ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Проекти Одноповерхових Каркасних Будинків – Кращі фото 2019: дизайн, опис і планування

Проекти Одноповерхових Каркасних Будинків – Кращі фото 2019: дизайн, опис і планування

Вашій увазі представлені проекти одноповерхових каркасних будинків з фото звітом. Ми зібрали для вас відповіді на всі найпопулярніші питання по будівництву, оформлення і облаштування одноповерхового будинку.

Сучасний будинок об’єднує в собі функціональність, стиль і дарує комфорт власникові, тому його будівництво вимагає значних зусиль. Найбільш поширеною практикою серед європейських жителів є одноповерховий каркасний будинок. Тут переважає велика кількість простору в приміщеннях, поєднання скандинавського і ультрасучасного дизайну, а також використання екологічно-чистих матеріалів.

Каркасно-щитовий будинок і його ключові особливості

Ідеальним прикладом об’єднання традицій Західної Європи та Скандинавії є каркасно-щитовий будинок. В його основу вкладена висока функціональність, а саме:

 • Використання якісний, міцних, але легких матеріалів для полегшення ваги конструкції, в тому числі обсягу фундаменту.
 • Висока теплоізоляція для економії тепла в приміщеннях.
 • Одноповерхові каркасних будинків такого рівня не вимагають очікування на усадку об’єкта, тому їх будівництво може проводиться в будь-який час року.

Фото каркасних будинків

Для вашої зручності в статті ми зібрали фото каркасних будинків в різному стилі виконання. Залежно від запитів власника та площі території, об’єкт може бути приєднаний до елементів ландшафтного дизайну: озеру, посадці з дерев, газону. Обов’язковою і логічним буде розміщення гаража, а також фінської сауни – така тенденція поширена в країнах Західної Європи, Скандинавії, але і користується популярністю серед наших співвітчизників, які цінують особистий комфорт.

Каркасні одноповерхові будинки: основні переваги

Каркасні одноповерхові будинки набули широкої популярності, завдяки:

 1. Низьким фінансових вкладень. Каркасні стіни для міцності обшиваються додатковим вологостійким і теплоізоляційним шаром і покриваються однотонної штукатуркою або каменем.
 2. Оперативність в зведенні фундаменту, завдяки використанню стовпів або свайне основи. Готовий проект можна зробити висновок в рамках декількох місяців.
 3. Відсутність сходів і абсолютна безпека для дітей.
 4. Велика кількість простору і світла.
 5. Лаконічний ультрасучасний дизайн, який можна доповнити всіляких декором зсередини.

Стіна каркасного будинку: що важливо враховувати при будівництві

Для того, щоб стіна каркасного будинку була міцною і не піддавалася руйнуванню від вологи, вона повинна складатися з наступних елементів:

 • Каркаса. В якості основи використовуються товсті дерев’яні бруси, які утворюють несучу конструкцію.
 • Внутрішньої обшивки. Наповненням служить багатошарова стружкові плити, яку прикручують до каркасу або приклеюють за допомогою спеціального складу.
 • Пароізоляції. Є своєрідним фільтром на шляху вуличного повітря, опадів до внутрішньої обшивки. Цей шар необхідний для запобігання намокання дерев’яної плити і її розсихання.
 • Утеплювача. Для збереження тепла застосовують мінеральну вату або пенополіуретановий герметик.
 • Захисного шару проти вітру. Додатковий шар для запобігання вологи і температурного впливу, а також виведення зайвої вологи назовні.
 • Обшивки: декоративна штукатурка або натуральний камінь.

Особливості планування каркасних будинків

Для планування каркасних будинків прийнято використовувати меблі в скандинавському стилі. Освітлення представлено сучасними торшерами і люстрами незвичайної форми з прозорими плафонами. Стеля переважно обшитий дерев’яними сендвіч-панелями, а стіни і підлогу оформлені в білому, сірому, пастельних тонах. Для створення зорового простору між меблями повинно бути достатньо місця. В інтер’єрі каркасного будинку відсутній достаток декоративних елементів у вигляді картин, статуеток, килимів.

Сучасні проекти каркасних будинків

Одноповерховий будинок вимагає продуманого розташування всіх приміщень між собою. Сучасні проекти каркасних будинків покликані скоротити кількість стін і зробити простір більш відкритим. Наприклад, кухонна зона вміло поєднується з обідньою. Як поділу на умовні області присутній стіл-острів, який може використовуватися як барна стійка і обробний стіл. Також зона для приготування і трапези з’єднується з вітальні. Для видимого зонування підлогове покриття має різний відтінок.

Одноповерхові каркасні дачні будинки – погляд в майбутнє

Одноповерхові каркасних будинків створюються не тільки для міської зони, а й заміських об’єктів, які прийнято називати дачами. Одноповерхові каркасні дачні будинки гармонійно вписуються в оточення природних ландшафтів далеко від міської суєти. Панорамні вікна, оформлення інтер’єру в максимально природних відтінках, простір – такі особливості порадують кожного любителя сучасності стилю інтер’єру. Головним атрибутом є камін центрі залу з м’яким кофром і кріслами в стилі лофт.

Одноповерховий каркасний будинок і його проект зсередини

Одноповерховий каркасний будинок, проект якого представлений в якості прикладу на фото, відрізняється достатком скління по всій площі стіни і спрощених стильових рішень. Меблі покликана компенсувати брутальність інтер’єру, тому в кімнаті важлива наявність м’яких крісел, пледів на ліжку, а також деталі у вигляді невеликої вази з квітами. Що стосується столів, то вони виконані в балансі з лініями вікон. Для зорового звільнення простору стіни фарбуються в світлі відтінки, а підлога – на кілька тонів темніше.

Одноповерховий каркасний будинок в амбарному стилі – тенденція нового часу

Одноповерховий каркасний будинок в стилі комори відрізняється від стандартних проектів наступними елементами:

 • Велика площа бічної стіни. Склінню піддається тільки нижня частина для створення монументальності споруди.
 • Одноповерхові каркасних будинків з амбарний дахом демонструють рекорд в висоті стель. Стандартний об’єкт має висоту близько 7 метрів. Кутова покрівля створює ефект височини, що робить будинок схожим на вершину гори.
 • В оформленні фасаду використовуються тонкі дерев’яні панелі різних відтінків. Здалеку створюється враження, що стіна будинку – це щільно розставлені крони дерев в лісі.

Каркасний одноповерховий будинок з бетону і дерева

Каркасний одноповерховий будинок, у виконанні якого використовувався бетон і дерево, виглядає дуже монументально і стильно. В якості покрівлі прийнято використовувати гладкі металеві листи в колір бетону. Такі будинки прозвані «ангарами», за рахунок наявності незграбною довгою даху. Для створення зорового балансу передбачена тераса з облицюванням з дерев’яних панелей теплих відтінків. Перлиною двору стане басейн, який обмежений дерев’яною підлогою від загальної території.

Проект двору одноповерхового каркасного будинку

Зовнішня територія, як ковток свіжого повітря, дарує відчуття простору і возз’єднання з природою. Проект двору одноповерхового каркасного є сполучною з внутрішнім оздобленням будинку. За межами панорамного скління прийнято встановлювати дерев’яну підлогу ідентичного відтінку, як і всередині будівлі. Такий підхід візуально створює продовження інтер’єру і відчуття безмежності з територією ділянки. Монументальна колона підтримує підставу випирає даху. Як акценту встановлені вбудовані точкові світильники.

Одноповерхові каркасні будинки для постійного проживання

Для багатьох залишається питанням – чи підходять одноповерхові каркасні будинки для постійного проживання? Безсумнівно! Дотримання всієї технології зведення стін з урахуванням утеплення, шумоізоляції, герметичність панорамного скління, забезпечують комфорт, незалежно від погодних умов. Будинки в скандинавському стилі відрізняються великим простором, що вимагає проведення автономного опалення, установки каміна або теплих підлог. Власник може передбачити монтаж системи опалення у вигляді сучасних підлогових конвекторів.

Проекти каркасних будинків з мансардою

Проекти каркасних будинків з мансардою набули популярності в Канаді, тому їх прийнято називати «канадськими». За рахунок достатньої висоти стель і незграбної форми даху, можливо виділити верхній ярус під житлову площу або горище. Одноповерхова будівля, яке складається з декількох ярусів, прийнято обладнати сходами на другий рівень. Вона може бути вмонтованою, так і складаний для економії простору. Мансарда обов’язково виходить на вулицю у вигляді відкритого або заскленого балкона. Тут можна обладнати спальню для дітей, гостей, а також місце під офіс, зону відпочинку, бібліотеку, а також міні-фітнес зал або ж зберігати необхідні речі.

Каркасно-панельні будинки – економія вашого часу і фінансів

Каркасно-панельні будинки відносять до групи швидкомонтованих, за рахунок використання мінімальної кількості матеріалів і легкості в їх установці. В основі стін лежить каркас, проміжна прошарок для шумо-, звуко-, вітро- і вологоізоляції, після чого встановлюють панель з бетону, стружкової матеріалу або гіпсу. Останнім штрихом йде декоративна фінішна обшивка. Використання сендвіч-панелей актуально для утеплення та ізоляції стін. Одноповерхові каркасних будинків з використанням панелей в будівництві користуються великою популярністю, за рахунок співвідношення «ціна = якість». Легка вага стін і їх багатошаровість дозволяє добитися високої функціональності будинку.

Каркасні дачні будинки – зручності далеко від міста

Дачний будинок в поданні нашого громадянина позбавлений комфорту і, тим більше, стилю. Каркасні дачні будинки руйнують стереотипи і мають ряд переваг:

 • Короткий термін будівництва і помірні грошові вкладення. Цей критерій важливий для багатьох людей, які хочуть мати дачний будинок, але не бажають інвестувати великі кошти або чекати довгий термін.
 • Економічність і екологічність. Використання екологічно-чистих матеріалів дозволяє домогтися кращої теплоізоляції. Круглий рік власник буде задовольнятися комфортом в затишній обстановці.
 • Достатня кількість простору. При правильній плануванні можливо розмістити кухню, санвузол, вітальню, спальню, а також місце для зберігання речей домашнього вжитку.

У цій статті ви ознайомилися з актуальними тенденціями в будівництві Екобудинку. Одноповерхові каркасних будинків направлено на створення комфортних умов життя з максимальним простором, помірною кількістю елементів. Мінімальні фінансові вкладення і короткі терміни зведення – головні переваги, які роблять такий будинок популярним в країнах Європи і за її межами.

Вся фото галерея: Одноповерхових Каркасних Будинків

[su_custom_gallery source=”media: 3550,3549,3548,3547,3546,3545,3544,3543,3542,3541,3540,3539,3538,3537,3536,3535,3534,3533,3532,3531,3530,3529,3528,3527,3526,3525,3524,3494,3495,3496,3497,3498,3499,3500,3501,3502,3503,3504,3505,3493,3492,3491,3490,3489,3488,3487,3486,3485,3484,3483,3482,3481,3480,3479,3478,3477,3476,3475,3474,3473,3472,3471″ limit=”50″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]