ ФАСАДАМИ

Фасадні системи можуть використовуватися і для облаштування покрівлі. Наочний приклад – двоповерховий пентхаус, виконаний у вигляді мансарди. Колір облицювальних панелей обраний в контрасті з забарвленням основного фасаду.

Вентильовані Навісні Фасади

Вентильовані Навісні Фасади
Вентильовані Навісні Фасади

Архітектурний дизайн офісних центрів часто передбачає великі площі скління. В даному прикладі в оформленні фасаду використовується комбінація з трьох варіантів облицювання:

 • Скляні панелі;
 • Композитні панелі;
 • Між ними – секція будівлі з облицюванням з скляних панелей, поверх яких змонтовано каркас з горизонтальними стулками-жалюзі.

При цьому забарвлення стулок повторює забарвлення композитних панелей. В результаті фасад вийшов не тільки візуально легким, але і функціональним.

Вентильований Фасад

Вентильований Фасад
Вентильований Фасад

Одним з дизайнерських рішень для вентильованих фасадів є декоративні виступи. Наприклад, вони можуть бути сформовані змінної кладкою облицювальної цегли.

Вентильований Фасад під Цеглу

Вентильований Фасад під Цеглу
Вентильований Фасад під Цеглу

Об’ємні панелі, зовнішня поверхня яких розбита на прості геометричні форми, надає фасаду додаткової динаміки.

Алюмінієві Вентильовані Фасади

Алюмінієві Вентильовані Фасади
Алюмінієві Вентильовані Фасади

Системи навісних вентильованих фасадів застосовують і для облицювання великих громадських будівель. Композитні панелі ідеально підходять для обробки зовнішніх стін побудованих в сучасному стилі концертних залів, палаців культури і спортивних комплексів.

Вентильовані Фасадні Панелі

Вентильовані Фасадні Панелі
Вентильовані Фасадні Панелі

Другий шар фасаду також може бути сформований каркасом, облицьованим фарбованої дошкою, розміщеної з великим зазором. Такий фасад прекрасно комбінується з дерев’яною обробкою.

Вентильований Фасад Облицювання

Вентильований Фасад Облицювання
Вентильований Фасад Облицювання

Одним з найбільш цікавих варіантів зовнішньої обробки будівель є вентильований фасад з озелененням. Зовнішня поверхня такої конструкції є металевою або полімерну сітку, яка служить основою для витких рослин.

Оздоблення Вентильованих Фасадів

Оздоблення Вентильованих Фасадів
Оздоблення Вентильованих Фасадів

Ще один приклад двошарового навісного фасаду. Торцева стіна має додатковий каркас для озеленення. Основна частина фасаду виконана зі скла. Перед нею розміщені галереї, прикриті декоративними панелями. Отвори утворюють малюнок у вигляді хмари мильних бульбашок. Такий фасад виглядає ефектно і незвично.

Вентильований Навісний Фасад

Вентильований Навісний Фасад
Вентильований Навісний Фасад

Панелі з імітацією під дерево підійдуть для котеджу, розташованого в мальовничій місцевості. Таке облицювання прекрасно гармонує з навколишньою природою.

Вентильовані Фасади Для Котеджів

Вентильовані Фасади Для Котеджів
Вентильовані Фасади Для Котеджів

Вентильований фасад з композитних панелей може мати малюнок або орнамент. Геометрія малюнка візуально приховує стики між панелями, повністю змінюючи сприйняття фасаду. Поєднання орнаментальної забарвлення фасаду з великими ділянками скління підходить для великих об’єктів – вокзалів, терміналів аеропортів і виставкових комплексів.

Вентильовані Фасади з Композиту

Вентильовані Фасади з Композиту
Вентильовані Фасади з Композиту

В інших випадках стики між панелями виконують не тільки утилітарну, але і декоративну функцію. У таких фасадах поверхні можуть бути розділені на панелі під довільним кутом.

