ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Сучасна Кухонна Мийка, яка не залишить вас без уваги: 33 найкращих фото

Сучасна Кухонна Мийка, яка не залишить вас без уваги: 33 найкращих фото

0 Поділись

Кухонна мийка – одна з тих речей, без якої ви не можете обійтися. Це зовсім не прикраса, а абсолютно необхідна річ. Сучасні кухонні раковини оформлені у всіх видах форм, розмірів і матеріалів, щоб не тільки задовольнити ваші повсякденні потреби, а й стати приємним декоративним акцентом на кухні. І хоча дизайнерські кухонні раковини завжди будуть виглядати неймовірно – це не означає, що ви не зможете знайти раковину для вашого бюджету, яка також буде виглядати ідеально у вашій кухні.

Прохолодний, сучасний дизайн кухонної мийки

Гранітні кухонні мийки, мабуть, найбільш популярні на сучасних кухнях, тому що вони дають для сучасної естетики дизайну кухні максимум. Хоча така раковина не приваблює великої уваги, будучи в основному прихованої всередині стільниці, вона може створити гарний контраст кольору з нею. Тут дизайнери грали з чорно-білим контрастом, кидаючи золоті і мідні деталі в мікс. Результат – чудова, стильна кухня.

Гранітна мийка відгуки | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Гранітна мийка плюси і мінуси | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Дизайнер пішов на інший контраст, але також використовував металеву обробку, щоб створити приємну комбінацію. Тут білий колір добре поєднується з хромованими кранами і матовою раковиною. Плити чорного кольору підкреслюють цю загальну колірну схему і надають картині більш привабливі деталі.

Чорна гранітна кухонна мийка | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Сучасні кухонні раковини часто поставляються з додатковими аксесуарами, які можуть бути найбільш корисними. Наприклад розширення з боків раковин. Модульна кухня Lando Convivio оснащена останніми, додаючи більше поверхні до невеликого робочого простору чорній гранітній кухонного миття.

Кутова гранітна кухонна мийка | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Кутові гранітні кухонні мийки прекрасні, тому що вони дозволяють використовувати кожен дюйм простору на невеликій кухні, додаючи функціональність до незручного кутку, який в іншому випадку виглядав би порожнім.

Блискучі метали

Кухонні мийки з нержавійки виглядають не тільки стильно і сучасно, але і, як правило, їх легко підтримувати. Ось чому вони так популярні. Практично несприйнятливі до забруднення, їх єдина проблема – подряпини, якщо ви не будете обережні під час чищення.

Мийка під бронзу | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Мийка під бронзу менш звичайна, ніж нержавіюча сталь, але є вагома причина спробувати її. Вона вже виглядає зношеною, але приємним чином, і це щось інше. Якщо ви налаштовані на те, що ваша кухня стане сільським сучасним чарівністю – мідь стане ідеальним вибором.

Кухонні мийки з нержавійки накладні | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Краса з нержавіючої сталі полягає в тому, що це не так б’є по гаманцю, і вони добре поєднуються з будь-яким видом матеріалу. Дерево, бетон, вивітрена деревина, граніт і навіть мармур можуть витримувати холод з нержавіючої сталі. Сучасна раковина з нержавіючої сталі, як правило, являє собою прямокутний глибокий басейн з гладким краном. Тим не менш, є багато варіантів цієї теми.
Мийки кухонні нержавейка | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Деякі раковини з нержавіючої сталі можуть виглядати занадто просто, занадто утилітарно. Джаспер Моррісон вирішив цю проблему, прикривши її дерев’яною кришкою, яка ідеально відповідала їй. Це також найкраща ідея для стільниць, які занадто малі, щоб мати розкіш постійно відкритою раковини.

Сталеві мийки для кухні | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Сталеві раковини з подвійною чашею також є галузевим стандартом, і чому б і ні? Зручні, стильні і сучасні – вони роблять те, що їм потрібно, і не коштують так дорого.
Кантрі стиль

Керамічні мийки для кухні так само популярні, як і раніше. Порушуючи безперервний потік стільниці, вони виступають вперед, щоб оголосити про свою присутність, і принести трохи сільської атмосфери.

