Перейти до вмісту
ArtFacade » Все Про Облаштування Будинку » Фасадні Панелі під Цеглу ~ Дизайн зовнішнього облицювання

Фасадні Панелі під Цеглу ~ Дизайн зовнішнього облицювання

Завдяки чудовій довговічності цегли, цегляні будинки і будівлі, побудовані понад століття тому, як і раніше стоять і знаходяться в хорошому стані. Хоча цегла не такий популярний, як колись був в будівництві, він як і раніше є життєздатним варіантом, особливо для тих, хто будує нові будинки. Це додає цікаве поєднання сільського чарівності з приємною елегантністю для будь-якої конструкції. Тим більше сьогодні можна замінити дорогий цегла його імітацією у вигляді фасадних панелей під цеглу.

Основною перевагою імітаційного каменю або імітаційного цегли є їх низька ціна. Ці матеріали коштують набагато менше, ніж реальні речі, і виглядають майже так само добре. Насправді, дуже складно сказати, що вони є імітаційними версіями. Екстер’єр облицьований фасадними панелями під цеглу не потребує складного технічного обслуговування.

Домовласники приватних і заміських будинків люблять фасадні панелі під цеглу – як один з основних способів створення класичного фасаду будинку. Це один з найбільш традиційних будівельних матеріалів, використовуваних для екстер’єрів будинків.

Недоліком імітаційного каменю і цегли є те, що вони не так довговічні. Вони не прослужать стільки ж часу, скільки справжній камінь або цегла. Вони також більш схильні до впливу води і сонця.

Ціна матеріалу:

  • від $ 20 за м.кв

[su_spacer size=”50″]