ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Великі Дверні Ручки: Сучасні тенденції в дизайні модних вхідних дверей

Великі Дверні Ручки: Сучасні тенденції в дизайні модних вхідних дверей

Великі ручки вхідних дверей – найгарячіша нова тенденція в дизайні. Оскільки все більше і більше проектів, з їх участю, виникають, тим більше ми переконуємося в думки, що це дизайнерське рішення має зацікавити більше домашніх господарств. Існує щось стильне у великій дверній ручці незалежно від форми. І з огляду на розміри сучасних дверей, це має сенс.

Дерев’яні вхідні двері

Дерев’яні двері завжди виглядають привабливо і можуть зробити стильний вхід. Кругла ручка, безумовно, додасть витонченості до будь-якої дерев’яної двері, особливо якщо вона товста і висока.

Цей австралійський будинок за 3,7 млн долара миттєво справляє враження своєю темною дерев’яними дверима з великою квадратної ручкою в товстому дерев’яному блоці. Металевий елемент додає трохи індустріального відчуття до неї, яке найбільш підходить для відкритих, необроблених бетонних стін коридору.

Оскільки деревина – такий сонячний, теплий матеріал – вона може виглядати досить домашньої і навіть сільської. Великі ручки дозволяють вам тримати їх як великими, так і привабливими. Тонкі планки в цьому конкретному прикладі дуже добре поєднуються з двома довгими ручками, які як би рухаються по обидва дверей.

Сучасні двері можуть мати будь-яку форму і розмір. Цей тонкий дерев’яний вхід в будинок також має велику ручку, яка надає їй привабливого вигляду. Якщо ви хочете, щоб ваша парадні двері дійсно виділялася – контраст вам в цьому допоможе. Тут золотисто-коричнева деревина прекрасно поєднується з сірими стінами і підлогою.

Металеві вхідні двері

Великі ручки вхідних дверей підходять для дверей з різних матеріалів. Металеві двері теж можуть бути цілком сучасними, особливо якщо їх ручки не тьмяні і нудні.

Ця сувора вхідні двері покрита незграбними шматочками металу і вже розроблена красива патина. Скляна вставка зроблена в тому ж дизайні, щоб відповідати цікавому дизайну входу. Велика виступає деталь закінчує конструкцію, діючу як ручка. Зсередини він виглядає відступом, щоб створити робочий елемент.

Навіть проста іржава металева двері можуть отримати миттєве оновлення стилю з помітною ручкою. Тут це більш ніж помітно. Це відмінне рішення для екстер’єрів промислового стилю, коли ви хочете, щоб вони привертали увагу.

Метал може бути дуже декоративним, тому чому б не використати його, щоб ваші великі дверні ручки на вхідних дверях виділялися? Темна широка металеві двері прекрасно контрастує з тонкої золотої латунної ручкою, яка досить ергономічна і насправді досить звичайна, якщо ви подивитеся ближче.

Вхідні двері – ворота

Сучасні ворота також можуть бути стильними. Вся справа в дизайні і стилі. Звичайні матеріали можуть здаватися досить сучасними, але якщо ви відчуваєте, що щось не вистачає – великі ручки можуть допомогти вам акцентувати ваші вхідні двері.

Тут дизайнер використовували красиву темну деревину для створення широких воріт і додали широку квадратну ручку, щоб закінчити зовнішній вигляд. Таке поєднання сучасного сірого, сучасного темного дерева і простого квадратного акценту надає цьому привабливому входу в будинок тонке і запам’ятовується враження.

Чудова штука в сучасних воротах полягає в тому, що вони можуть бути схожими на двері будинку. Деревина – найкращий матеріал для цих воріт. Вони все ще виглядають свіжими, але також якимись сучасними. Додайте до них будь-який тип ручки, щоб мати можливість керувати як звичайної вхідними дверима.

Великі – величезні вхідні двері здаються більш придатними для сучасних будинків просто тому, що ці двері трохи більше, ніж зазвичай.

Сучасний дизайн ручок для вхідних дверей

Великі ручки вхідних дверей можуть виглядати зовсім по-іншому. Є кола в формі диска, довгі ручки, квадрати, підкови і всілякі інші форми.