Керамічна мийка для кухні відгуки | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Такі керамічні кухонні раковини більше не обов’язково є тільки білими. Є дуже багато варіантів кольору і матеріалів, щоб вони залишалися в цьому стилі і продовжували його. Погляньте на “побиту” металеву раковину з подвійними басейнами на кухні, розроблену Карі Арендсеном. Це абсолютно сучасний акцент з натяком на традиціоналізм.

Керамічні раковини для кухні | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Якщо ви хочете дотримуватися простого білого кольору – це ваш вибір. Але ви дійсно можете дати йому оновлення, додавши деталі латуні, такі як крани і ручки шафи. Разом вони схиляються до сучасної селі, а не повністю старомодному і традиційному.

Тонкостінна мийка для кухні з красивим сучасним краном | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Багато дизайни раковин в такому стилі являють собою здоровенні речі, але є винятки. І якщо ваші стільниці тонкі, вам, можливо, доведеться вибрати мийку з більш тонкими стінами. Як вона елегантно виглядає, особливо з красивим сучасним краном?

Подвійна мийка з каменю | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Подвійна раковина з каменю – це щось особливе. Він може виглядати як сучасним, так і традиційним, в залежності від інтер’єру, але він завжди буде виділятися як сильний фокусний акцент.
Дорогоцінне каміння

Говорячи про камені – мармур, мабуть, найкращий з усіх. Він дає ідеальний матеріал для красивої кухонної раковини. Тільки це не так, якщо вам не подобається дизайн з великими затратами на обслуговування.

Яка мийка краще граніт або мармур | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Мармур є пористим і тому схильний до забруднень; вам потрібно стежити за регулярним обслуговуванням. З іншого боку, це виглядає неймовірно. Він ніколи не здавався сучасним. Тому, якщо ви не завзятий кухар, це може бути правильний вибір.

Мийка з мармурової крихти відгуки | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Незважаючи на те, що камінь вважається жорстким матеріалом, він може піддатися руці скульптора. Він може однаково піддаватися художникам і професіоналам, які спеціалізуються на створенні химерних раковин. Форма риби здається підходящої з синім мармуром і виглядає досить особливою.

Мармурова мийка відгуки | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Вбудовані модулі не обмежуються тільки зберіганням. Раковини і цілі частини деяких кімнат можуть бути вбудовані і як і раніше виглядають красиво і практично. Цей вид раковини виглядає приголомшливо завдяки красивому мармуру, який легко проходить з одного боку кухні на іншу.

Яку мийку вибрати нержавейка або камінь | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Вивітрена, природно груба кам’яна текстура може додати цілий світ вимірювання до вашого дизайну кухні.
Подвійний ефект

Сучасні кухонні раковини з подвійною чашею мають особливе місце в сучасній кухні. Вони просто зручні.

Подвійна мийка з нержавіючої сталі | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Подвійна раковина ідеально підходить для відділення свіжих продуктів від брудних страв. Якщо ви дуже ретельно розбираєтеся в чистоті, то ідеальний вибір – подвійна раковина. Якщо ви не хочете давати занадто багато місця для раковини, невеликий басейн буде доречний для миття продуктів.

Подвійна мийка для кухні розміри | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Дрібні басейни можуть погано підходити для миття посуду, але вони ідеально підходять для миття ваших фруктів і овочів. Вам не потрібно ловити рибу з глибокої чаші – нехай вона лежить в неглибокій раковині з особливим невеликим зливом.

Мийка для кухні подвійна нержавейка | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Менші басейни для їжі також мають сенс, коли ви хочете раковину з поверхнею для сушіння посуду. Ці раковини не повинні виглядати повністю утилітарними. Просто погляньте на цю хвилюючу керамічну красу від Villeroy & Boch.

Мийка подвійна врізна | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Деякі сучасні кухонні раковини проектуються просто для тих, хто багато готує. Тому, щоб полегшити їх працю, у цих раковин є безліч функцій. Деякі з них начебто мрії шеф-кухаря.
Мілководдя

Дрібні раковини зазвичай не мають переваг перед більш глибокими, але вони можуть спонукати вас мити ваші страви частіше.

Подвійна мийка розміри | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Цей раковина не схожа на те, що вона може містити занадто багато страв, але це добре, якщо ви хочете зберегти свою кухню бездоганною. Вона також володіє прекрасним обладнанням і дренажем, який занадто гарний, щоб сховатися. Це ідеальне доповнення до будь-якої сучасної кухні.

