ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Круте оздоблення фасаду дерев’яними панелями: фото дизайну облицювання будинку в Норвегії

Круте оздоблення фасаду дерев’яними панелями: фото дизайну облицювання будинку в Норвегії

У дизайні облицювання цього будинку застосували сучасний варіант обробки фасаду дерев’яними панелями – результат приголомшливий. Ця пара створила ідеальну власність для своєї сім’ї, розташовану на острові Хвассер. Через вражаючою погоди острова і відкритого розташування будинку біля моря була потрібна деревина з низьким рівнем обслуговування, яка витримувала б все погодні умови.

Цей вражаючий будинок повинен був виділитися з більш традиційних котеджів в цьому районі. Проте, власники також вважали, що важливо дивитися в майбутнє і будувати будинок, відповідний для сьогоднішнього дня, з можливістю задовольнити потреби своєї динамічною сім’ї. Протягом літа сім’я може насолоджуватися відкритим простором з тераси на даху, з якої відкривається захоплюючий вид на природне довкілля.

Тераса побудована з точно відрегульованими поручнями, які працюють як стіни, щоб створити захищений лаундж, відповідний для невимушеного проведення часу. Коли погода погіршується, розсувні двері ведуть на терасу закриваються і сім’я може насолоджуватися прекрасним видом незалежно від погоди.

Після тривалого впливу погодних умов дерев’яні фасадні панелі взяли сріблясто-сірого відтінку, який дозволив зовнішніх стін будинку відтворити кольору натурального каменю поруч з ним. Оздоблення фасаду, настилу і тераси плавно переміщається в ландшафт. Вивітрена патина покращує зовнішній вигляд необробленої деревини, не впливаючи на довговічність і стабільність розмірів застосовуваного облицювальний матеріал.

Як екологічно чистого продукту сучасний дерев’яні панелі були відібрані для фасаду в першу чергу через їх довговічності і природності. Крім того, було особливо корисно, що такий облицювальний матеріал для фасаду будинку не вимагає істотного обслуговування, крім звичайної очищення, з гарантією на 30 років навіть в північному кліматі.

Розроблена в Норвегії запатентована технологія обробки дерев’яних панелей для облицювання фасаду використовує екологічно чистий процес, який постійно покращує властивості хвойної деревини використовуючи біологічну рідину, отриману з сільськогосподарських культур. Завдяки полімеризації стінок дерева значно покращилася довговічність і стабільність розмірів, надавши йому характеристики, аналогічні характеристикам тропічних листяних порід.

При виборі матеріалу для фасаду будинку було особливо важливо, щоб деревина не потребувала технічному обслуговуванні, що дозволило господарям будинку максимально ефективно використовувати вільний час для прогулянок з дітьми. Цей будинок – прекрасний приклад, який демонструє, як дерево приймає сріблясто-сіру патину з плином часу, додаючи красу і природну ідентичність проекту.