Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Тривимірний фасад з алюмінієвих панелей – Фото вражаючого зовнішнього вигляду

Тривимірний фасад з алюмінієвих панелей – Фото вражаючого зовнішнього вигляду

Бізнес-центр в Каунасі відрізняється вражаючим тривимірним фасадом з алюмінієвих панелей. Каунас є другим за величиною містом в Литві і вважається культурним і науковим центром. Нова архітектура конкурує з історично значущими міжвоєнний будівлями стилю Ар-деко, що відносяться до 1920-х років. Сучасне чотириповерхова будівля оснащена торговим і ресторанним простором на першому поверсі, інші поверхи є відкритими офісними приміщеннями.

Ця будівля знаходиться в стратегічно відмінному міському місці, легко пов’язаному з головною артеріальною вулицею Каунаса. Фасад будинку викликає непідробний інтерес завдяки його тривимірним фасадним панелям. Колір фасаду також залежить від кута сонячних променів – панелі Alucobond змінюють колір від золота до чорного.

У тривимірному фасаді використовується новітня серія Terrac з алюмінієвою обробкою «Alucobond PLUS» з м’якою обробкою Pyrite. Серія райдужних фасадних панелей виникла в Європі і нещодавно була привезена в Північну Америку. На відміну від інших обробок з каменю, серія Terra Alucobond стійка до атмосферних впливів і може бути перетворена в тривимірні конструкції з використанням методів згинання та згортання.

Вражаючий зовнішній вигляд являє собою суміш алюмінієвого композитного і тонованого скла. Скло відображає небо і створює гарне поєднання з золотим відтінком алюмінію. Хвиляста конструкція створює динамічний і єдиний в своєму роді зовнішній вигляд, сплетений на окремих ділянках фасаду. Блиск покриття Pyrite створює унікальний вид на будівлю в різний час доби і навіть при різних умовах освітлення.

Матеріал Alucobond PLUS може адаптуватися до найскладніших контурам конструкції будівлі. Беручи різні форми, це не впливає на стабільність матеріалу або площинність. Жорсткість фасадної панелі залишається незмінною. Це дозволяє маніпулювати матеріалом в самих абстрактних архітектурних проектах. Матеріал PLUS був розроблений виключно для задоволення більш високих вимог правил пожежної безпеки.