Мийки кухонні гранітні | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Ваша раковина не обов’язково повинна бути великою глибини. Сучасний підхід – це тонкі речі, тому ви можете знайти більш дрібні прямокутні басейни, досить просторі. Шарм раковині робить великий стік для посуду. Ви також можете використовувати його для миття продуктів, якщо у вас є витяжною кран.

Мийка кухонна нержавійка | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Ці сучасні конструкції кухонної раковини бувають різних видів і форм. Тут представлений варіант з нержавіючої сталі Dornbracht. За допомогою витяжного крана вам не потрібен інший басейн з окремим зливом, щоб змити бруд з продуктом.

Кухонні мийки з нержавійки під стільницю | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Філіп Старк пропонує спробувати цей сучасний басейн, який є частиною робочої поверхні. У той час як нержавіюча сталь може зробити її утилітарною, витончений декоратор додає витонченість до неї.
Глибокі раковини

Глибокі кухонні мийки менш складні. Ви можете заховати їх всередині шафи або кухонного острова. Вони можуть вміщати багато продуктів або страв одночасно, і вони все ще можуть виглядати красиво.

Глибока мідна кухонна мийка | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Карбована мідь – одна з останніх тенденцій в сучасних конструкціях кухонних раковин. Вони виглядають круто і привабливо, і добре поєднуються з різними стилями. Цей приклад добре поєднується з вивітреної латунню кранів і необробленою деревиною шафи.

Бетонна кухонна раковина | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Раковини в сільському стилі можуть бути досить глибокими, але вони також відмінно виглядають, тому не думайте двічі про те, щоб скористатися цим фактом. Ця бетонна квадратна раковина не типова форма раковини для цього стилю, але вона виглядає досить конструюючої.
Унікальні сучасні кухонні раковини

Унікальні сучасні раковини все ще мають функціональність. Завжди є басейн, крани і слив. Решта може відрізнятися і виглядати досить незвично.

Накладная кухонная раковина с разделочной доской | Современная Кухонная Мойка: фото примеры, образцы

Ця кухонна раковина виділяється буквально, тому що вона тільки наполовину вбудована – інша половина її варто над поверхнею кухонного острова. Додаткова область, покрита обробною дошкою, ймовірно, може використовуватися як стік для посуду, але в цьому положенні легко працювати з продуктами.

Кухонна раковина з оригінальним зливом | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Ви коли-небудь бачили раковину-водоспад? Цей потік води повинен виглядати досить незвично на кухні. У той час як перелив води може здатися вам незручним – це може бути не дуже настирливим, як тільки ви звикнете до нього.

Унікальні кухонні раковини | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Ця кухонна раковина Boffi є однією з унікальних завдяки своєму футуристичному естетичному і витонченому обладнання. Подивіться на це кільце стоку, воно майже невидимо. Суміжні елементи, схоже, були розроблені для зручності – для зберігання чистих страв і миски.

Кругла дизайнерська кухонні раковина | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Справа не в тому, що округлені кухонні раковини унікальні – вони виглядають неймовірно, завдяки своїй естетиці.
Нестандартні форми

Раковини незвичайних форм можуть бути не завжди практичними, але коли це заважає кому-небудь використовувати їх в дизайні? Це повинно виглядати красиво, чи не так?

Нестандартна, оригінальна форма кухонної раковини | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

У той час як найсучасніші конструкції кухонної раковини мають прямокутну форму – це нетиповий варіант, оскільки він неймовірно довгий. Один обертається кран забезпечує доступ до води для обох басейнів, один з яких більше схожий на платформу для сушки посуду.

Вузька нестандартна кухонна раковина | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Тонкий слив не здається дуже практичним, але він може мати свої переваги. Ви не захочете зберігати брудні страви в такому вузькому місці. Тут є дві раковини, які, схоже, поділяють різні обов’язки. Досить своєрідне дизайнерське рішення.

Маленька квадратна кухонна раковина | Сучасна Кухонна Мийка: фото приклади, зразки

Маленька квадратна раковина здається крихітної поруч з усіма цими подвійними прямокутниками, але на маленькій кухні вона може здатися незвичайною. Сучасні кухонні раковини можуть бути такими ж красивими, як і функціональні. Якщо ви хочете, ви можете зробити ними центр вашої кухні, що особливо можливо на мінімальних недорогих кухнях.

0 Поділись