Металевий Вентильований Фасад

Металевий Вентильований Фасад
Металевий Вентильований Фасад

У дизайні фасаду може використовуватися відразу кілька ефектних прийомів:

 • Неоднорідність по ширині і висоті облицювальних елементів;
 • Поєднання різних відтінків;
 • Різна висота розміщення вікон.
Металевий Вентильований Фасад
Металевий Вентильований Фасад

Ще одним поширеним рішенням для оформлення навісних фасадів є використання декількох відтінків однієї колірної палітри.

Вентильовані Фасади з Фіброцементних Плит

Вентильовані Фасади з Фіброцементних Плит
Вентильовані Фасади з Фіброцементних Плит

Дроблення поверхні фасаду на безліч вузьких смуг в поєднанні з їх контрастним кольором може візуально полегшити будівлю.

Вентильований Фасад Фото

Вентильований Фасад Фото
Вентильований Фасад Фото

Для будівель в стилі High-Tech відмінно підійде фасад з полірованих металевих панелей з гофрованої поверхнею. Таке рішення в поєднанні з темним каркасом панорамного скління і зеленим газоном прилеглої ділянки виглядає ефектно і привабливо.

Вентильовані Фасади Керамограніт

Вентильовані Фасади Керамограніт
Вентильовані Фасади Керамограніт

Навісний фасад або покрівля на його основі може використовуватися і в якості поверхні для розміщення сонячних панелей. Таке рішення відмінно підходить для «розумного будинку».

Вентильований Фасад Керамограніт

Вентильований Фасад Керамограніт
Вентильований Фасад Керамограніт

Вентильовані системи також можуть використовуватися для зовнішньої обробки стадіонів і інших спортивних споруд. Такі фасади дозволяють сформувати не тільки прямолінійні, але і округлені поверхні.

Вентильовані Фасади Фото

Вентильовані Фасади Фото
Вентильовані Фасади Фото

Сучасні фасадні системи дають можливість вирішити практично будь-яке завдання в області зовнішньої обробки будівель. Навісні вентильовані фасади підходять як для житлових будинків і котеджів, так і для офісних центрів, спортивних комплексів, адміністративних і інших типів будівель. Великий вибір матеріалів і можливість їх комбінацій дозволяє дизайнеру і архітектору працювати в різних стильових напрямках.

Вентильований Фасад Власноручь

КРУТІ ВЕНТИЛЬОВАНИ ФАСАДИ – СУЧАСНІ ФРЕСКИ НА ФАСАДНИХ ПАНЕЛЯХ

У центрі Бухареста, столиці Румунії, знаходиться готель Mercure, має круті вентильовані фасади з унікальними фресками на фасадних панелях. Чотиризірковий готель оточений неокласичному житловими будинками, що сильно вплинуло на дизайн його вентильованого фасаду. Готель Mercure Bucharest City Centre можна назвати оповідає архітектурою.

Вентильований фасад Фасадні панелі Вентфасад Фасадна панель Фіброцементна плита Фіброцементні панелі Фасадні термопанелі Утеплення стін Оздоблення фасаду Облицювання будинку Фасадні роботи Фасади будинків Фасад будівлі Оздоблення фасаду будинку Композитні панелі Мокрий фасад Алюкобонд Плитка фасадна Фасадні системи Навісний фасад Навісні вентильовані фасади Навісні фасади Вентильований фасад ціна Фасадні панелі ціна навісний вентильований фасад вентильований фасад з керамогранита Монтаж вентильованих фасадів Фасадна система Сист еми навісних фасадів Фасадні матеріали
Навісні Вентильовані Фасади

Вентильовані фасади готелю взяли і переосмислили архітектурні та символічні елементи з безпосередній близькості, щоб переосмислити і створити свою культурну послання, як міське, так і стилістично послідовне.

