ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Сучасне Оздоблення Деревом ~ 33+ Фото ідей обшивки фасаду вагонкою, сайдингом, блок хаусом

Сучасне Оздоблення Деревом ~ 33+ Фото ідей обшивки фасаду вагонкою, сайдингом, блок хаусом

Дерево, мій улюблені матеріал в обробці як інтер’єру так і екстер’єру будинку. Тим більше, що сучасні захисні матеріали дозволяють істотно збільшити інтервал між перефарбування. Давайте подивимося на ці новітні ідеї сучасного оздоблення деревом фасадів приватних і комерційних будинків. Фото, представлені нижче, покажуть вам, що обшивка фасаду деревом не обов’язково має на увазі простий дерев’яний сайдинг, вагонку або блок хаус. Проявивши трохи фантазії можна отримати зачаровує картинку фасаду вашого будинку застосувавши облицювання таким приємним і натуральним матеріалом як дерево.

Сучасна вертикальна обробка деревом

Завжди були дуже популярні сільські сучасні інтер’єри. Ця суміш з натуральної дерев’яної облицювання, скла і металу створює привабливий зовнішній фасад. В цьому випадку архітектурна облицювання деревиною проведена вертикально, нагадуючи палубну установку.

Оздоблення фасаду деревом з імітацією бруса

Протягом багатьох років акцент в зовнішності будинку полягав у тому, який колір вибрати. Тенденції міняються, і сьогодні все більше домовласників схиляються до більш природному зовнішнім виглядом фасаду свого будинку. В цьому випадку оздоблення фасаду деревом з імітацією бруса з темним природним кольором надає цьому будинку серйозність, глибину і інтерес, які не можуть відтворити проста фарбування інших матеріалів.

Сучасний варіант облицювання фасаду дерев’яною вагонкою

Завдяки прагненню сьогодні до натуральності і екологічності все більше звертають свою увагу до дерев’яної облицювання фасаду. Але в той час як більшість людей думають про неї виключно для своїх інтер’єрів – це зовнішнє облицювання фасаду дерев’яною вагонкою показує нам як це може бути модно і сучасно. Чіткість ліній, натуральність матеріалів, комбінація з алюмінієм – все це додає неповторний і дуже затишний вигляд фасаду вашого будинку.

Комбінування напрямків оздоблення фасаду дерев’яною вагонкою

Якщо ви думаєте, що зовнішнє облицювання деревом може бути тільки односторонній – подумайте ще раз. Ця будівля має обробку фасаду вагонкою одного виду, але в двох різних напрямках. Результат – приємний для очей розмір будівлі, який змушує здаватися, ніби він побудований з блоків – ідеальна зовнішність для цього будівлі.

Дерев’яний сайдинг як акцент в обробці фасаду будинку

Чисті лінії і багато скла здаються ідеальним зовнішнім виглядом для спа-салону або готелю. Однак цей дизайн може швидко набриднути без застосування дерева як акценту в обробці фасаду будинку щоб зігріти його і надати більшої геометрії.

Зістарений дизайн дерев’яної обробки фасаду будинку

Тенденції останнім часом відходять від полірованих, блискучих і нових моделей. Замість цього, витримані, природні і зістарений поверхні входять в моду. Це включає в себе зовнішню дерев’яну облицювання будинку. Це вивітрився дерев’яна будівля прекрасно вписується в навколишнє середовище.

Додайте багатство кольору в облицювання деревом свого будинку

Коли фарбування дерев’яного сайдинга починає вицвітати і лущиться від впливу навколишнього середовища, в цьому звичайно немає нічого красивого. Але коли дерев’яне облицювання будинку поступово змінює колір, вона набуває веселку різних відтінків – всі вони наповнені теплом і характером. Цей будинок покритий насиченими тонами, такими як золото і шоколад, які надають зовнішньому вигляду величезну привабливість.

Природний вигляд фасаду в обробці дерев’яних сайдингом

Будинки і споруди мають відповідати їх оточенню, щоб мати найкращий зовнішній вигляд. Ось чому пляжні будинки виглядають так добре, коли залишають в природному стані дерев’яне облицювання свого фасаду. Гола деревина доповнює пісок і небо, змушуючи будинку виглядати так, як ніби вони завжди були саме тут.

