Перший Розумний Дім в Німеччині | Фото, Опис

Перший Розумний Дім в Німеччині | Фото, Опис

Німецька архітектурна фірма створила цей повністю самодостатній розумний будинок. По суті, це перший будинок, який буде сертифікований як такої в Німеччині. Розташований Баварія, цей дизайнерський будинок є одним з найбільш інноваційних проектів у всій Європі.

Поєднання традиційних альпійських елементів з класичним стилем, 2-поверховий будинок має низьку, похилий і сильно виступаючу гостру дах. Фасад будинку оздоблений плиткою ялинового кольору. Між головним входом і палубою розташований невеликий ставок.

Що входить в систему розумний будинок: опис, фото

Щоб задовольнити всі потреби в електриці і нагріти будинок, використовуються три джерела енергії: водневий паливний елемент, вітряна турбіна і сонячна фотоелектрична система.

Джерела енергії для розумного будинку: опис, інформація, технічні характеристики, фото

Надлишок електроенергії використовується для зарядки електромобіля через зручно розташований навіс, який також підключений до системи.

3 вищезазначених джерела енергії разом з їх акумуляторними батареями також підтримують повністю заряджену і готову до використання світлодіодне підсвічування і систему нагріву води. А будь-яка додаткова потужність перенаправляється в загальну мережу.

Світлодіодні ліхтарі для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Головний вхід включає в себе сучасні світлодіодні ліхтарі, які використовуються у всьому будинку. Вертикальні лінії світла додають геометричний противагу горизонтальній облицюванні на двері.

Сходи в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Коридор всередині будинку веде повз гостьовий вбиральні в офіс або в соціальну зону, а сходи ведуть до спальні нагорі.
Система тепла підлога в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Інтер’єр, як і зовнішній вигляд цього сучасного будинку, спроектований з використанням альпійського шику. Підлоги в усьому будинку покриті дивно копіює дерево плиткою, під якою розлучена система тепла підлога водяного опалення.

Стелі, екологічно чисті матеріали для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Стелі залишаються на низькому рівні, щоб зберегти тепло. Всі матеріали екологічно чисті, перевірені на предмет їх здоров’я як для людей, які будуть проживати в них, так і для навколишнього середовища. Цей цілісний підхід до будівельних матеріалів є моделлю захисту клімату в будівництві будівель.
Великі вікна і натуральні матеріали для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Великі вікна і відкрите планування створюють зв’язок з навколишнім ландшафтом. Також цьому сприяють натуральні матеріали, використовувані всюди.

Дизайн енергоефективності розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

З рівнем енергоефективності, досягнутим завдяки правильному дизайну – це перший в Німеччині розумний будинок, який має найвимогливішу сертифікацію по екології.
Паливні елементи для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Цей розумний будинок також отримав найвищу оцінку з-за його використання енергії вітру, 80% споживання від фотогальваніка, передових технологій паливних елементів та сталого екологічного дизайну. Що дійсно цікаво, так це використання водню в його нагрівачі паливних елементів Viessmann – це перший в Німеччині. Паливний елемент, що працює на природному газі, в разі необхідності може при необхідності доповнювати енергетичні потреби.

Вітрогенератор для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Деревина для каміна спочатку зберігається зовні під навісом, який є частиною турбіни вітрової вежі. Завжди можна обіграти правильним дизайном утилітарну річ – вітрогенератор для розумного будинку, щоб вона не виглядала нудною.
Друге світло для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Нагорі сходи ведуть в антресоль коридору з ванною / спа-зоною з одного боку, головною спальнею посередині і двома дитячими кімнатами з іншого боку. Мезонін добре освітлений другим світлом на стелі і стіною скла в соціальній зоні внизу. Додаткове освітлення застосовується через світлодіодні смуги по боках стелажа і на стелі.

Ванна кімната в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Ванна кімната розділена на чотири зони. Перша – ванна і раковина, друга – скляний закритий душ, потім туалет і, нарешті, сауна.
Будівельні матеріали для розумного будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Як і в соціальній зоні внизу, зона купання оброблена автентичними будівельними матеріалами, щоб створити альпійський але високотехнологічний шарм цього розумного будинку.

Душова кабіна в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Коли кожна зона у ванній розділена, кімнати можуть використовуватися одночасно, що зручно в сім’ї з дітьми.

Ванна в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Якщо з якої-небудь причини туалет нагорі недоступний, нижня гостьова ванна повністю обладнана туалетом, раковиною і душовою кабіною.
Спальня в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Головна спальня має трохи промислового дизайну в противагу альпійської тематиці. Це виражається через приліжкові тумбочки для настільних ламп і їх котушки кабелів.

Дитяча кімната в розумному будинку: система, обладнання, технології, інформація, що входить, фото

Дитячі кімнати використовують кожне вільне простір як по горизонталі, так і по вертикалі. Це дає дітям не тільки місця для сну і гри, а й приватного місця для навчання. Обидві дитячі спальні мають високі вікна для забезпечення конфіденційності і для звільнення більш зручного простору на стіні.