ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Видатний Дизайн Будинку в Стилі Ранчо

Видатний Дизайн Будинку в Стилі Ранчо

Зазвичай будинок в стилі ранчо виглядає дуже схожим на їх скатні дахи і дерев’яні стовпи. Володіючи різними формами і архітектурними деталями, вони включають в себе сучасні дизайнерські рішення і незвичайні інтер’єри. І хоча деякі з них можуть виглядати не так з першого погляду, їх нутрощі безумовно заслуговують на увагу. Колишній будинок ранчо в Малібу, був куплений за $ 7,5 млн на початку цього року, пропонуючи щедрі 5 спалень і 5.5 ванних кімнат. Біле дерев’яне маєток, розташований всього в декількох хвилинах від Санта-Моніки, виглядає приємним і затишним, які запрошують пройти через французькі двері.

Відповідні білі інтер’єри прекрасно контрастують з паркетними підлогами і темними стельовими балками. Численні вікна в кожній кімнаті дозволяють світлу відбиватися від кожної поверхні, створюючи дуже легку і повітряну атмосферу.

Бібліотека будинку, яка служить як кабінет і домашній офіс, є винятком з усіх білих інтер’єрів з сірими відкритими стелажами, які описують всю кімнату. У той час як кілька відкритих майданчиків мають безліч різних стилів. Серед них середній басейн, оранжерея і кілька пергол.

Ранчо в скелястих горах

Цей більш традиційний будинок в стилі ранчо знаходиться в передгір’ях Скелястих гір на 785 акрів зелені. За крутий ціною $ 18,5 млн. Будинок пропонує 9 спалень і 6 ванн, кілька кам’яних камінів, офіс і криті під’їзди.

Розділені на п’ять житлових будинків, ранчо в Колорадо також оснащено багатофункціональним будівлею, в якому розміщуються льотний цех та складські приміщення для знарядь лову, крім житлових приміщень.

У тому ж традиційному інтер’єрі є склепіння стель, сільські акценти і підлоги з хікорі, серед меблів в стилі кантрі.

Покинутий будинок перетворився в будинок ранчо

Архітектори наповнили цей занедбаний будинок сільськими акцентами і природними квітами.

Старе занедбаний будинок розташовується на площею 2000 акрів, представляло собою досить складну задачу для дизайнерів. Але результатом є нейтральний будинок в стилі ранчо, що контрастує зі стильними чорними вікнами з природними дерев’яними віконницями.

Інтер’єри, заповнені кам’яними і дерев’яними барами і яскраво вираженими дерев’яними віконними рамами. На кухні кам’яні стіни доповнюються теракотової плиткою і сільськими шафами, а в спальні узголів’я замінено стіною дерев’яних дощок.

Будинок в стилі американського ранчо, Каліфорнія

Цей сучасний будинок в стилі ранчо, розташований в центрі виноградника, є проектом-реконструкцією. Відкриваючись зеленим пейзажам своїй білій зовнішністю, будинок виходить на вулицю широкими складними скляними дверима і численними вікнами.

На задньому дворі є басейн середнього розміру з дерев’яною палубою і пожежної ямою. І навколо зелені дерева і газони розтягуються на милі й милі.

Стиль ранчо в інтер’єрах виражається в їх обстановці і аксесуарах. У вітальні і їдальні декор більш традиційний, а кухня і домашній офіс приносять в будинок сучасний дух.

Білий дім в стилі ранчо

Цей проект одноповерхового будинку в стилі ранчо трохи старше півстоліття, але завдяки первозданної білої зовнішності він виглядає як новий. Доглянуті кущі та газони, які його оточують, тільки посилюють це враження.

Стиль кантрі в інтер’єрі – всі кольори крім нейтральних. У вітальні темно-синій займає центральне місце, в той час як дитячі кімнати наповнені більш яскравими фарбами.

Графіка і малюнки додають новий вимір до кожної області, навіть до нейтральної їдальнею. Аксесуари роблять інтер’єр більш розкішним.

Ранчо в Феніксі

Архітектор оживила цей красивий американський будинок в стилі ранчо з сучасними інтер’єрами і вікнами від підлоги до стелі. Якби не дерев’яні балки, було б важко сказати, що це не сучасна конструкція.

У головній кімнаті сучасна відкрита компоновка забезпечує легке і повітряний простір. Відкрита L-образна кухня, наповнена витонченими акцентами з нержавіючої сталі і глянцевими сірими шафами, виглядає неймовірно стильно і сучасно.

Спальня і ванна кімната з’єднані з широким входом замість дверей, а вузька палуба виходить на ліжко, яка звернена до забирається скляній стіні.

Сучасний стиль ранчо

Цей будинок в Далласі 1954 року втіленням сучасного дизайну середини століття. Цей готель вартістю розташований недалеко від району мистецтв Далласа, оточеного пишними зеленими деревами і газонами.

Його чотири спальні доповнені сучасною кухнею з холодильниками і їдальнею.

Крім плавального басейну на відкритому повітрі тут є розважальна кімната і засклене ганок, не кажучи вже про міні-кухні та повної ванни.

Середземноморський будинок в стилі ранчо

Інший дачний будиночок в американському стилі з середземноморськими елементами – це так само реконструкція. Його неймовірно приваблива червоний дах прекрасно контрастує з білим зовнішнім і чорним обрамленням і стовпами.

Інтер’єри заміського будинку в стилі кантрі важкі в дерев’яних акцентах і обстановці, що диктує нейтральну колірну схему. Хоча сучасні меблі має традиційний сільський дизайн.

Теракотова плитка і цегельний камін створюють незвичайний вид в вітальні, в той час як ванна кімната виглядає як щось на зразок готелю.

Ранчо Хупомоне, Каліфорнія

Що може бути більш характерно для стилю ранчо, ніж удома з бруса в американському стилі? Архітектор спроектувала будинок комора, який став ранчо.

Біле будівлю, схожу на комору, наповнене світлом завдяки численним вікнам.

Дизайн будинку в стилі кантрі не обов’язково повинен бути нудним. Існує певна естетика, але у кожній резиденції повинна бути своя індивідуальність. Зверніть увагу на те, як архітектори модернізують будинку стилю ранчо, щоб не тільки виглядати більш цікавими, а й відповідати сучасному стилю життя. І що елементи архітектурного стилю можуть дійсно зробити для видатного дизайну будинку.