Кругла форма дуже популярна прямо зараз. Вона виглядає простий, але привабливою. Дверну ручку такої форми можна виготовити з того ж матеріалу, що і двері, або створити крутий контраст. Скляні оглядові вставки поруч з вхідними дверима також здаються тенденцією, яка набирає обертів. Хоча деякі можуть стверджувати, що вони жертвують конфіденційністю, інші можуть знайти їх цілком зручними.

Якщо є найсучасніші дверні ручки – ми їх знайшли. Архітектор дійсно виконала таку роботу на своїй віллі фактично відновленням старого каталонського фермерського будинку. Величезне вікно над дерев’яними дверима з двома вражаючими (як за розміром, так і за формою) ручками не тільки збирає багато світла для інтер’єру, але також відображає корони дерев і блакитне небо, як якесь чарівне дзеркало.

Ймовірно, немає нічого більш вражаючого і сучасного, ніж ручки смуги, які простягаються від підлоги до самої стелі. В цьому випадку ефект також посилюється розміром двері. Ще раз ви бачите, як гармонійно працюють разом дерево, метал і камінь.

Лінії і кола – це не єдині форми, які можуть виглядати просто стильно – ось відмінний приклад. Прекрасна дерев’яні вхідні двері з текстурою для захоплення розбиває Л-образну ручку на два незалежних елемента. І білий колір ручки ще більше висуває його на передній план нашого погляду.

Як ми вже говорили, ручки у формі диска занадто круті, щоб їх можна було упустити. Вони миттєво виглядають по-іншому, тому що це в значній мірі нова форма в області форм дверних ручок.

Цей історичний будинок отримує миттєве сучасне оновлення за допомогою пари великих круглих дверних ручок. Незважаючи на те, що вони зроблені з одного матеріалу і кольору, ручки виглядають інтригуючими. Іншим помітним елементом у всьому цьому дизайні є різкий контраст між входом і інтер’єром.

Ще один спосіб надати контраст – кругла дерев’яна ручка контрастного кольору. Тут контраст між дверима і ручкою великий, тому виглядає особливо круто. Акцент не повинен бути чимось унікальним. Наприклад, ця ручка знаходиться в майже ідеальному поєднанні зі світлими дерев’яними підлогами і дверною рамою.

Різниця форм створює велику динаміку в інтер’єрі. Тут дизайнер грає з вертикальними лініями, прямокутниками з цегли і сферичними формами дверної ручки і лампи. Знову ж, контрастний акцент завжди буде здаватися трохи більш помітним, ніж ті, які бувають того ж кольору, що і двері.

Однак ви можете піти іншим шляхом. Чим більше кругла дверна ручка, тим помітніше вона. Крім того, великі двері можуть зажадати великих ручок.

Стиль вхідних дверей

Сьогодні дизайн вхідних дверей настільки різний, що може бути важко зробити вибір. З сучасними системами безпеки будинку вони також стали більш сміливими і відкритими.

Наприклад ці двері мають модні великі ручки, повністю з загартованого скла і можуть бути в поворотних, розсувних і гільйотинних варіантах відкриття. Кругла ручка отримує ще більшу експозицію в скляних дверей.

Деякі двері зроблені тільки для знаменитостей і дизайнерів. У разі, якщо вам цікаво, яскраві кольори і великі дверні ручки вхідних дверей прекрасно співіснують. Ця резиденція неначе створена для цих синіх дверей з металевими ручками, які доповнюють зовнішню люстру.

Сучасні стильні двері можуть додати багато динамічності і елегантності в сучасний інтер’єр. Погляньте на цю дерев’яну двері з малюнком шеврон – це чудово. Декоративні оглядові вікна з кожного боку додають ще один штрих до загального дизайну, в той час як ручка з металевим кільцем робить завершує картину.

Ці глянцеві білі двері не виглядали б однаково без їх холодних чорних дверних ручок круглої форми. Вони також добре поєднуються з круглим просвітом в стелі коридору. Великі ручки вхідних дверей – виразно тенденція, яка повинна затриматися. Це дійсно може зробити вхідні двері більш привабливою і дизайнерської.