Практична Садиба з Фасадом з Пінопласту (7 фото)

Практична Садиба з Фасадом з Пінопласту (7 фото)

Тенденція утеплення фасаду пінопластом з’явилася порівняно недавно. Сьогодні не можна уявити найбільш ефективного утеплення, звукоізоляції стін, ніж з пінопластовими листами. За допомогою пінопласту можливо захистити стіни від руйнівного впливу навколишнього середовища. Матеріал відмінно зберігає тепло, запобігає потраплянню зовнішніх шумів в приміщення. Крім того, пінопласт можна оформити будь-який декоративної штукатурної, тому фасад будинку буде естетичним.

Оформлення фасаду будинку пінопластом – комфорт і практичність круглий рік

Оздоблення фасадів будинків. Сучасний котедж, садиба

Готуємо стіни до установки пінопласту

Оздоблення фасадів будинків сучасними матеріалами. Сучасний котедж, садиба

Головна мета підготовки поверхні фасаду – вирівнювання площини і максимальна очищення. Важливо надати стіні ідеальну рівність, але перепади можуть становити до 2 см. Стіни важливо очистити від будівельних матеріалів, бруду, жирових і хімічних плям. Якщо присутній джерело забруднення – його слід прибрати, наприклад, іржаві дощові труби. Шар фарбування на стіні також слід прибрати до шорсткою поверхні.

Оздоблення фасадів будинків фото декоративна штукатурка. Сучасний котедж, садиба

Для перевірки рівня очищення стіни слід провести долонею по площині. Осипання піску, пилу покаже, що поверхня недостатньо зачищена. Після етапу зачистки використовується грунтовка глибокого впливу. Для нанесення використовується очищена кисть. Якщо стіна досить сильно обсипається, тоді її слід покрити вологим середовищем з розпилювача.

Оздоблення фасадів будинків декоративною штукатуркою. Сучасний котедж, садиба

Оздоблення фасадів будинків шубою. Сучасний котедж, садиба

Оздоблення фасадів приватних будинків: готуємо листи пінопласту

При виборі звичайного пінопласту для облицювання фасаду не потрібно його попередня підготовка. Єдиний мінус екструзійного пінопласту – гладка поверхня, яка заважає розчину кріпитися. Слід купувати пінопласт з рифленою поверхнею. Обробка пінопластових листів виконується з двох сторін за допомогою таких інструментів:

  • Валик з голчастою насадкою, який прийнято використовувати для гіпсокартону.
  • За допомогою канцелярського ножа виконуються борозенки.
  • Жорстка щітка з заліза.
  • Переходимо до основного процесу

Оздоблення фасадів будинків короїдом. Сучасний котедж, садиба

Укоси, зовнішні частини потрібно встановлювати до того, як буде закріплений пінопласт на стіну. При наявності випираючого від площини стіни підвіконня рекомендується утеплити дане місце. Для цього використовується розчин, що клеїть і шматочки пінопласту. Це дозволить знизити рівень шуму від поверхні металу, виключити конденсат.

Оформлення фасаду будинку фото. Сучасний котедж, садиба

Тепер приступаємо до наклейки пінопластових листів. Спочатку периметр фасаду оформляється стартовою планкою. Вона буде служити своєрідним стопором, який не дозволить листам пінопласту з’їхати при застиганні. Якщо стіна має невеликий перепад площині до 1 см, тоді розчин наноситься шпателем на пінопласт. При великих перепадах рівності розчин наноситься на стіну до вирівнювання в областях розбіжності.

Прибиваємо пінопластові листи. Після трьох днів мінімально можливо виконувати прикріплення утеплювача. Простір між стиками запінюється, випирають краю прибираються канцелярським ножем.