ТИП 8 | Лиштва на вікна – декоративне оформлення вікон на фасаді будівлі: фото, креслення

ТИП 8 | Лиштва на вікна – декоративне оформлення вікон на фасаді будівлі: фото, креслення

Декоративне оформлення вікон на фасаді будівлі – важливе питання, яке стоїть детального розгляду. Екстер’єр будинку можна порівняти з особою, а вікна з відображенням його внутрішнього стану, відносини власника до особистої власності. Зробити будинок більш привабливим для оточуючих можливо за допомогою лиштв. Саме вони здатні перетворити вікна, надати їм новий стиль і, до того ж, захистити від впливу зовнішніх факторів. Головне вибрати якісні віконні лиштви і їх дизайн.

Оздоблення вікон зовні - ТИП 8

[column col=”1/2″]

ТИП 8-1

Декоративне оздоблення вікон зовні фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 8-2

Оздоблення вікон зовні замковий камінь замок фото

[/column]

[column col=”1/2″]

ТИП 8-3

Оздоблення вікон зовні своїми руками фото

[/column]
[column col=”1/2″]

ТИП 8-4

Декоративне оздоблення вікон зовні фото

[/column]

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Для чого використовуються лиштва на вікна

Лиштва виготовляється з матеріалу, який націлений для обрамлення вікна. У товщині лиштва дорівнює близько 3-4 см, тому він буде трохи випирати для створення естетики фасаду. Також така планка здатна закрити всілякі щілини, які утворюються між віконним коробом і площиною вікна. Лиштва не дозволяє опадам, температурі і тиску потрапляти всередину приміщення. За допомогою даного елемента можливо знизити рівень шуму в будинку, попередити розвиток цвілі і грибка в області вікон. Лиштва встановлюється і для теплоізоляції, тому вони зберігають тепло всередині приміщення.

Які існують види віконних наличників

Лиштви діляться за видами залежно від типу установки:

  • Накладний формат. Застосовуються для приховування зазорів між поверхнею стіни і безпосередньо вікном.
  • Телескопічний формат. У порівнянні від вищевказаного варіанту, тут присутні, так звані, крила, які дозволяють закріпити наличник більш герметично всередину шва.

Цікавий факт: лиштви бувають не тільки фігурними, але і плоскими, округленими.

Матеріал для виготовлення віконних наличників

  • Натуральне дерево. Даний матеріал припаде до душі кожному шанувальнику класики. Візуально декоративне облицювання підкреслить шляхетність і розкіш фасаду, додасть йому закінчений штрих.
  • МДФ. Матеріал має волокнисту будову з деревних трісок і пилу. Такі лиштви зовні оформляються папером або лаковим шпоном для додання естетичності і захисних якостей.
  • Полівінілхлорид (ПВХ). Їх прийнято встановлювати на склопакети. Доступна велика різноманітність кольорів, тому дані лиштви будуть стильно вписуватися під формат сайдингу, штукатурки.
  • Поліуретан. Оптимальний формат для віконних систем округлої форми. За рахунок високої практичності, широкого застосування і простоти в догляді, дані лиштви широко використовуються в побуті.
  • Лиштви з металу. Металеві оцинковані листи покриті антикорозійною фарбою.

333k+ House Ideas