ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Сучасний дизайн пластикових вікон ~ 40+ Фото прикладів Які вікна зробити в будинку

~ Сучасний дизайн пластикових вікон ~ 40+ Фото прикладів Які вікна зробити в будинку

Сучасні вікна далекі від тих простих металопластикових вікон в отворах наших будинків, з якими ми найбільше знайомі. Строгий і елегантний, сучасний дизайн дозволяє використовувати вікна найрізноманітніших форм. Розміри можуть також варіюватися від крихітних тонких щілин до великих отворів в басейні.

Великі квадратні вікна

Великі квадратні дзеркальні вікна – безумовно важлива тенденція в сучасній архітектурі. Вони мають одну велику панель і прекрасно доповнюють будь-яку будівлю – старий чи новий.

Крім того, що такі вікна мають дуже вражаючу форму – вони так само надзвичайно сучасні. Цей квадратний дизайн вікон може зробити навіть руїни сучасними. Злегка скло, що відображає також впливає, підсилюючи природну красу навколишнього середовища. Багато архітекторів вважають за краще поєднувати прямокутні та квадратні вікна з фасадними розширеннями щоб надати не традиційний вид дому.

Виступаючі вікна

Виступаючі вікна зі спеціальними розширюють рамами – ще одна велика тенденція в архітектурі зараз. Вони не просто додають динаміку до вашого фасаду, але також можуть вмістити кілька дюймів простору в будь-яку кімнату.

На кухні такі вікна виглядають ідеально. У деяких випадках вони можуть навіть стати невеликими балкообразнимі зонами з внутрішнім / зовнішнім відчуттям. Розтягнута рама – відмінний спосіб зробити кімнату для улюблених рослин на підвіконні. І щілинні або дивно вигнуті вікна дають дивовижні декоративні архітектурні елементи.

Високі і тонкі сучасні вікна

Високі і тонкі вікна від підлоги до стелі в основному застосовуються для того, щоб забезпечити більш природне світло в певній галузі. Вони дуже популярні в перехідних просторах, таких як сходи і коридори.

Звичайно, високі щілинні вікна також можуть знайти своє місце в будинку з мальовничими краєвидами. Ряд з них може зламати цей вид стильним способом, кожен з яких залишає частину всієї панорами. Більш широкий варіант – відмінний вибір для коридору, де вам зазвичай необхідно як візуальне поліпшення, так і природне світло. Таке вікно часто може виступати як просвіт.

Сучасні вікна складної форми

Складні форми і розміри – найцікавіші особливості сучасних вікон. Все можливо – від нетрадиційних сфер до незграбних воображений архітектора.

Незвичайні, творчі форми не тільки формують вікна. Цим формам відповідає внутрішня архітектура, віконні рами та підвіконня. Вони також можуть бути досить дорогими з точки зору планування та будівництва, але вони безумовно вражають.

Сучасні світлові люки

Сучасні мансардні вікна мають більш ніж одну форму. Ці неймовірні фото приклади можуть допомогти зібрати ще більше денного світла, а також можуть принести багато естетики будинку.

Сучасне світлове вікно (просвіт) – це не просто дивне похиле вікно на горищі. Вони можуть сягати від підлоги до стелі, а також від стіни до стіни. Таке вікно, на відміну від стандартних мансардних вікон, може значно збільшити денне світло в кімнаті.

Нетрадиційні віконні рами

Сучасні вікна виключають дерев’яні рами, які розбивають скло на дрібні квадрати, перешкоджаючи великій кількості світла. Зараз вони виступають і розширюються, щоб зібрати якомога більше денного світла.

Нетрадиційні віконні рами також виглядають позитивно привабливими для очей. Фасад будівлі безумовно має більше деталей, якими можна захоплюватися. Ці віконні рами можуть допомогти перетворити вікна в більш мальовничі місця вашого району.

Сучасне розташування вікон

Оформлення вікна є ще одним важливим фактором зовнішнього вигляду будівлі. Деякі архітектори вважають за краще візуально рандомизировать позиції вікон, в той час як інші вибирають навмисно нетрадиційний порядок.

Забудьте традиційно рівний ряд вікон. Тепер ви можете побачити що-небудь з «спіральних вікна» до, здавалося б, випадкового порядку. Звичайно, не тільки зовнішня архітектура диктує розташування вікон. Іноді це питання функції. Наприклад це нижня кутова вікно, що забезпечує просто вид на зовнішній світ. У той час як велике вікно під стелею відмінно підходить для збору сонячного світла.

Конструкція сучасних вікон

Конструкція вікон сьогодні більш складна і, тим не менше, простіше, ніж коли-небудь. У ній може бути так багато елементів. З сучасними механізмами стало досить легко створювати варіруемие поверхні.

Знову ж таки, все можливо. Якщо ви хочете, щоб у вашій кімнаті було безліч вікон, вам потрібно тільки сказати своєму архітектору. Будь-який простір може насолоджуватися перевагами дизайну сучасних вікон. Одним з переваг сучасної архітектури є те, що немає строгих правил.

Вікна – Картини

Мальовничі вікна – це те, що ми називаємо вікнами, що відкриваються перед захоплюючими видами. Вони зазвичай великі і прикрашають спальню або ванну кімнату.

Немає необхідності в настінному мистецтві, коли на вулиці є такий вид. Єдине завдання полягає в тому, щоб запланувати вікно, яке буде захоплювати і кадрувати його добре. Високі стіни зі скла приносять користь сходах з подвійною висотою. Але ви можете також застосувати вікна з меншими розмірами в інших кімнатах.

Вікна як акценти

Вікна – це акценти будівлі – це факт. Вони створюють динамічність на фасаді, роблячи будинок жвавим і придатним для життя. Хоча вони в основному функціональні, вікна можуть дійсно прикрасити будинок.

Візьміть, наприклад, вікно на білому фасаді. Хоча воно дає набагато менше світла, але кутовий зовнішнє підвіконня робить привабливий і динамічний акцент в зовнішності. Сучасні вікна дійсно можуть бути використані для поліпшення зовнішнього вигляду фасаду вашого нового будинку. Немає ніяких обмежень на те, як вони можуть виглядати. І з сучасними технологіями безпеки ви можете дозволити собі ще багато тендітних елементів у своїй архітектурі.