ТИП 2 | Зовнішній вигляд вікна, як оформити вікна зовні: фото, креслення

ТИП 2 | Зовнішній вигляд вікна, як оформити вікна зовні: фото, креслення

Вікна – дзеркало в світ домашнього затишку, обстановки. Зовнішній вигляд вікна може багато розповісти про власника будинку, про його смакові переваги і почуття стилю. Погодьтеся, набагато приємніше проходити по вулиці і розглядати оригінальний дизайн вікон, ніж безликі склопакети. Якщо ви збираєтеся оформити вікна зовні в дизайнерському виконанні – дана стаття створена спеціально для вас.

Можливі варіанти дизайну вікон, зовні

  • Використання акрилової фасадної шпаклівки, штукатурки з мінеральним складом.
  • Оцинковані, захищені антикорозійною фарбою металеві пластини. Укоси з металу сьогодні активно застосовуються практично на всіх будинках.
  • Дизайн за допомогою полівінілхлориду (ПВХ) – пластикові вставки, які дуже практичні і універсальні.
  • Використання дерев’яних наличників – споконвічно традиційний формат, який застосовується на дерев’яних будинках. Існують оригінальні різьблені елементи, більш лаконічні варіанти.
  • Застосування натурального або штучного каменю, плитки – додає будинку благородство, статус і оригінальність.

Сучасне оформлення вікон схиляється в бік економічних, надійних і, в той же час, естетичних матеріалів. Багато користувачів вибирають такий дизайн, який не вимагає великих капіталовкладень, витрат часу.

Оздоблення вікон зовні - ТИП 2

[column col=”1/2″]

ТИП 2-1

Облицювання вікон фото пінопластом

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 2-2

Обрамлення вікон фасади пінопластом фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 2-3

Обрамлення вікон з пінопласту фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 2-4

Фасадна ліпнина на вікна з пінопласту фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Поліуретанові оформлення – декоративна тенденція сучасності

Фасад, оздоблений елементами з поліуретану, буде виглядати не гірше дорогого, прикрашеного натуральним каменем, гіпсом. Ви маєте можливість вибрати такі елементи для декорування вікон зовні:

  • Сандрики в широкій лінійці розмірів.
  • Імітація арок у великій варіації.
  • Використання фальшставней, різноманітних стінових панелей.
  • Поліуретанові молдинги.
  • Декор в форматі лиштви використовується для прикраси вікон як збоку, так і зверху. Важливо пам’ятати, що декоративні елементи підбираються строго під екстер’єр будівлі для надання йому більшої естетичності.

Велику популярність сьогодні знайшли лиштви в грецькому, римському стилі. Це додасть дому більшого розмаху, зробить його елегантним і розкішним. Для будинків в класичному дизайні слід підбирати декор з рельєфними виступами. Стильно виглядають не тільки білі наличники, але і фарбують в інший колір. Колони, пілястри безумовно перетворять будівлю в щось шляхетне, вишукане.

Інші варіанти оформлення вікон зовні

Використання профільних пластикових панелей відмінно впишеться в рамки економічного бюджету. Недоліком буде низький рівень естетичності після виконання облицювальних робіт. Що стосується дерев’яних елементів, то вони сьогодні є досить ексклюзивними і рідкісними. Якщо ви бажаєте зробити будинок в стилі традиційної хати, продемонструвати фольклор – тоді цей дизайн вам точно підійде!

333k+ House Ideas