ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Сонцезахисні Панелі на Фасад ~ Ламелі (Рафштори), Сітки: 54+ фото різних систем

~ Сонцезахисні Панелі на Фасад ~ Ламелі (Рафштори), Сітки: 54+ фото різних систем

Сонцезахисні системи для фасаду дають можливість контролювати кількість сонячного світла, що надходить в будівлю завдяки застосуванню різних систем сонцезахисних панелей для фасаду. На сьогоднішній момент існує дві основні системи захисту від ультрафіолету: сонцезахисні сітки і фасадні ламелі (рафштори).

  • сонцезахисні сітки – це унікальний матеріал, який одночасно прозорий і в той же час здатний забезпечити тінь завдяки своїй структурі. “Інтелектуальні фасадні системи” обмежують проходження тепла і зменшують потребу в кондиціонуванні в теплі місяці року.
  • фасадні ламелі (рафштори) – це, по суті ті ж жалюзі, тільки призначені для фасаду будинку. Мають відповідний великий розмір панелей і можуть бути як з ручним приводом, так і механічним

[su_spacer size=”30″]

Сонцезахисні фасадні сітки: фото унікального дизайну

Завдяки новітнім технологіям сьогодні архітекторам пропонується широкий вибір сітчастих жалюзі. Їх тривимірний дизайн легко дає їм функцію парасольки. Пряме сонячне світло зупиняється за рахунок нахилу продукту для ефективного захисту від тепла максимального комфорту.

Потреби в енергії та викиди CO2 скорочуються, використання інтер’єрних жалюзі є зайвим, а використання кондиціонерів зменшується. Великі отвори і нахил сітки зазвичай забезпечують виняткову прозорість зсередини.

У вертикальній або горизонтальній установці сонцезахисні фасадні сітки гарантують оптимальні теплові характеристики.

[su_spacer size=”100″]

Сонцезахисні ламелі, рафштори для фасаду будинку: сучасні фото приклади

Необхідність екранувати прямий вплив сонячного світла на вікна, щоб знизити споживання енергії на охолодження приміщень влітку, привів до розробки ряду інноваційних сонцезахисних систем, здатних поєднувати технології, комфорт і економію енергії. Зазвичай матеріалом для фасадних ламелей (рафштор) служить алюміній, як вкрай стійкий до впливу навколишнього середовища матеріал. Фасадні рафштори – це високо інноваційний продукт, який поєднує в собі естетику і функціональність, що забезпечують довговічність і високу стійкість до атмосферних впливів.

Особливості фасадних ламелей (рафштор):

  • УФ-стійкість
  • сталість кольору
  • менше перегріву через вплив сонця
  • водонепроникні

[su_spacer size=”30″]

Стандартом при виробництві сонцезахисних панелей є порошкове фарбування з доповненням УФ-стабілізаторів. Таким чином, колір залишається незмінним з плином часу і вироби не деформуються під впливом сонця. Завдяки фасадним системам захисту від сонця життєвий комфорт значно поліпшується, що дозволяє повністю насолоджуватися затіненими площами як всередині, так і зовні будинку.

Системи сонцезахисту можуть бути на основі стаціонарних або поворотних ламелей. Зазвичай алюмінієві пластини, фіксовані або пересувні, доступні в різних кольорах і формах щоб відповідати естетичним вимогам. Механізм обертання може бути як ручним, так і автоматичним.

У багатьох виробників механізм обертання ламелей інтегрований в самі панелі, завдяки чому система може похвалитися надзвичайно елегантністю і чистотою форм. Фасадні ламелі – найкраща система для захисту від ультрафіолету з їх неперевершеним дизайном рельєфних форми і мінімальних розмірів.