ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Як правильно розташувати вікна в будинку?

Як правильно розташувати вікна в будинку?

Якщо вас цікавить питання – як правильно розташувати вікна в будинку – тоді ви потрапили точно за адресою. У цьому статті ми розберемо, як слід досягти оптимальних пропорцій вікон по відношенню до фасаду. Погодьтеся, будинок з вікнами різних розмірів, розміщених по різних рівнях буде виглядати занадто екстравагантно. Наприклад, віконний отвір обов’язково повинен бути правильно підкреслять декоративними елементами, інакше екстер’єр даруватиме зоровий дисбаланс. При зміні або перенесення віконних прорізів, важливо враховувати їх величину по відношенню до площі стіни.

Дизайн і форма вікон повинні відображати почуття рівноваги і естетики проектувальника. Технології будівництва, стандарти дозволяють домогтися найкращого результату. Багато власників нерухомості спираються на особисту інтуїцію, як кажуть «на око», в процесі формування нового фасаду. Нехтуючи кресленням, пропорціями стіни, можливо неправильно розмістити вікна.

Розташування вікон в приватному будинку: основні правила від проектувальників

  • Ідеальним розташуванням вікон по відношенню початку фундаменту є центр стіни. Він визначається золотим перетином, який можна розділити на кілька рівних частин.
  • Правильні пропорції вікна пов’язані з довжиною і висотою стіни. Неправильно розмістити вікна розміром метр на метр на стіні заввишки більше 6 метрів і аналогічної довжині.
  • учасні тенденції схвалюють використання вікна, яке буде утворювати деяку панораму.
  • Віконна рама повинна бути не нижче 40-60 см від підлоги. Винятком є ​​панорамне вікно від підлоги до практично стелі.
  • Оптимальні розміри вікон в приватному будинку спираються на можливості опалювальної системи. Чим більше вікно, тим краще повинно прогріватися приміщення, щоб компенсувати втрати тепла. Якщо ви встановлюєте панорамні вікна, найкраще встановити внутрипідложні конкректор.

Обрамлення вікон, фасади

Декоративне облицювання здатна вдало підкреслити вікна, так і візуально зробити їх непомітними. Якого розміру зробити вікна в будинку? Якщо у вас встановлені невеликі вікна, тоді слід встановити бічні молдинги, пілястри, які візуально збільшать його боку. Для високих вертикальних вікон відмінно підійдуть бічні колони, що розширюють віконну раму. Для вікон квадратної форми значного розміру можна не встановлювати декоративні елементи. Вони тільки посилюватимуть зовнішній вигляд вікна, роблячи його перевантаженим.

Вікна на фасаді, креслення яких ви можете замовити у професійних проектувальників, дозволяє внести декоративні елементи. Якщо ви прагнете привнести в екстер’єр будинку авторські ноти, рекомендуємо довіритися професіоналам. Сьогодні є величезна кількість стилів, які відкривають свободу творчості. Основне, на що слід спиратися – габарити будинку, а вже потім стильовий напрям (класика, модерн, хай-тек і т.д.).

[su_custom_gallery source=”media: 11902,11901,11900,11899,11898,11897,11896,11895,11894,11893,11892,11891,11890,11889,11888,11887,11886,11885″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”350″ height=”350″ title=”never”]

[su_spacer size=”50″]

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”17″]

[su_spacer size=”50″]