ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Оздоблювальний Матеріал для Фасада ~ Фото сучасних, красивих приватних будинків і громадських будівель

~ Оздоблювальний Матеріал для Фасада ~ Фото сучасних, красивих приватних будинків і громадських будівель

На сьогоднішній момент існує велика кількість сучасних оздоблювальних матеріалів, які дозволяють створювати вражаючий і оригінальний будинок. Ця стаття покаже вам, які матеріали широко користуються популярністю у власників заміської нерухомості і допоможе зробити правильний вибір за нашими фото красивих приватних будинків.

Оздоблювальний матеріал для фасаду будинку – фасадні лицювальні матеріали види

Види облицювальних матеріалів для фасаду будинку:
  • дерев’яні будинки
  • декоративна штукатурка;
  • натуральний або штучний камінь;
  • сендвіч панелі;
  • сайдинг;
  • плитка або клінкерна цегла;
  • керамограніт.
Поговоримо докладніше про кожну з різновидів.

Заміські будинки з дерева – варіанти облицювання будинку

Ми часто бачимо, що красиві фасади приватних будинків зроблені з дерев’яних блоків, квадратних балок. Матеріал вважається не тільки дуже природним і естетичним, а й сприяє гарній теплової та акустичної ізоляції. Для облицювання фасадів використовуються панелі, бруси, перекладини з дуба, сосни, кедра. Зазначені породи деревини вважаються найбільш міцними, мають високу надійність під впливом вологи, температурних змін. Облицювання з дерева вимагає спеціальної обробки, яка запобігає появі шкідників. Фасади, балки, поперечні балки з дуба, сосни і кедра використовуються для облицювання фасаду. Ці типи деревини вважаються найміцнішими, мають високу надійність під впливом вологи, зміни температури. Дерев’яна підкладка вимагає спеціальної обробки для запобігання появи шкідників.

Фасадна декоративна штукатурка – облицювальні матеріали для зовнішніх стін

Мабуть, це найбільш поширений метод облицювати приватний будинок і будь-яка інша будівля. Популярний він, перш за все, через свою відносну дешевизну, а також простоті робіт. Якщо для вас актуальна оздоблення фасаду своїми руками, то даний спосіб буде як не можна до речі. Тут немає складних технологій, досить купити підходящі матеріали. Це, мабуть, найвідоміший і найпопулярніший спосіб. Використовуються найрізноманітніші види – мінеральні штукатурки, акрилові суміші, силікатні і навіть силіконові. Можна сказати, що це найдешевша оздоблення фасаду, так як не вимагає величезних витрат на матеріали, а переваг маса – вологостійкість, морозостійкість, простота нанесення, естетичність.

Клінкерна цегла або плитка – облицювання будинку плиткою

Плиточная облицювання також дуже популярна. Обробити будинку можна трьома різними способами – тротуарною плиткою, фасадною цеглиною і класичної облицювальної. Тут величезна кількість фактур, форм, кольорів. Це натуральний матеріал, в який додається певний відсоток глини. Підбір кольору фарби для фасаду будинку не стане проблемою: виробники пропонуються сотні найрізноманітніших колірних рішень і форм – глянцеві, рифлені, матові і т.д. Матеріал відмінно справляється з температурними перепадами. Але – задоволення не з дешевих.

Керамограніт – сучасні матеріали для оздоблення зовнішніх стін

Облицювальні матеріали для зовнішніх стін представлені і таким видом. Його відмінні якості (міцність, морозостійкість, стійкість до вологи) робить його одним з найбільш довговічних. Існує десятки різновидів даного матеріалу, серед яких – глазурований, структурований, лощену, матовий полірований і інші. Досить дорогий, але дуже вражаючий спосіб обробити будинок. Вражає, перш за все, характеристики матеріалу: вологостійкість, пожежобезпечність, дивовижна довговічність, міцність. Оздоблення фасаду заміського будинку керамогранитом вимагає вкладень, але і результат – вище усіляких похвал. Тим більше є можливість вибрати будь-яку форму, колір. Пропонуються лощені, матові, мозаїчні, глазуровані і багато інших варіанти.

