Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Нержавіюча Сталь ~ Облицювання фасаду будинку: фото

~ Нержавіюча Сталь ~ Облицювання фасаду будинку: фото

Найбільш поширеними матеріалами, використовуваними для облицювання сучасних комерційних будівель є сталь, нержавіюча сталь і алюміній. Звичайно, нержавіюча сталь широко використовується в архітектурному дизайні протягом десятиліть, головним чином через її комбінованих переваг в корозійної стійкості і привабливою естетиці.

Хоча архітектурні стилі змінюються, зберігається постійна привабливість сріблясто-сірого матовою, шліфованої або полірованої нержавіючої сталі. Коли нержавіюча сталь використовується в якості облицювального матеріалу, вона буде виглядати так само добре, як в день її установки, без необхідності постійного обслуговування. Саме ці переваги стимулюють інновації, і в результаті облицювання з нержавіючої сталі тепер доступна в набагато ширшому спектрі візерунків і текстур, поряд з класичними полірованими або обробленими покриттями.

Антикорозійні властивості нержавіючої сталі добре відомі і виникають завдяки механізму самовідновлення. Це означає, що навіть якщо матеріал подряпаний, вирізаний або просвердлений, його природний оксидний шар миттєво реорганізується, щоб запобігти іржу або корозію. Це робить його ідеальним матеріалом для зовнішньої фасадної облицювання.

Захоплююча область розробки нержавіючої сталі була в кольоровий обробці, яка полягає в зануренні нержавіючої сталі в гарячу суміш хромових і сірчаних розчинів. Це збільшує товщину шару оксиду, що означає міцний, довговічний, не потребує обслуговування фасад. Оксидний шар також створює легкі перешкоди або те, що зазвичай називають «розщепленням» білого світла, надаючи нержавіючої сталі відчуття кольору. Слід пам’ятати, що це не фарбування нержавіючої сталі, а невід’ємний шар оксиду, утворений на нержавіючої сталі, коли вона занурена в гарячу суміш. Товщина оксидного шару створює колір поверхні. Це, в поєднанні з властивою корозійну стійкість нержавіючої сталі, а також перевагами самовідновлення пофарбованої обробки, робить її відмінним вибором для сучасних фасадів з оцинкованої сталі.

Діапазон кольорів, доступних за допомогою цього процесу, досить широкий: шампанське, бронза, золото, рожеве золото, синій і чорний. Крім того, різні відтінки кольору на облицювальної панелі можуть бути досягнуті шляхом зміни обробки матеріалу перед фарбуванням. Наприклад, використання сатинирования призведе до іншого ефекту, ніж дзеркальна обробка.

Оскільки цей процес не містить фарби, пігменту або барвників, колір не схильний до впливу ультрафіолетового випромінювання, що робить їх ідеальними для фасадних фасадних панелей і облицювальних панелей. Оскільки це не тонування – різні тони будуть видні при погляді під різними кутами. Крім того, різні партії матеріалу можуть привести до трохи іншого кольору, і тому важливо, щоб облицювання для всього проекту замовлялася з однієї партії матеріалу.