ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Перебудова Одноповерхового Будинку в Двоповерховий з Відкритим Плануванням

Перебудова Одноповерхового Будинку в Двоповерховий з Відкритим Плануванням

Цей готель розташований на хребті в Орінду, штат Каліфорнія. Спочатку це був одноповерховий будинок ранчо з низькими стелями, невеликими кімнатами, нескладним планом першого поверху і дуже маленькими вікнами. Старий приватний будинок не використовував чудової панорами буколічних пагорбів і долин, а також не мав відкритих, великих просторів. Тепер у домовласників є сучасний 2-поверховий будинок з відкритим плануванням, який в повній мірі використовує чудовий вид з вікон.

Перед реконструкцією будинок був знесений до його первісного фундаменту так, щоб можна було використовувати все можливе для зменшення витрат на будівництво. Фундамент був довгим і вузьким, розташовуючись зі сходу на захід, тому архітектори перепроектувати будинок за лінійним шляху вздовж північного краю. З цього боку він закінчується вхідною групою, яка знаходиться приблизно в центрі по осі Схід / Захід.

Доріжка, що веде до основного входу, покрите глибокою відкритою гратами – навісом. Це надає шляху додому відчуття самоти, не втрачаючи при цьому переваг природного денного світла.

Головний вхід розділяє житлові приміщення будинку на два окремих крила, які з’єднані загальною вітальні / їдальні.

Шпалери простягаються над невеликим ландшафтним садом і водоймою з водоспадом.

Крім виходу на терасу, кухня має свій вхід на передньому дворі. Це західне крило також має сімейну кімнату поруч з кухнею і терасу нагорі.

У той час як сімейний номер має кращі види в будинку, ніщо не зрівняється з видами з басейну і тераси.

Щоб закінчити відкриту житлову площу, архітектори вогнище з бетонними лавочками недалеко від плавального басейну.

Східне крило готелю включає в себе гараж, гостьовий будинок, офіс і винний льох, а також 3 дитячі спальні нагорі.