ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Оформлення Фасада Будинку в Стилі Шале на Фото прикладах нашої роботи

Оформлення Фасада Будинку в Стилі Шале на Фото прикладах нашої роботи

Шале в перекладі з французької означає будинок пастуха або будиночок в селі. Народився стиль в Швейцарії і сьогодні є візитною карткою відомих гірськолижних курортів, санаторіїв і СПА комплексів. Загальноприйнято, що даний формат в оформленні екстер’єру поширений для заміських котеджів.

Сьогодні все частіше можна помітити стиль шале в оформленні фасадів будинків саме в міському середовищі. Популярність цього стилю цілком заслужена – він прямо відображає романтику, альпійський шарм і наявність смаку у власника.

Фасад будинків в стилі шале буде виглядати дуже мальовничо, оригінально і дарувати відчуття благополуччя власників. Розглянемо особливості екстер’єру у стилістиці швейцарських Альп.

Оформлення фасаду приватного будинку в стилістиці шале: опис

  • В першу чергу, будинок в такому стилі повинен бути облаштований великий пологим дахом, яка створена для закриття стін від опадів, вітру. Такий «навіс» буде не тільки підкреслювати стиль, а й виконувати практичну функцію.
  • Фасад прийнято оформляти натуральної кам’яною кладкою, дерев’яними панелями, сайдингом, перекладинами. Важливо, щоб поверхня фасаду передавала фактурність і певний зв’язок з природою.
  • Особливість будинку-шале – передній фасад повинен бути спрямований на схід, житлова сторона будівлі повинна бути з сонячної сторони для рівномірного освітлення. Тому, будинки в гірських районах встановлені в розгорнутому вигляді.
  • Облицювання першого поверху виконують за допомогою, як натурального каменю, так і цегли, бетону. Другий поверх за традицією оформляється брусом, колодами. Важливо, щоб фасад підкреслював панорамні вікна, просторі балкони.
  • Стиль шале сподобався багатьом цінителям простоти і природного спокою, умиротворення, тому він асоціюється з спроможністю. Манера прикрашати фасад натуральним каменем, деревом створює відчуття масивності, екологічної привабливості будівлі.

Поради дизайнерів з оформлення фасаду в стилі шале

Візуально будинок повинен прагнути вгору, тому для облицювання використовуйте вертикальні бруси, панелі, подовжені камені. Вікна обов’язково повинні бути просторими, а краще панорамними. Поєднання інтенсивного скління, натуральних матеріалів створює відчуття надійності, оригінального балансу. Додатково до основного матеріалу фасаду можливо привнести декоративну штукатурку, облицювання короїдом. Вибирайте міцні, надійні матеріали, які будуть підкреслювати стабільність будівлі, його монументальність по відношенню до навколишнього середовища.

[su_custom_gallery source=”media: 11764,11760,11759,11758,11757″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”350″ height=”350″ title=”never”]

[su_spacer size=”50″]

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”17″]

[su_spacer size=”50″]