ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Сучасна вілла в Вільнюсі ~ Фото дизайну оздоблення деревом зовні і всередині

Сучасна вілла в Вільнюсі ~ Фото дизайну оздоблення деревом зовні і всередині

Гори обволікають прохолодну сучасну віллу в лісі литовської столиці Вільнюса. Ультрасучасна будівля може похвалитися складною конструкцією і просторим доглянутим обгородженим газоном. Вілла, побудована повністю з дерева і облицьована дерев’яними панелями (сайдингом) в сучасному стилі. Розташована вона біля підніжжя пагорба і одним зі своїх поверхів займає його верхню частину.

Його сторона секцій громадської зони на базовій конструкції надає віллі яскраво виражений скельний силует, який також створює внутрішню архітектуру.

Багато вікон від підлоги до стелі і розсувних дверей забезпечують легкий доступ до трав’яним килимах зовні, а також відкриваються до оточуючих видам лісу. На кожному рівні є власний відкритий лаундж, де його мешканці можуть насолоджуватися природою в повному обсязі.

Усередині модерністська естетика займає панування над кожною кімнатою, використовуючи не що інше, як світле дерево і чорну сталь.

Коли настає туман, вілла набуває більше містики. Піднімає голову і показує свої дерев’яні зуби з туману. Здається, ніхто не може цього бачити, так ісскустно вписано спорудження в навколишнє середовище.