Сайдинг: Вінілові панелі для облицювання – найдешевше оздоблення фасаду

Цей варіант вважається один із самих естетичних, красивих видів облицювання. Цей оздоблювальний матеріал для фасаду будинку являє собою декоративні панелі, які можуть бути виготовлені з дерева, ПВХ, металу, цементу і т.д. Залежно від матеріалу, це досить недорогий спосіб обробки, але на диво красивий. Вінілові платівки використовуються для обшивки всіх видів стінових поверхонь будинку: цегли, блоків, бетону, шпаклівки і т. Д. Широкий спектр кольорів, широкий спектр стилів (імітація дерева, камінь) – переваги вінілових панелей. Матеріал має високу стійкість до погодних умов, вважається ударостійким, що ізолює. Мабуть, на сьогоднішній день разом з декоративною штукатуркою сайдинг є найбільш затребуваним методом облицювання. Особливо коли ви ставите питанням: як обшити будинок з утеплювачем? Це спеціальні панелі з металу, дерева, бетону, ПВХ, які забезпечують хорошу теплоізоляцію. Підбір кольору даху і стін будинку не стане проблемою – для покупця пропонуються десятки колірних рішень. Вінілові панелі застосовуються для обробки будь-якого типу зовнішньої поверхні будинку: дерево, цегла, блоки, бетон, шпаклівка і т.д. Широкий діапазон кольорів, велика різноманітність стилістики (імітація дерева, каменю) – переваги вінілових панелей. Матеріал має високу стійкість до погодних умов, вважається ударостійким, ізоляційним.

Фасади з натурального каменю – сучасні оздоблювальні матеріали для фасадів

Один з найцікавіших способів обробити фасад – використання каменю, натурального або штучного. Будівля набуває дивно красивий вигляд, причому це поряд з морозостійкістю матеріалу, його дивовижною міцності і довговічності. Але варто попередити, що даний метод є аж ніяк не дешевим. Поєднання кольорів даху і фасаду буде відмінним – камінь можна підібрати в будь-який забарвленням. Та й характеристики його вражають: відмінна міцність, довговічність, теплоізоляція. Природний камінь вважається одним з найдорожчих і найбільш естетичних облицювальних матеріалів. Довгий робочий процес варто того – в результаті зовнішня частина заміського будинку стає схожа на обкладинку журналу «Домострой». Гармонійний баланс виникає з навколишнім середовищем і самою конструкцією.

Цегляні фасади – сучасні матеріали для зовнішньої обробки будинку

За допомогою цегли можливо створити ефектний зовнішній вигляд фасаду. Матеріал вважається стійким до будь-якого характеру впливу, тому за роки експлуатації не потрібно проводити косметичний ремонт. Слід приділити увагу вентиляції між кладкою і стіною для відводу вологи. Користувачам забезпечена надійна тепло- і шумоізоляція. Креативно виглядає комбінація кам’яної кладки за фактурою і кольором.
container-1 wp-block-group”>
container“>

Металеві фасади – матеріали для обробки фасадів громадських будівель

Найбільш практичним проектом є будова з металевими панелями. Вони служать протягом дуже довгого часу, не вимагають особливої обережності, на додаток до очищення домішок. Зовні зовнішній вигляд будинку буде виглядати дуже вражаюче і стильно. На світлі поверхню металу може сяяти, що додатково надає привабливості. Дуже оригінально буде виглядати поєднання металу і дерева, каменю. Для оформлення будівель використовуються алюмінієві, сталеві панелі.

Сендвіч-панелі – облицювальні матеріали для фасадів

Широкий авторитет завойовує ще один оригінальний матеріал – сендвіч панелі. Вони складаються з двох шарів, між якими розташовується утеплювач. В цілому, робота не становлять ніякої складності, а матеріал відмінно тримає тепло. Виробники пропонують величезну кількість кольорів, форм матеріалу. Назва цього матеріалу не випадково: між двома шарами розташовується спеціальний утеплювач. Матеріал пожежобезпечний, влагоустойчив і нескладний в установці. Підбір кольору фасаду і вікон проблемою не стане, тому що можна вибрати будь-яку вподобану фактуру і забарвлення. Оздоблення фасадів приватних будинків переслідує дві мети. По-перше, це теплоізоляційні властивості, яких хочеться досягти в зв’язку з майбутньою взимку і холодною погодою. По-друге, це можливість надати будівлі оригінальну естетику.