ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Перший Розумний Дім в Німеччині

Перший Розумний Дім в Німеччині

Німецька архітектурна фірма створила цей повністю самодостатній розумний будинок. По суті, це перший будинок, який буде сертифікований як такої в Німеччині. Розташований Баварія, цей дизайнерський будинок є одним з найбільш інноваційних проектів у всій Європі. Поєднання традиційних альпійських елементів з класичним стилем, 2-поверховий будинок має низьку, похилий і сильно виступаючу гостру дах. Фасад будинку оздоблений плиткою ялинового кольору. Між головним входом і палубою розташований невеликий ставок.

Щоб задовольнити всі потреби в електриці і нагріти будинок, використовуються три джерела енергії: водневий паливний елемент, вітряна турбіна і сонячна фотоелектрична система.

Надлишок електроенергії використовується для зарядки електромобіля через зручно розташований навіс, який також підключений до системи.

3 вищезазначених джерела енергії разом з їх акумуляторними батареями також підтримують повністю заряджену і готову до використання світлодіодне підсвічування і систему нагріву води. А будь-яка додаткова потужність перенаправляється в загальну мережу.

Головний вхід включає в себе сучасні світлодіодні ліхтарі, які використовуються у всьому будинку. Вертикальні лінії світла додають геометричний противагу горизонтальній облицюванні на двері.

Коридор всередині будинку веде повз гостьовий вбиральні в офіс або в соціальну зону, а сходи ведуть до спальні нагорі.
Інтер’єр, як і зовнішній вигляд цього сучасного будинку, спроектований з використанням альпійського шику. Підлоги в усьому будинку покриті дивно копіює дерево плиткою, під якою розлучена система тепла підлога водяного опалення.

Стелі залишаються на низькому рівні, щоб зберегти тепло. Всі матеріали екологічно чисті, перевірені на предмет їх здоров’я як для людей, які будуть проживати в них, так і для навколишнього середовища. Цей цілісний підхід до будівельних матеріалів є моделлю захисту клімату в будівництві будівель.
Великі вікна і відкрите планування створюють зв’язок з навколишнім ландшафтом. Також цьому сприяють натуральні матеріали, використовувані всюди.

З рівнем енергоефективності, досягнутим завдяки правильному дизайну – це перший в Німеччині розумний будинок, який має найвимогливішу сертифікацію по екології.
Цей розумний будинок також отримав найвищу оцінку з-за його використання енергії вітру, 80% споживання від фотогальваніка, передових технологій паливних елементів та сталого екологічного дизайну. Що дійсно цікаво, так це використання водню в його нагрівачі паливних елементів Viessmann – це перший в Німеччині. Паливний елемент, що працює на природному газі, в разі необхідності може при необхідності доповнювати енергетичні потреби.

Деревина для каміна спочатку зберігається зовні під навісом, який є частиною турбіни вітрової вежі. Завжди можна обіграти правильним дизайном утилітарну річ – вітрогенератор для розумного будинку, щоб вона не виглядала нудною.
Нагорі сходи ведуть в антресоль коридору з ванною / спа-зоною з одного боку, головною спальнею посередині і двома дитячими кімнатами з іншого боку. Мезонін добре освітлений другим світлом на стелі і стіною скла в соціальній зоні внизу. Додаткове освітлення застосовується через світлодіодні смуги по боках стелажа і на стелі.

Ванна кімната розділена на чотири зони. Перша – ванна і раковина, друга – скляний закритий душ, потім туалет і, нарешті, сауна.
Як і в соціальній зоні внизу, зона купання оброблена автентичними будівельними матеріалами, щоб створити альпійський але високотехнологічний шарм цього розумного будинку.

Коли кожна зона у ванній розділена, кімнати можуть використовуватися одночасно, що зручно в сім’ї з дітьми.

Якщо з якої-небудь причини туалет нагорі недоступний, нижня гостьова ванна повністю обладнана туалетом, раковиною і душовою кабіною.
Головна спальня має трохи промислового дизайну в противагу альпійської тематиці. Це виражається через приліжкові тумбочки для настільних ламп і їх котушки кабелів.

Дитячі кімнати використовують кожне вільне простір як по горизонталі, так і по вертикалі. Це дає дітям не тільки місця для сну і гри, а й приватного місця для навчання. Обидві дитячі спальні мають високі вікна для забезпечення конфіденційності і для звільнення більш зручного простору на стіні.