ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Цегляна Кладка Фасада – 388 м² Сучасної Британської Классики

Цегляна Кладка Фасада – 388 м² Сучасної Британської Классики

цегляна кладка облицювання фасадів

Зовнішня частина будинку – обкладинка, візитна картка, з якої починається думка про всій будові, дизайні, архітектурної ідеї, смаки господарів. Гармонійна інтеграція або строкаті відтінки дають можливість виділити будівлю серед приватних будинків уздовж вулиці. Популярна класика обробки покриття – цегляна кладка фасаду, яка поєднує строгість, витонченість, практичність. Лицьова сторона може бути облицьована в різних стилях, що дозволяє знайти ідеальний варіант для кожного проекту.

Архітектори Stanton Williams
Площа388.0 m2
Фото Jack HobhouseJohan Dehlin

Експлуатаційні особливості цегляної кладки

цегляна кладка фасаду фото

Представлений фасад під цегляну кладку знаходиться в Великобританії і повністю відповідає традиціям оформлення зовнішньої сторони будинку. Цегла є класичним варіантом облицювання, так як відрізняється важливі характеристики:

  • Презентабельний зовнішній вигляд;
  • Довговічність покриття;
  • зносостійкість;
  • Стійкість до вологи, високим і низьким показниками температури, умов агресивного середовища, механічних впливів;
  • Здатність матеріалу «дихати», забезпечуючи виведення вологи і пара;
  • Екологічність матеріалу.
фасад будівель цегляна кладка

Цегляна обробка стійка, довговічна в експлуатації, при цьому виглядає стильно, з канонічними традиціями. На прикладі даного проекту можна побачити настільки привабливо можна виконати облицювання стін з використанням звичайного клінкерної цегли. Для обробки вибрано кілька колірних варіантів, щоб зробити контраст, а стіни не виглядали нудними, однотонними.

Естетика цегляного фасаду

цегляна кладка фасаду будинку фото

Концептуальна облицювання зовнішньої частини будинку під кладку вирівнює форми, надаючи будівлі якийсь обсяг. За допомогою декількох комбінацій вибудовування ліній кожен блок виглядає унікально, має власну геометрію і кордони. Текстура змінюється від насиченого темного кольору до гладкою світлою фактури. Скульптурне оформлення візуально збільшує висоту будівлі за рахунок паралельно викладеного цегли різного кольору.

Безмежна обробка стін

декоративна цегляна кладка фасаду

Безперервність покриття походить по всій площі будинку в 388 кв.м. Таким чином створюється безтурботність фасаду в єдиному дизайні. Облицювання виконана на вхідний частини, гаражі, задньому дворі, перегородках. Біла текстура другого поверху створює баланс, виділяє контраст цегли. Узорная кладка в кавовому і глибокому відтінках створюють ромбовидні силуети, тонко переходять у плавні лінії на стіні.

Порада! В оформленні дизайну фасаду приватного будинку або котеджу, потрібно використовувати різні кольори облицювання. Найпопулярніші – бежевий, білий, червоний, коричневий. Для облагороджування і більшого ефекту слід виконати темний декоративний шов.

цегляна кладка дизайн фасадів

Для кожної частини будинку виконана індивідуальна цегляна кладка фасаду. Над широким вікном, вхідними дверима, вибраний насичений коричневий колір, які переважає в загальній гаммі.

Архітектурний ансамбль облицювання зовнішніх стін прекрасно виділяється на тлі ландшафтного дизайну і внутрішнього простору. Високі технічні властивості, декоративні властивості дизайну втілені архітекторами в правильно обраному виді клінкерної цегли.

варіанти цегляної кладки або як прикрасити фасад

Оздоблення стін, кутів, вікон ретельно продумана і професійно виконана майстром. Цегляна кладка фасаду будинку робить його міцним, привабливим і оригінальним серед інших будівель.

декоративні елементи цегляної кладки фасаду