Сільський дизайн фасаду будинку в сучасній обробці деревом

Коли ви уявляєте собі затишний будиночок в лісі, ви, ймовірно, уявляєте щось з природною, сільської привабливістю. Облицювання деревом в сільському дизайні дає вам закінчений сільський образ і відчуття, що ви перебуваєте в лісі, незалежно від того, де стоїть ваш будинок.

Комбінація матеріалів з дерев’яною обробкою фасаду будинку

Будинок або будівля, оброблене тільки одним матеріалом, може здатися простим, нудним і нецікавим. Комбінуючи зовнішню обшивку деревом зі склом, бетоном і металом, ви можете отримати будинок, в якому є шарм, глибина і розмір.

Яскраві кольори в облицюванні фасаду дерев’яними панелями

Додайте трохи яскравого, веселого кольору в обробку деревом фасаду вашого будинку. Поєднуючи кумедний колір з природною дерев’яної облицюванням в якості фону ви отримаєте сплеск радості при погляді на свій фасад. Особливо ефектно яскраві кольорові плями виглядають на тлі більш темного дерева.

Сучасний дизайн простій вертикальної обшивки фасаду дерев’яною вагонкою

Для багатьох людей горизонтальне розташування планок при обшивки дерев’яною вагонкою здається занадто екстравагантним прийомом обробки фасаду. Ось чому вертикальний, традиційний метод монтажу настільки привабливий. Але будь-якому старому підходу завжди можна надати нове бачення завдяки сучасним можливостям в дизайні і технологіях.

Сучасна обробка дерев’яних сайдингом ганку будинку

Зовнішній вигляд вашого будинку або будівлі – це не єдине місце, де ви можете встановити архітектурну облицювання з дерева. Нижня частина ганку і веранди також ідеально підходить для цього легкого матеріалу, що дає вам більше натуральних видів в своєму будинку.

Оздоблення вікон дерев’яним сайдингом

Вікна – це те, що робить будинок будинком. Так чому б не зосередити увагу на себе, розширивши їх декоративною обробкою дерев’яних сайдингом? У той час як всі стіни цього таунхауса цегляні – вікна облицьовані деревом, щоб надати їм більший акцент і стиль.

Виділення дерев’яними панелями різних рівнів будинку

Коли ваш будинок має кілька поверхів або рівнів, перше, що йому потрібно – це пара квітів і текстур. Звичайна дерев’яне облицювання панелями допомагає підкреслити чисті лінії цього будинку, в той час як та ж обробка з прорізами виступає в якості акценту спереду.

Зовнішнє підсвічування дерев’яної обробки

Легка зовнішнє облицювання деревом може не використовуватися сама по собі, створюючи суцільну стіну на вашому фасаді. В цьому випадку обшивка була рознесена на кілька сторін, щоб створити раму над матовим склом цього елінгу. Результат дозволяє світлу красиво проходити через неї вдень або вночі.

Застосування різних розмірів дерев’яних облицювальних панелей

Хочете щось оригінально, ніж традиційний дерев’яний сайдинг (вагокна)? Чому б не використати різні розміри планок, щоб створити унікальний зовнішній вигляд? Ця школа спочатку облицьована суцільними панелями стик в стик, а потім поверх вертикально нанесені бруски 5х5 см. Результатом є гарний дизайн, глибина і гра тіні на фасаді будівлі.

Геометричні лінії в обробці фасаду деревом

Коли форма вашого будинку або будівлі довга або унікальна, подумайте про те, щоб підкреслити це своїй зовнішній облицюванням деревом. Довгі, чисті лінії дерев’яної обробки направляють вас уздовж фасаду цього будинку, слідуючи його унікальній формі.

Сучасна обробка деревом як акцент в дизайні фасаду комерційної будівлі

Для комерційних будівель іноді вам потрібно трохи розігріти зовнішній вигляд, щоб він не став надто індустріальним. Який найкращий спосіб зробити це – звичайно обробка деревом. Використовувані в якості акценту і встановлені в різних напрямках дерев’яні панелі допомагають зробити фасад більш цікавим.

Об’єднання фасаду з інтер’єром завдяки обробці деревом

Для деяких сучасних господарських будівель, подібних до цього пляжного будиночка, може бути важко розрізнити, де починається інтер’єр, а де закінчується фасад. Оздоблення сучасними дерев’яними панелями легко допомагає стерти цю межу і запрошує вас відразу всередину будинку.

