Полопалися шви на стиках фасадного декору. Тріщини – вирішення проблеми

Полопалися шви на стиках фасадного декору. Тріщини – вирішення проблеми

Вирішивши для себе не тільки утеплити фасад свого будинку, але і додатково прикрасити повноцінним архітектурним декором ви, напевно, чули про головну проблему в фасадній декорі з армованого пінопласту – це поява тріщин в місцях стикування архітектурних деталей. При неправильної стикування елементів ця неприємна штука з’являється після першої зими.

Як було раніше

До появи машинної армування деталей фасадного декору з пінопласту даний вид декорування виробляли вручну на об’єкті. Деталі простої форми – прямокутник, пару сходинок, армовані разом з стінових утеплювачем і виходило одне ціле. Проблем зі стиками як таких не було. Але був один великий мінус. Таким способом фізично неможливо якісно покрити захисним шаром фасадний елемент складної фігурної форми, а справжній архітектурний декор має далеко не просту геометрію.

Будинок оформлений прямокутними рамками і карнизом з однією, двома сходинками істотно відрізняється від фасаду прикрашеного повноцінним фасадним декором: віконним молдингом з хвилею, декоративним підвіконням з вигином і ступенями, підпокрівельним карнизом увігнутою або опуклою складної форми. Більше про це у нас описано на окремій сторінці сайту.

Рішення проблеми тріщин на швах фасадної ліпнини

Зі свого боку, завдяки більш 10 річному досвіду у виробництві та монтажі фасадного, архітектурного декору з пінопласту, пінополістиролу ми пропонуємо два варіанти вирішення даної проблеми:

[list type=”check”]

  • склеювання торців деталей фасадної ліпнини поліуретановим клеєм і додаткова фіксація дюбелями по краях виробів
  • відкриті шви при яких виходить імітація декору з каменю, граніту

[/list]

[su_spacer size=”50″]

Варіант №1

клей для стикування швів фасадного декору тріщини на ліпнині з пінопласту полопалися шви як виправити

Більше 5 років досвіду монтажних робіт клеєм для стикування

+ ДОСВІД ВИКОНАННЯ РОБІТ

[su_spacer size=”150″]

Варіант №2

Ми пропонуємо монтаж архітектурних елементів фасадної ліпнини з правильною, симетричною розшивкою швів – відкриті шви. При такому методі виконання монтажних робіт досягаються дві мети: виключення проблеми тріщин на стиках і імітація декорування з більш дорого матеріалу.

[su_spacer size=”50″]

Відкриті шви на декорі фасаду – фото приклади

[gdl_gallery title=”otkrytye-shvy-v-fasadnom-dekore-ustranenie-problemy-treshhin-na-stykax” width=”220″ height=”220″ galid=”1″ ]