Вирішивши для себе не тільки утеплити фасад свого будинку, але і додатково прикрасити повноцінним архітектурним декором ви, напевно, чули про головну проблему в фасадній декорі з армованого пінопласту – це поява тріщин в місцях стикування архітектурних деталей. При неправильної стикування елементів ця неприємна штука з’являється після першої зими.
Як було раніше
До появи машинного армування деталей фасадного декору з пінопласту даний вид декорування виробляли вручну на об’єкті. Деталі простої форми – прямокутник, пару сходинок, армовані разом з стінових утеплювачем і виходило одне ціле. Проблем зі стиками як таких не було. Але був один великий мінус. Таким способом фізично неможливо якісно покрити захисним шаром фасадний елемент складної фігурної форми, а справжній архітектурний декор має далеко не просту геометрію.
Будинок оформлений прямокутними рамками і карнизом з однією, двома сходинками істотно відрізняється від фасаду прикрашеного повноцінним фасадним декором: віконним молдингом з хвилею, декоративним підвіконням з вигином і ступенями, підпокрівельним карнизом увігнутою або опуклою складної форми. Більше про це у нас описано на окремій сторінці сайту.
Рішення проблеми тріщин на швах фасадної ліпнини
Зі свого боку, завдяки більш 10 річному досвіду у виробництві та монтажі фасадного, архітектурного декору з пінопласту, пінополістиролу ми пропонуємо два варіанти вирішення даної проблеми:
- склеювання торців деталей фасадної ліпнини поліуретановим клеєм і додаткова фіксація дюбелями по краях виробів
- відкриті шви при яких виходить імітація декору з каменю, граніту
Варіант №1
Більше 15 років досвіду монтажних робіт клеєм для стикування
+ ДОСВІД ВИКОНАННЯ РОБІТ
Варіант №2
Ми пропонуємо монтаж архітектурних елементів фасадної ліпнини з правильною, симетричною розшивкою швів – відкриті шви. При такому методі виконання монтажних робіт досягаються дві мети: виключення проблеми тріщин на стиках і імітація декорування з більш дорого матеріалу.