Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Пластикові фасадні панелі під камінь ~ Сучасний сайдинг для зовнішньої обробки будинку: фото фасадів

~ Пластикові фасадні панелі під камінь ~ Сучасний сайдинг для зовнішньої обробки будинку: фото фасадів

Ринок каменю в значній мірі був захоплений пластиковими фасадними панелями в основному завдяки тому, що споживачі можуть отримати посвідку справжнього каменю за невелику вартості. На ринку є як пластикові «штучні» кам’яні панелі, так і справжні кам’яні панелі, але є деякі серйозні плюси при виборі пластикових панелей під камінь щодо справжніх каменів.

Штучний камінь – відмінний варіант як для внутрішнього, так і для зовнішнього декорування, додаючи текстуру і колір в будь-яке місце у вашому домі. Будь то стіна з акцентом або фартух для кухні або ванній, пластикові панелі під камінь – це стиль, який вам сподобається.

Робота зі справжнім каменем часто означає, що існуючі конструкції, такі як колони і каміни, повинні бути посилені, щоб нести додаткову вагу. Це не відноситься до панелей з штучного каменю. Більш легка вага означає, що вони можуть бути застосовані до стін і інших конструкцій без зміцнення структури. Крім того, ви можете легко знайти правильний відтінок цегли або каменю для вашої панелі, що може бути складно з цим каменем.

З низькими витратами на установку, кращими варіантами кольору і відсутністю необхідності зміцнити існуючі конструкції – пластикові панелі під камінь або цегла – відмінний варіант для будь-якого домовласника, незалежно від бюджету.

Більшого поширення панелей під камінь набуло застосування їх в оздобленні стін інтер’єру.

Ціна матеріалу:

  • від $ 20 за м.кв

[su_spacer size=”50″]