Вент Фасади

Послуги з облицювання фасадів Облицювання фасаду Монтаж вентильованого фасаду Вентильований фасад технологія Панелі фасадні Вентфасад ціна Монтаж фасадів Панелі для фасаду Фасад з керамограніту Фасадні плити Фасадні панелі під цеглу Фасадні панелі під камінь Фіброцементні фасадні панелі Облицювальні панелі Композитний фасад Термопанелі фасадні Металеві фасадні панелі Алюмінієві композитні панелі Фасад котеджу Термопанелі фасадні ціна Фасади будинків фото Купити фасадні панелі Фасад будинку фото Скління фасадів фасадні пане Чи під дерево Фасадні касети Декор фасаду Красиві фасади будинків Фасади з композиту Оздоблення фасадів приватних будинків
Навісні Вентильовані Фасади

В готелі використовується цікава суміш контрастних матеріалів з гіпсу і алюмінію в обробці вентильованого фасаду. Алюмінієвий композит Dark Grey Alucobond PLUS створює цікаве поєднання, яке демонструє як вплив традиційних концепцій будівлі, так і рух до сучасних технологій.

Вентильовані Фасадні Системи

Фасади приватних будинків Алюмінієві фасади Скляні фасади Облицювання фасаду будинку Монтаж фасадних панелей Мокрий фасад ціна Японські фасадні панелі Ремонт фасаду Дизайн фасаду Профіль для фасаду Фасадні панелі купити Оформлення фасаду будинку Композитні панелі ціна Композитна панель Фото фасадів будинків Декоративні елементи фасаду Матеріали для обробки фасадів Фасад магазину Монтаж композитних панелей матеріали для оздоблення фасаду Алюмінієві панелі Алюмінієвий композит Оздоблювальні матеріали для фасаду фасади дерев'яні Оздоблення фас да будинку фото Види фасадів Види обробки фасадів Матеріал для фасаду Красиві фасади НВФ
Навісні Вентильовані Фасади

Архітектори наслідували арочним вікон навколишніх будинків, але маніпулювали ними в сучасних прямокутних версіях. Вони повторили одну з основних архітектурних особливостей румунського Атенеум – портику, яка відокремлена від основної будівлі і поступилася громадському простору.

Фасадні роботи розцінки Фото фасадів Фасад для будинку Система утеплення фасадів Виготовлення фасадів Вентильовані фасади ціна 1м2 Мокрі фасади Декоративне оздоблення фасаду Керамограніт фасадний Види фасадів будинків Фасадний керамограніт Фасадний матеріал Оздоблення фасаду панелями Оздоблення фасаду сайдингом Штукатурний фасад Обшивка фасаду Японські фасади Фасад фото Фасадний панель Фасадні роботи ціна реставрація фасадів Оздоблення фасаду фото Сучасні фасади Декоративний фасад Керамограніт для фасаду Кращі фасади будинків вентильовані фасад фото провітрюватись фасадів Фасадна обробка Сучасні фасади будинків
Навісні Вентильовані Фасади

Архітектори також продемонстрували сучасні архітектурні прийоми, використавши перфоровані фасадні панелі і змонтувавши їх на певній відстані від фасаду, створюючи зовнішній вигляд і відчуття глибини, чергуючи світло і тінь. Сучасна фреска служить графічним символізмом і вітринами готелю: румунська Атенеум і композитор Джордж Енеску. На честь Джордж Енеску названа вулиця і готель.

Архітектори також продемонстрували сучасні архітектурні прийоми, використавши перфоровані фасадні панелі і змонтувавши їх на певній відстані від фасаду, створюючи зовнішній вигляд і відчуття глибини, чергуючи світло і тінь. Сучасна фреска служить графічним символізмом і вітринами готелю: румунська Атенеум і композитор Джордж Енеску. На честь Джордж Енеску названа вулиця і готель.Архітектори також продемонстрували сучасні архітектурні прийоми, використавши перфоровані фасадні панелі і змонтувавши їх на певній відстані від фасаду, створюючи зовнішній вигляд і відчуття глибини, чергуючи світло і тінь. Сучасна фреска служить графічним символізмом і вітринами готелю: румунська Атенеум і композитор Джордж Енеску. На честь Джордж Енеску названа вулиця і готель.
Навісні Вентильовані Фасади

І Muzeul Naţional George Enescu, і румунський Athenaeum є історичними будівлями, побудованими у французькому стилі бароко і неокласицизму. Впливу цих архітектурних стилів на готель Mercure є грайливими, намагаючись одночасно вписатися в навколишнє середовище, а також виділятися.

