ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Скло + Alucobond + Сітка = Незвичайний дизайн фасаду французького театру: фото

Скло + Alucobond + Сітка = Незвичайний дизайн фасаду французького театру: фото

Великий театр Альбі у Франції – архітектурне диво, виконане відомим архітектором Домініком Перро. Альбі – історичне місто з будівлями, побудованими в 13 столітті з архітектурним стилем червоної цегли. Ці будівлі були впливовим компонентом театрального дизайну, призначеного для демонстрації сучасної інтерпретації оригінального стилю міста.

Уздовж Алеї культури різні громадські місця будуть слідувати один за одним, створюючи шлях, що йде від собору до громадського парку Рошегудебіг. Цей шлях починається зі створення квадрата на рівні бульвару Сіблі, а потім прибуває на місце театру і триває в кінотеатрах перед Афанором, щоб нарешті відкрити громадський сад. Це ідея «міський доріжки», жвавій послідовної, заснована на зіставленні і взаємодії різних культурних будівель.

Рівнобічна форма будівлі перетворюється завдяки матеріалам, обраним для облицювання фасаду. Театр оброблений в ткану металеву сітку, яка служить унікальним естетичним елементом, а також володіє функціональністю сонцезахисту.

Під тканим плащем будівля оповита як теплим кольоровим склом, так і алюмінієвим композитним матеріалом Alucobond. Скло і Alucobond були обрані, щоб імітувати зовнішній вигляд цегли, але пропонують більше динамізму. Скло і матеріал Alucobond Spectra Cupral мають унікальну здатність взаємодіяти зі світлом як штучним, так і природним. Зовнішнє скло є напівпрозорим, пропонуючи помаранчеві відтінки зовні, в той час як Alucobond непрозорий, дозволяючи будівлі бути захищеним від сонця з одного боку.

Інтер’єр театру в основному мінімалістичний з акцентами, призначеними для доповнення колірної схеми зовнішнього вигляду. Ті ж відображають якості Alucobond на зовнішньому фасаді повторені всередині, оскільки архітектори розробили дзеркальні кришки колон, які також додають грайливість в інтер’єр.

Як культурного будівлі архітектори повинні були створити фасад, який миттєво звертається до перехожих. При реконструкції в історичному центрі міста архітектори взяли тонкі репліки з попередніх архітектурних стилів, щоб створити щось сучасне, інноваційне і єдине в своєму роді.