ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Приголомшливе Облицювання Дзеркальними Алюмінієвими Панелями: фото дизайну

Приголомшливе Облицювання Дзеркальними Алюмінієвими Панелями: фото дизайну

Для Сантьяго чилійські архітектори створили ваше відображення – приголомшливе облицювання дзеркальними алюмінієвими панелями, яке приховує чудовий оазис в саду в центрі парку Араукани.

Дзеркала розташовані з сюрпризами в кожному кутку, як дикі квіткові сади, дрібні басейни і навіть місця для музики. Інсталяція відображає відвідувачів і їх оточення, створюючи вражаючий досвід, тільки перерваний видом висотних будівель над головою.

Команда була обрана зі списку з п’яти претендентів, щоб створити проект для версії YAP Constructo 2015 року. YAP Constructo є одним з чотирьох міжнародних відгалужень конкурсу MoMA YAP.

Спосіб оцінити чи хороший місто – це кількість заходів і вільних приміщень, які він пропонує своїм жителям. У цьому сенсі заходи і проекти, призначені для відпочинку, є хорошим мірилом для вимірювання цих аспектів. Ми могли б сказати, що проект прямо не вирішує термінову міську порядку денного, але ми не повинні випустити з уваги важливість дозвілля.

Інсталяція була побудована з використанням алюмінієвих дзеркальних панелей товщиною, які були виготовлені в опуклих і увігнутих формах для створення змеевидного дизайну. Панелі відповідають унікальним просторів, більш інтимним, ніж інші.

Ми помножили кількість ситуацій відображення і деформації, щоб створити взаємодія, що належить світу ілюзій, більш сюрреалістично, ніж реальне. Ми хочемо, щоб відвідувач очікував, що буде дивувати їх в наступному місці.