3D ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД З АЛЮМІНІЄВИХ ПАНЕЛЕЙ: ФОТО ВРАЖАЮЧИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИДУ

Бізнес-центр в Каунасі має вражаючий тривимірним вентильований фасад з алюмінієвих панелей. Каунас є другим за величиною містом в Литві і вважається культурним і науковим центром. Нова архітектура конкурує з історично значущими міжвоєнний будівлями стилю Ар-деко, що відносяться до 1920-х років. Сучасне чотириповерхова будівля оснащена торговим і ресторанним простором на першому поверсі, інші поверхи є відкритими офісними приміщеннями.

Ця будівля знаходиться в стратегічно відмінному міському місці, легко пов’язаному з головною артеріальною вулицею Каунаса. Вентильований фасад цього будинку викликає непідробний інтерес завдяки його тривимірним фасадним панелям. Колір фасаду також залежить від кута сонячних променів – панелі Alucobond змінюють колір від золота до чорного.

Системи Навісних Вентильованих Фасадів

Вентильовані фасади Вентфасад Композитні панелі Фасадна панель Фіброцементна плита Фасадні панелі Фіброцементні панелі Фасадні термопанелі Утеплення стін Оздоблення фасаду Облицювання будинку Фасадні роботи Фасади будинків Фасад будівлі Оздоблення фасаду будинку Мокрий фасад Алюкобонд Плитка фасадна Фасадна плитка Монтаж вентильованих фасадів Фасадні системи Навісний фасад Навісні фасади Вентильований фасад ціна Навісний вентильований фасад вентильований фасад з керамогранита Монтаж вентильованого фасаду вентильований фасад техно Огія Навісні вентильовані фасади Фіброцементні фасадні панелі Фасадні матеріали Алюмінієві композитні панелі Фасадна система Вентфасад ціна Монтаж фасадів Фасадні панелі ціна Панелі для фасаду Фасад з керамограніту Системи навісних фасадів Облицювання фасаду будинку Монтаж фасадних панелей Фасадні плити Фасадні панелі під цеглу Фасадні панелі під камінь Облицювальні панелі Дизайн фасаду будинки Композитний фасад Термопанелі фасадні з облицювання фасадів Облицювання фасаду
Системи Навісних Вентильованих Фасадів

У тривимірному вентильованому фасаді використовується новітня серія Terrac з алюмінієвою обробкою «Alucobond PLUS» з м’якою обробкою Pyrite. Серія райдужних фасадних панелей виникла в Європі і нещодавно була привезена в Північну Америку. На відміну від інших обробок з каменю, серія Terra Alucobond стійка до атмосферних впливів і може бути перетворена в тривимірні конструкції з використанням методів згинання та згортання.

Навісні Вентильовані Фасадні Системи

Фасад котеджу Фасади будинків фото Купити фасадні панелі Фасад будинку фото Скління фасадів Фасадні панелі під дерево Фасадні касети Панелі фасадні Декор фасаду Красиві фасади будинків Система утеплення фасадів Оздоблення фасаду панелями Фасади з композиту Оздоблення фасадів приватних будинків Фасади приватних будинків Алюмінієві фасади Обшивка фасаду Скляні фасади Мокрий фасад ціна Японські фасадні панелі Ремонт фасаду Дизайн фасаду Сучасні фасади Оформлення фасаду будинку Композитні панелі ціна Композитна панель Фото фасадів будинків Д коратівние елементи фасаду Матеріали для обробки фасадів Чим обробити фасад будинку Сучасні фасади будинків Фасад магазину Монтаж композитних панелей Матеріали для оздоблення фасаду Алюмінієві панелі Оздоблення фасаду деревом Ремонт фасаду будинку Алюмінієвий композит Красиві фасади будинків фото Оздоблювальні матеріали для фасаду Фасади дерев'яні Оздоблення фасаду будинку фото Дизайн фасаду будинку фото Фасади будинків дизайн Алюмінієва композитна панель Металеві фасадні панелі Види фасадів Види обробки фасадів Матеріал для фасаду Красиві фасад и
Навісні Вентильовані Фасадні Системи