Поєднання дерев’яної обробки з скляними фасадами

Коли зовні найважливіша частина вашого дизайну – ваш будинок повинен природним чином зникати в фоновому режимі. Цей сучасний скляний фасад використовує природну дерев’яне облицювання як акцентів, щоб допомогти подолати розрив між вулицею і внутрішнім середовищем.

Облицювання деревом може бути не тільки на фасаді

Перенесіть зовнішнє облицювання деревом на нові висоти – використовуйте її на своєму даху. Цей ресторан відмінно використовує дерев’яну вагонку, щоб створити дах, яка згинається і переміщається уздовж будівлі змушуючи вас слідувати за нею.

Виділення і підкреслення простих форм на фасаді будинку дерев’яним оздобленням

Цей великий, мінімалістичний будинок має багато поверхів і рівнів – все з простим, сучасним дизайном. Змінюючи напрямки дерев’яної облицювання ви можете підкреслити саме те, що вам потрібно і створити неповторний зовнішній вигляд вашого заміського будинку.

Оздоблення деревом в дизайні сучасного будинку

Сучасні будинки використовують багато скла і вікон в своєму дизайні і, як правило, виглядають крихкими, якщо їх поєднувати з неправильними зовнішніми матеріалами. Ця натуральна дерев’яне облицювання фасаду надає візуальний вага дому, необхідний для його приземлення і створює неповторний сучасний стиль його фасаду.

Сучасні форми в фасадном облицюванні деревом

Цей старий будинок був жвавий, використовуючи натуральну дерев’яну облицювання. Щоб надати йому новий зовнішній вигляд, передня частина стала відкрита завдяки великим вікнам. А решта фасади будинку були облицьовані дерев’яними панелями разом з дахом як одне ціле. Зверніть увагу на ці чудові кутові вікна, що переходять зі стін на дах.

Утеплити можна красиво і сучасно завдяки обробці деревом

Цей гірський будинок потребує способі утримати тепло не на шкоду красивому дизайну фасаду. Природна дерев’яне облицювання має красивий, теплий вид, який є ідеальним утеплювачем для цих засніжених околиць. Ефект – це комфорт і тепло, як зовні так і всередині.

Додавання затишку завдяки дерев’яному облицюванні

Студентське житло іноді має сумний, простий і не затишний вигляд. Ці студентські будівлі, облицювання дерев’яними панелями листяних порід, мають протилежний ефект. Вони виглядають теплими, домашніми і місцем, де люди захочуть зібратися.

Дерев’яна обробка – відмінний варіант для облицювання фасадів готелів

Туристичні котеджі і готелі повинні залучати відвідувачів, змушуючи їх відчувати себе затишно, тепло і як у себе вдома. Це особливо актуально, коли готелі оточені суворими зимовими умовами. Ця натуральна дерев’яне облицювання на цьому фасаді допомагає створити ідеальний контраст із засніженим оточенням.

Оздоблення деревом фасадів нестандартних будинків

Будинки нестандартної форми можуть бути рідкісними, але вони ніколи не бувають простими по стилю. Хоча деякі круглі будівлі побудовані з каменю чи бетону, цей будинок виконаний в вертикальної дерев’яної облицювання. Результат органічний, витончений, наповнений інтересом і стилем, оскільки тонкі планки обробки м’яко переміщаються навколо кола.

Обшивка фасаду дерев’яними панелями з проміжками

Багато будинків і будівлі, які використовують облицювання з натуральної деревини на фасаді, мають тенденцію суцільний обшивки вагонкою – впритул один до одного. Однак в цьому варіанті стіни облицьовані рейками з проміжками між собою, що дозволяє грати світла і тіні. Це дає більше текстур і вимірювань для будівлі в цілому.

Використання кольору в сучасній обробці фасаду деревом

Щоб підкреслити різні області і площині цієї будівлі, використовувалися два різних кольору облицювання фасаду деревом. Темні області візуально зникають тому, в той час як світлі області рухаються вперед. Результатом є будівля, яке вібрує візуально, привносячи додаткову глибину в дизайн.

Універсальність дерева в оформленні фасаду будинку

Можна використовувати натуральну дерев’яну облицювання, щоб не тільки обробити фасад будинку, а й побудувати навколо нього унікальну конструкцію. Насправді ви знайдете мало матеріалів, з яких можна створити такого роду декоративні форми – дерево ідеально для цього підходить.

Твори мистецтва в сучасному облицюванні деревом

Художникам потрібно десь створювати, що відповідає їхнім почуттям. Цей твір робить саме це – використовуючи шматки соснової облицювання, нарізані діамантами для художнього показу на цьому флігелі. Використання того ж дерева на решті частини фасаду допомагає зробити всю сцену згуртованим ефектом.

Візуальне збільшення висоти дерев’яною обробкою фасаду

Одноповерхові будинки зазвичай виглядають невисокими, приділяючи більше уваги їх формі. Однак використання вертикальної дерев’яної облицювання допомагає візуально збільшити висоту будівлі, надаючи цьому будинку більше масивний вигляд навіть коли він прагне до землі.

Облицювання фасаду деревом під різними кутами

Хоча вертикальна дерев’яне облицювання фасаду будинку може допомогти збільшити висоту будівлі, існує безліч різних ефектів, які досягаються простим кутовим скосом прорізів будинку. Тут дерев’яне оздоблення змонтована так само вертикально, але завдяки віконних отворів під кутом фасад виглядає зовсім інакше.

Комбінація обробки деревом з фасадним склінням

Ідея використання закритих і відкритих просторів не нова, але спосіб, яким цей пляжний клуб поєднує масивну деревину з фасадним склінням заслуговує на увагу. Суміш органічного натурального дерева з гладким склом змушує відчувати, що ви ніколи не покидали вулицю, навіть коли ви відправляєтеся всередину.

Поєднання дерева, металу і цегли в обробці фасаду будинку

Ця будівля використовує три різних види матеріалу, щоб привернути інтерес і візуальну привабливість. Середній рівень – це багата дерев’яне облицювання, яка контрастує з цеглою нижче і зверху з металом, щоб створити привабливий фасад цього архітектурного пирога.

Використання різних розмірів дерев’яної вагонки в обробці фасаду

У той час як більшість людей обізнані про зовнішній вигляд дерев’яної вагонки, для великих будівель вона часто може не підійти. Ця каплиця вирішує цю проблему, використовуючи вертикальну дерев’яне облицювання з більш дрібним розміром планок, а горизонтальну з великим.

Сучасна обробка деревом комерційних будівель і споруд

Більшість людей асоціюють високі комерційні будівлі з бетонними і архітектурними панелями, які створюють індустріальне відчуття. Ця студентська село порушує це правило, використовуючи зовнішнє облицювання з натурального дерева. Лінії дерева підкреслюють його висоту, в той же час надаючи їй більш грубу зовнішність.

Обшивка стін і даху будинку деревом

В інтер’єрах зазвичай використовується той же матеріал на стінах і стелях, якщо ви хочете об’єднати простір одним дизайном. Будинок цього художника використовує ті ж самі принципи зовні, з тієї ж дерев’яною обшивкою, що рухається по даху, щоб надати їй більш завершеного вигляду.

Контраст дерев’яної обробки фасаду з цеглою

Коли ряди будинків або будинків стоять разом, вони, як правило зливаються один з іншим. Цей блок будинків в центрі цього ряду цегляних фасадів руйнує цю форму, використовуючи натуральну дерев’яну облицювання, яка контрастує з цеглою і додає будівлям нове життя.

Яскраві кольорові плями в обробці фасаду деревом

Природна дерев’яне облицювання створює ідеальне тло для будь-якого кольору або дизайну. Природна деревина прекрасно поєднується з природними квітами, тому ви можете легко створити унікальний дизайн, який буде відповідати вашим потребам – наприклад віконне оформлення в цій школі.

Вивітрена деревина в обробці фасаду будинку

Вивітрена дерев’яне облицювання – це образ, який у більшості людей виникає, коли вони думають про каюті біля моря. Колір і текстура старого дерева – ця літня каюта прекрасно вписується в океанську обстановку.

Дерев’яний навіс над верандою

Справжня шикарна дерев’яне облицювання фасаду будинку має романтичну історію, яка нагадує про майстерність і традиціях, додержуються часом. Покриття будь-якої будівлі дерев’яним сайдінгм (вагонкою) допомагає надати йому миттєвий характер, а також історію, яка очікує відповіді.

І пам’ятайте, що ви завжди можете замінити натуральне дерево його імітацією з більш стійкого до погодних впливів матеріалу – наприклад пропонуємо п плити. Звичайно це позбавить вас того теплого і природного почуття, яке дає дерево. Вибір за вами!

CONTENT: