ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Скляний Фасад красивого готелю серед диких гір: чарівні фото

Скляний Фасад красивого готелю серед диких гір: чарівні фото

Гарний новий готель з повністю скляними фасадами розташований в унікальній і привілейованої екосистемі. Ландшафтний готель Sacromonte розташований серед диких гір, в оточенні 250 акрів регіону Мальдонадо. Модульний готель місцевих архітекторів – це замасковане витвір архітектурного мистецтва.

Як відзначають архітектори в конструкції витонченість і оригінальність співіснують в новому ландшафтному досвіді. Щоб стратегічно вписатися в своє пишне оточення, готель має систему зеленого даху і дзеркальний зовнішній фасад – приголомшливий приклад застосування сучасних фасадних панелей. У готельному комплексі в цілому є 13 окремих кімнат, винний льох і ресторан з кухнею-столом.

Комплекс був повністю виготовлений у виробничих умовах. Попередня збірка не тільки зменшила екологічний слід проекту, але і забезпечила швидке будівництво, зайнявши лише 10 тижнів на заводі в Монтевідео.

Проект має достатком природоохоронних атрибутів, від місцевих джерел матеріалів до екологічно чистих внутрішніх систем. Зовнішня частина будівлі використовує суцільне скління, деревину та камінь з місцевих джерел. Крім того, очищення стічних вод готелю є екологічно чистою.

Кімнати готелю мають вражаючий дзеркальний зовнішній вигляд з зовнішньої сторони, який використовується для маскування всього фасаду. Це робить готель доповненням до навколишнього ландшафту. У той же час задня частина кімнат більш сільська, з кам’яною кладкою місцевого виробництва. Все, від матеріалів, що використовуються в готелі до його розміру і висоти, призначене для того, щоб пам’ятати про навколишнє середовище.

Тепла, затишне середовище проникає в інтер’єри, де кімнати були спроектовані з дубовими панелями і темним кам’яною підлогою. У кожній кімнаті є окрема веранда і басейн, де ви можете насолодитися околицями. І як ідеальний штрих – готель пропонує гостям смак природи, що дозволяє їм їсти фрукти і овочі, вирощені поряд.