ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасад Будинку в Американському Стилі: Фото приклади виконаної роботи

Фасад Будинку в Американському Стилі: Фото приклади виконаної роботи

Типовий американський будинок в розумінні багатьох людей – це двоповерховий котедж, який має велике крите ганок, де можна сісти з видом на вулицю, це наявність заднього дворика, де можна посмажити барбекю. Це не вигадки, а абсолютна правда.

Будинки в Америці є одно- і двоповерхові проекти. У таких будинках переважає чіткий поділ площі по секторам: вхідна зона, область барбекю, ігрова зона, басейн і садово-паркову ділянку. Кожен будинок відділений від сусіднього за допомогою забору, а від дороги його відокремлює газон.

Зовні американські будинки досить доглянуті. Дизайн фасаду змінюється в залежності від штату, який відображає культурні традиції, соціальний статус власника будинку. Американського стилю в архітектурі характерні:

  • Простір – фасад не загромождают надмірними декоративними елементами, що робить його візуально вільним.
  • Акуратність – американські домовласники дбають про зовнішній вигляд будинку.
  • Симетричність – вікна розміщуються пропорційно один одному.
  • Пропонуємо вам ознайомитися з Фотопідбірка – американські будинки фото. Тут представлені оригінальні дизайнерські ідеї, які можуть стати корисними для створення ексклюзивного проекту.

Проекти американських будинків з мансардою

Мансарда – житлова частина будинку на горищі, яка має похилий дах. Сьогодні в Україні такий стиль поширений в котеджах, особняках як в місті, так і за його межами. Зовні екстер’єр будинку з мансардою має досконалий дизайн з відкритим плануванням. Будинок в області мансарди найчастіше має балкон з панорамними вікнами, а всередині самого будинку в даху встановлені вікна, які наповнюють приміщення світлом.

Американські будиночки, фото яких представлені на нашому сайті, мають дерев’яний фасад. Саме вдома з облицюванням з деревини доповнюються мансардою. Візуально дах випирає вперед, створюючи накриття балкона мансарди. Такий формат переважає в заміській середовищі, на гірськолижних курортах і зонах відпочинку.

Американські будинки, проекти яких мають мансарди, мають облагородженою прибудинковою територією, лаконічною обробкою фасаду екологічними матеріалами, наявністю веранди, широкого ганку. Головна концепція будинку в американському стилі – переважання прямих ліній, спокійних тонів облицювання, комбінація натуральних матеріалів або їх імітація (камінь, сайдинг, деревина). Красиві американські будинки, фото яких запропоновані нашими дизайнерами, відрізняються стильним і, в той же час, практичним дизайном.

[su_spacer size=”50″]

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”17″]

[su_spacer size=”50″]