Вражаючий зовнішній вигляд являє собою суміш алюмінієвого композитного і тонованого скла. Скло відображає небо і створює гарне поєднання з золотим відтінком алюмінію. Хвиляста конструкція створює динамічний і єдиний в своєму роді зовнішній вигляд, сплетений на окремих ділянках вентильованого фасаду. Блиск покриття Pyrite створює унікальний вид на будівлю в різний час доби і навіть при різних умовах освітлення.

Фото фасадів приватних будинків Скляний фасад НВФ Фасадні роботи розцінки Фото фасадів Фасад для будинку Оформлення фасаду Виготовлення фасадів Вентильовані фасади ціна 1м2 Мокрі фасади Декоративне оздоблення фасаду Керамограніт фасадний Фасадна сайдинг Види фасадів будинків Будинок фасад Фасад дерев'яного будинку Фасадна керамограніт Оздоблення фасаду сайдингом Штукатурний фасад Японські фасади Фасади будинків з цегли Фасад фото Елементи фасаду Фасадна панель Реставрація фасадів Профіль для фасаду Оздоблення фасаду фото Фасади приватних будинків фотог рафії Варіанти фасадів будинків Декоративний фасад Керамограніт для фасаду Кращі фасади будинків Вентильований фасад фото Фасад київ Фасад цегляного будинку провітрюватись фасадів Фасадна обробка Фарбування фасадів будинків Фасад дизайн Оздоблення фасаду каменем Фасад будівлі фото Фасад житлового будинку Оздоблення фасаду ціна Робота фасад Фасадні панелі пропонуємо п панелі вентильовані фасади Вентильовані фасади ціна Фасад вентильований Система вентильованого фасаду Вентильовані фасади технологія монтажу Навісні фасадні системи
Навісні Вентильовані Фасадні Системи

Матеріал Alucobond PLUS може адаптуватися до найскладніших контурам конструкції будівлі. Беручи різні форми, це не впливає на стабільність матеріалу або площинність. Жорсткість фасадної панелі залишається незмінною. Це дозволяє маніпулювати матеріалом в самих абстрактних архітектурних проектах. Матеріал PLUS був розроблений виключно для задоволення більш високих вимог правил пожежної безпеки.

НАВІСНІ АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДИ У ХАЙ ТЕК ДИЗАЙН НА КРАЩИХ ФОТО

Андреа Демон і Андреас Досер з ad2 architekten ZT відомі своїми абстрактними хай тек проектами. Австрійський дует має ряд архітектурних проектів, які перетворять традиційну модель дизайну приватного будинку, надаючи їй футуристичний зовнішній вигляд облицюванням панелями Alucobond навісних алюмінієвих фасадів. Фото приклад їх роботи не залишить вас байдужими.

Навісні вентильовані фасади

Навісний фасад Фасадні системи Навісні вентильовані фасади Навісні фасади вентильований фасад Навісний вентильований фасад Вентильований фасад з керамогранита Монтаж вентильованих фасадів Системи навісних фасадів Алюмінієві композитні панелі Монтаж вентильованого фасаду Вентильований фасад технологія Фасадна система вентфасад фасадні панелі Фасад з керамограніта Керамограніт фасадний Алюмінієві фасади Фасадні плити Фасадні панелі під цегла Фасадні панелі під камінь Зовнішнє оздоблення будинку утеплення фасаду облицюйте вильно панелі Дизайн фасаду будинку Термопанелі фасадні Фасадні матеріали Алюмінієві конструкції з облицювання фасадів Утеплення фасаду пінопластом Фасадні панелі металеві Металеві фасадні панелі Облицювання фасаду Фасади будинків фото фасадні панелі Фасад будинку фото Зовнішнє оздоблення будинку Монтаж фасадів Скління фасадів Фасадні касети Панелі фасадні Декор фасаду Фарбування фасаду Красиві фасади будинків панелі для фасаду Фасадна керамограніт Оздоблення фасадів приватних будинків Фасади приватних будинків Обшивка фасаду Скляні фасад Облицювання фасаду будинку Оздоблення фасаду каменем мокрий фасад Японські фасадні панелі Ремонт фасаду Дизайн фасаду Декор фасаду будинку Оформлення фасаду будинку композитні панелі Фото фасадів будинків
Навісні вентильовані фасади

