ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Теракотовий Alucobond – Приголомшливий фасад культурного центру: фото

Теракотовий Alucobond – Приголомшливий фасад культурного центру: фото

В самому серці Каррата в Західній Австралії, розташований новий центр мистецтв Червоної Землі – культурний епіцентр для спільноти в цілому. У центрі мистецтв і культури є кінотеатр понад 450 місць, кінотеатр на даху, відкритий амфітеатр, галерея та громадська історична бібліотека.

Колосальний центр був спроектований таким чином, щоб повторити навколишні пагорби Каррата своїм теракотовим фасадом з Alucobond.

Будівля не має аналогів в маленькому місті і прагне обслуговувати більшу спільноту. У первинному зовнішньому облицювальному матеріалі використовується попередньо оброблений металевий лист з унікальним текстурованим покриттям – вперше для австралійського будівлі.

Зовнішній фасад відрізняється різноманітністю алюмінієвих композитних покриттів Alucobond Plus. Найбільш вражаюче – використання новітньої серії Terra для Alucobond в обробці Terracotta. Оздоблення імітує зовнішній вигляд справжньої теракоти в полегшеному варіанті, щоб витримувати надмірне вітрове навантаження, яку забезпечує площа покриття.

Виробники пояснюють: «Дуже помітний фасад створює унікальне враження для відвідувачів, що прибувають в місто Каррата … ми надали дизайн, поставку, виготовлення і будівництво фасаду, що включає зовнішній облицювальний і покрівельний пакет, з метою розробки облицювання, здатної протистояти циклону категорії« один за сотню років ».

Будівництво будівлі з потенціалом таких високих вітрових навантажень було складним. Команда далі описує: Ми задумали і спроектували економічну подструктуру, доповнює основну сталеву конструкцію і справляється зі значними вітровими навантаженнями і тиском. Так само необхідно було створити переважний закінчений кінцевий продукт текстурованих алюмінієвих композитних панелей Alucobond, що відображають пагорби Каррата.

Отриманий фасад бездоганний. Будівля сподівається надати простір для творчості, мистецтва і культури, які в основному доступні у великих мегаполісах. Цей динамічний фасад не тільки забезпечує пункт призначення, він виділяє місто Каррата на карті.