ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Сучасні Фасади Будинків після Утеплення стін пінопластом зовні

Сучасні Фасади Будинків після Утеплення стін пінопластом зовні

Оздоблення стін пінопластом не вимагає від господаря сучасного будинку практично ніяких навичок будівельних робіт. Підготуватися до роботи над утепленням фасаду дуже просто. Спочатку потрібно з’ясувати, скільки знадобиться матеріалу. Для цього необхідно розрахувати площа будівельних робіт, відняти площу віконних і дверних прорізів, а також додати пару сантиметрів для укосів.

Підготовка і технологія процесу

Після розрахунку необхідної кількості матеріалу можна приступати до покупки. Що потрібно придбати:

  • листи пінопласту середньої товщини;
  • спеціальний клей для пінопласту;
  • довгі дюбелі з розрахунку п’ять штук на одну плиту пінопласту.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Як краще провести утеплення стін пінопластом зовні? Відео, зняте фахівцем, може відповісти на багато питань. Наприклад, є свої особливості в нанесенні клею. Клей треба наносити зубчатим шпателем. Можна нанести і звичайним шпателем, але в кінці обов’язково обробити поверхню зубчатим інструментом. Товщина клейового шару повинна бути не менше одного сантиметра.

Кращий спосіб вивчити утеплення стін пінопластом зовні – відгуки. Фахівці стверджують, що листи наклеюються на стіну в шаховому порядку, що нагадує цегляну кладку. Починати необхідно знизу. Після закінчення кладки клей повинен повністю висохнути. Бажано додатково закріпити плити пінопласту за допомогою довгих дюбелів. Робити це потрібно після повного висихання клею. Прібейте дюбель в центр листа пінопласту. Ще чотири дюбеля прибийте по кутах.

Використання армуючої сітки і монтажної піни

Вирішили найняти фахівців, щоб вони провели утеплення стін пінопластом зовні? Ціна професійних послуг досить висока. Можна утеплити фасад самостійно. Коли стіни будуть повністю покриті пінопластом, і кожен лист закріплений п’ятьма дюбелями, приступайте до наклеювання армуючої сітки. Сітка кріпиться на товстий шар клею і відразу ж ретельно розгладжується. Краї сітки кладуть один на одного внахлест. Зробити це треба швидко, поки клей не висох.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Кращий спосіб дізнатися, як клеїти пінопласт на нерівну стіну – відео. Перш ніж утеплювати стіну, її необхідно підготувати: очистити і вирівняти. Подивіться, як майстер наклеює плити впритул. Відстань між листами має бути мінімальним. Щілини між плитами пінопласту герметизують монтажною піною. Армуючої сітки покривають штукатуркою. Штукатурка наноситься в два шари – другий шар кладеться після повного висихання першого. Фінальний шар штукатурки необхідно максимально вирівняти, щоб підготувати до лицьовій обробці. Як правильно зробити утеплення будинку пінопластом? Ціна на послуги фахівців досить висока. Однак господар може утеплити стіни самостійно. Робити це потрібно в суху, але не жарку погоду. У літню спеку клей висихає дуже швидко. Необхідно уникати потрапляння вологи на стіни до повного висихання штукатурки.

Переваги та недоліки пінопласту

Що ще потрібно знати, перш ніж починати утеплення будинку пінопластом? Плюси і мінуси цього матеріалу відомі. Почнемо з плюсів. Пінопласт дуже легкий, використання цього матеріалу не вимагає додаткового зміцнення фундаменту. Процес зовнішнього утеплення пінопластом нескладний. Його можна здійснити своїми силами. Ціна матеріалу невисока. Тепер перейдемо до мінусів. Пінопласт – горючий матеріал. У цьому його головний і єдиний недолік.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Утеплення пінопластом зсередини – в чому плюси і мінуси? Цей процес аналогічний зовнішньому утепленню. Плити пінопласту приклеюються до стін і додатково закріплюються дюбелями. Листи пінопласту укладаються в шаховому порядку, а дюбеля забиваються в стіну після повного висихання клею. Армована сітка не потрібно. Пінопласт – недорогий і легкий по вазі матеріал. З ним можна працювати без додаткових засобів захисту. Пінопласт не забруднює квартиру, його легко прибрати. Між пінопластом і стіною необхідно прокласти гідроізолірующій шар. Це може бути звичайна поліетиленова плівка або інший сучасний гідроізоляційний матеріал.