Ця приватна резиденція у Відні, Австрія, має вражаюче сучасний зовнішній дизайн, в якому використовується переливається матеріал для облицювання навісного фасаду. Будинок оточений панелями Alucobond Spectra Galaxy Blue, які були зроблені в серії абстрактних фігур. Екстер’єр – це тільки метал і скло з чорними акцентами, які проходять через інтер’єр, щоб створити рушійну силу при вході в будинок.

3D Монтаж навісних вентильованих фасадів

Композитний фасад Декоративні елементи фасаду Покрівля та фасад Матеріали для обробки фасадів Фіброцементні фасадні панелі Фасад магазину Матеріали для оздоблення фасаду Фасади з композиту Алюмінієві панелі Ремонт фасаду будинку Красиві фасади будинків фото Оздоблювальні матеріали для фасаду Фасади дерев'яні Оздоблення фасаду будинку фото Дизайн фасаду будинку фото Алюмінієва композитна панель види фасадів фасад котеджу Матеріал для фасаду види обробки фасадів Красиві фасади Фото фасадів приватних будинків Скляний фасад НВФ Фото фасадів фасад дл я вдома Оформлення фасаду Виготовлення фасадів Мокрі фасади Види фасадів будинків Будинок фасад Металевий фасад Красивий фасад будинку Система утеплення фасадів Оздоблення фасаду панелями Фасад фото Фасадний панель Реставрація фасадів Профіль для фасаду Оздоблення фасаду фото Сучасні фасади Фасади приватних будинків фотографії Варіанти фасадів будинків Декоративний фасад Кращі фасади будинків вентильований фасад фото фасад цегляного будинку Декор фасадів будинків фото провітрюватись фасадів Фасадна обробка фасад дизайн Монтаж композитних панелей Оздоблення фасаду деревом Фасад будинку це Фасадні вікна Красиві фасади приватних будинків Будинок фасад фото Фасад будівлі фото Фасад житлового будинку Робота фасад
3D Монтаж навісних вентильованих фасадів

Та ж абстрактна геометрія імітується в інтер’єрі, де відтінки чорного і білого розбивають сучасне простір. Яскравий кутовий інтер’єр має минималистичную колірну палітру з білими, чорними і сірими на всьому протязі. Футуристичний дизайн, реалізований на фасаді будинку, як ніби взятий з наукової фантастики.

Алюмінієві композитні навісні панелі в футуристичному дизайні

Що таке фасад будинку Що таке фасад будівлі Фасадне скло Навісні фасадні системи Вентильовані фасадні системи вентильованих фасадів Фасад вентильований Система вентильованого фасаду Виробництво вентильованих фасадів Алюмінієві фасадні системи Системи вентильованих фасадів Вентильовані фасади з керамограніта вентильований фасад Алюмінієві фасадні панелі Вентильовані фасади будівель Вентильована фасадна система Виробництво фасадних систем вентильований фасад для котеджу Вентильованих фасадів Вартість вентилі уемого фасаду Навісна фасадна система Композитні фасадні панелі навісні вентильовані фасади Система навісних вентильованих фасадів Матеріали для вентильованих фасадів Вентильовані фасади технологія монтажу Вентильовані навісні фасади Виготовлення вентильованих фасадів Вентильований фасад керамогранит вентильовані фасади Вентфасад керамограніт Навісні вентильовані фасадні системи Система навісного вентильованого фасаду Підсистема для вентильованих фасадів Профіль для вентильованих фасадів Фасадні алюмінієві системи Вентильований фасад технологія монтажу Вентильовані фасади технологія Вентильовані фасади з композитних панелей вентильованих фасадів Виробництво вентфасадов вентильований фасад Вентильований Підсистема вентильованого фасаду фасадні системи Виробництво навісних вентильованих фасадів Навісний фасад з керамогранита Вентильований навісний фасад Монтаж навісних вентильованих фасадів Фасадні композитні панелі Подконструкция для вентильованих фасадів Технологія монтажу вентильованого фасаду Установка вентилир ваних фасадів Вентильований фасад монтаж навісний вентильований фасад Алюмінієві вентильовані фасади Панелі для вентильованого фасаду Вентфасад з керамограніта Вентильовані фасади матеріали Конструкція вентильованого фасаду
Алюмінієві композитні навісні панелі в футуристичному дизайні

Будинок повністю обладнаний меблями під його розміри, щоб забезпечити максимальне використання простору в чотириповерховому будинку. На першому поверсі є вітальня і обідня зона, а також доступ до балкону і басейну. На верхніх двох поверхах розташовані житлові приміщення, робочі приміщення і сад на даху. У будинку є безліч сучасних зручностей, включаючи сауну і фітнес зал, розташований в підвалі будинку.

Алюмінієві навісні фасади дозволяють зробити майже все

Навісні фасадні панелі Вентфасад технологія Вентиляційний фасад Вентильований фасад за роботу Керамогранітний фасад навісний фасад Алюмінієва підсистема для вентильованих фасадів Вентильовані фасади монтаж Вентильований фасад облицювання навісні панелі Вентильовані фасади керамограніт Матеріал для облицювання фасаду Вентильований фасад матеріали Технологія монтажу вентильованих фасадів Технологія вентильованого фасаду Вентильований фасад вартість Вентфасад монтаж кронштейн для вентильованого фасаду Монтаж навісних фаса дов Вентильовані фасадні панелі Вентильовані фасади для котеджів Системи фасадів вентильований фасад з керамогранита Фасадні облицювальні панелі Панелі для вентильованих фасадів Навісний вентильований фасад з керамогранита Фасадна підсистема Навісні панелі фасадів монтаж вентильованих фасадів Вентильований фасад Виробництво фасадів Композитні алюмінієві панелі Навісні фасади з керамограніта Облицювальні матеріали для фасадів Металевий вентильований фасад Монтаж вентфасада Облицювання фасаду керамогранітом Фасадні панелі пропонуємо п панелі вентильовані фасади Вентильований фасад це Алюмінієві фасади вентильовані Вентильований фасад з композитних панелей Облицювальні панелі фасаду Сучасні фасадні системи Монтаж вентильованого фасаду з керамограніта алюмінієвий фасад Вартість монтажу вентильованого фасаду монтаж вентильованого фасаду Фасади з алюмінію Утеплювач для вентфасада Оздоблення фасаду котеджу Фасадні конструкції Композит фасад монтаж фасаду з керамограніта монтаж керамограніта на фасад Ремонт фасадів Сейчас Вентильовані фасади київ Фасадний алюміній Монтажник вентильованих фасадів Монтаж вентфасадів Утеплити фасад будинку
Алюмінієві навісні фасади дозволяють зробити майже все

Будинок, оточений традиційними житловими проектами, втілює в собі сучасне архітектурне мистецтво. Колір, який змінюється зовнішній вигляд, відображення неба – все це яскраво виділяється в пишному саду. Житло так само пропонує надзвичайні види Відня.

Металеві навісні фасадні панелі в зовнішній обробці будинку

Фасад композит Монтаж вентильованого фасаду Облицювання фасаду панелями Фасад з композитних панелей Вентильовані фасади за роботу Монтаж вентильований фасад Фасадні системи київ Вартість фасаду Фасадні системи і конструкції Профіль для вентфасада Монтаж вентильованих фасадів з керамограніта Вентильовані фасади з композиту Установка фасадів Фасадні технології Теплий фасад Вентильовані фасади москва Монтаж фасадів будівель Облицювальні фасадні панелі Оздоблення фасаду будівлі Світлопрозорі фасади Виробництво фасадних панелей Фасадні системи вартість Фасадні профілі фасад будинку Фасадні стінові панелі з облицювання фасадів каменем Вентильований утеплювач Утеплювач для вентильованих фасадів Матеріали для фасаду будинку Фасади заміських будинків Проектування вентильованих фасадів Проектування навісних фасадів Вентильований фасад минск Вентильований фасад київ Вент фасади Матеріали для облицювання фасаду Зразки фасадів будинків Фасадна облицювання Послуги з облицювання фасадів будівель Проектування фасадів
Металеві навісні фасадні панелі в зовнішній обробці будинку

Alucobond Spectra – це калейдоскопічна серія алюмінієвих навісних фасадів, яка взаємодіє з сонцем. Фасадні панелі мають відображають характеристики зі зміною кольору в залежності від кута сонячних променів.

Сучасні навісні фасади будинків на фото

Фасади будинків в класичному стилі Фасадні системи види Матеріали для обробки фасадів будинків Вентильовані фасади минск Вентильований фасад москва фасадних панелей Проект вентильованого фасаду Вентильовані фасади спб стінові фасадні панелі Фасади котеджів фото Облаштування вентильованих фасадів Оформлення фасадів приватних будинків фото Що таке вентильований фасад Розрахунок вентильованого фасаду Утеплювач для вентильованого фасаду Декоративне оздоблення фасаду будинку фото Вентильовані фасади калінінград Види вентильованих фасадів Мо таж вентильованих фасадів москва Оздоблення вентильованих фасадів Фасадні панелі nichiha Оформлення фасадів будівель Дизайн фасаду приватного будинку фото Вентильований фасад краснодар фасадні плити Вентильовані фасади краснодар Зовнішній фасад будинку Обшивка фасаду будинку стінові панелі фасадні Красивий фасад приватного будинку фото Фасад будинку обробка Чим обробити фасад Монтаж вентильованих фасадів в москве Комплектуючі для вентильованих фасадів Фасади будинків матеріали Облицювання будинків фото Оздоблення фасаду плиткою Фасадні панелі вартість фото фа сади будинків Все для фасаду фасади Вентильовані фасади вороніж Фасад кераміка Красиві фасади котеджів з облицювання фасадів керамогранітом Облицювання фасаду плиткою Фасадні полімерні панелі Пристрій вентфасада Вентильовані фасади фото Варіанти обробки фасадів Чим облицювати фасад будинку Утеплення вентильованого фасаду Облицювання фасаду термопанелями Вентильований фасад з дерева Вентильовані фасади в москві Реконструкція фасаду пристрій фасаду Вентильований фасад пристрій Вентфасад москва Варіанти фасадів Чим облицювати фа сад Ремонт вентильованих фасадів Фасади красивих будинків Фасади москва Навісні фасади під цеглу Вентильовані фасади Єкатеринбург Цікаві фасади будинків Зовнішнє оздоблення фасаду Вентильований фасад алюкобонд Навісні фасади види Навісний скляний фасад Ооо фасадні системи Вентильований фасад що це Фасад проект Вентильовані фасади красноярськ Дерев'яний вентильований фасад Дизайн фасаду будівлі Фасад з алюмінієвого профілю Вентильовані фасади види Каталог фасадів Найкрасивіші фасади Вентильовані фасади новосибірськ Сніп вентильовані фасади Варіанти оздоблення фасаду будинку фото Зовнішній фасад Вентильований фасад калькулятор Вентильований фасад робота Вентильований фасад види Вентильовані фасади иркутск Фасад офісу Як зробити вентильований фасад Зовнішній фасад будинку Цікаві фасади Як робити вентильований фасад Фасад 1 Вентильований фасад відео Фото фасадів котеджів Робота вентильований фасад Фасадні системи утеплення компанія фасад Альтернатива фасад Вентильовані фасади робота фасади та фасадні системи вентильована фасадна система монтажні ик вентильованих фасадів що це Вентильовані фасадні системи київ фасадну систему Робота вентильовані фасади Монтаж вентильованих фасадів москва
Сучасні навісні фасади будинків на фото
0 Поділись

CONTENT: