ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Несподівана Реставрація Старого Будинку – Ілюзія поділу будівлі

Несподівана Реставрація Старого Будинку – Ілюзія поділу будівлі

Будова розташоване в селищі Бельмонте, Португалія. Будинок розташувався біля скель гори Серра-да-Ештрела і зведений на невеликому схилі. На початку ХХ століття ця скромна споруда служила житловим та господарським приміщенням для невеликої сім’ї. Після багатьох років занедбаного стану будинку, архітектори Filipe Pina, Maria Ines Costa вирішили відремонтувати будівлю.

Представлена реставрація старого будинку виконана в двох конструктивних рішеннях оформлення фасаду, друга частина якого була побудована вже пізніше.

Головне завдання проекту полягала у збереженні простори споруди і створення комфортних умов для проживання. Це може бути будинок для відпочинку, пансіонат або власне житло. Зовні форми нагадують будівлю ферми. Обидві частини споруди перекриті нової черепицею. Для оздоблення фасаду вибрана сучасна варіація матеріальної палітри. Кожна частина має індивідуальність – одна у вигляді облицювання з каменю, а друга – обробка рифленим металом.

Внутрішній простір будинку

Архитекторы Filipe PinaMaria Ines Costa
РасположениеБельмонте, Португалия
Площадь140 m2
Фото João Morgado

Реалізована на 140 кв. метрах реставрація старих будинків, фото яких ми бачимо, дозволила зберегти внутрішній простір приміщень. Кімнати розташовані на двох поверхах. У старій частині знаходяться спальні кімнати, а в новій вітальня, кухня. Головна концепція ідеї влаштування – простору форм і матеріалів. Тому для обробки використана натуральна деревина світлого тону, що надає світло, теплоту і затишок.

Всього в житло передбачено три спальні, кожна з яких має велику площу. Також на другому поверсі знаходиться комора, яка може легко перетвориться в кімнату відпочинку. Одне приміщення перебуває близько кухні, а інші два нагорі з окремим входом.

Незважаючи на те, що в екстер’єрі реставрація старого будинку нагадує середньовічний стиль, внутрішня частина повністю сучасна.

Відсутність деталей в інтер’єрі

Стелі пофарбовані в білий колір, так само, як і стіни. Застосовується фанерна обробка панелями. Кухня оснащена бетонної стійкою, дерев’яними меблями. У кімнаті немає зайвого декору, захаращеній площі непотрібної побутовою технікою. Все стримано і гармонійно.

Для вхідної частини у вигляді вітальні встановлена дров’яна піч, що відповідає не тільки за опалення будинку, а й естетичність інтер’єру. По всіх кімнатах підібрані прості світильники без декору, об’ємних плафонів. Грамотне використання простих матеріалів і нейтральних відтінків дозволило створити ілюзію простору, свободи, відсутності деталей.

Нестандартні види вікон, форми дверей, дизайн дозволили створити реставрацію старого будинку, фото до і після якої вражають своєю естетикою. Архітектори не тільки зробили з покинутої будівлі житловий будинок, а наповнили його комфортом, духом сучасності.

Зовнішня і внутрішня частина ідеально вписуються в атмосферу старого селища. Архітекторами виконана бездоганна робота по реставрації старого будинку, який став прикладом грандіозного перевтілення з середньовічної ферми в компактне житло.