ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Фасадні Віконні Ставні ~ Сучасні, декоративні, стильні на 21+ фото рішеннях

~ Фасадні Віконні Ставні ~ Сучасні, декоративні, стильні на 21+ фото рішеннях

0 Поділись

Сучасні зовнішні жалюзі (рафштори) – віконниці є універсальним засобом збереження прохолоди в будинку. Це не просто малогабаритні двері для ваших вікон, а скоріше додатковий елемент дизайну для фасаду вашого будинку. Архітектори використовують їх у всіх сферах, як практичних, так і декоративних.

Наприклад, деякі жалюзі на вікна з вулиці збільшують зовнішню привабливість, а інші допомагають регулювати потік світла і повітря. Сьогодні багато жалюзі використовуються в якості оформлення вікна, воріт або дверей. Деякі працюють як сонцезахисні навіси. Просто погляньте на те, скільки способів використовувати жалюзі в архітектурі.

Натхненні розсувними дверима і воротами, сучасні захисні рольствані (ролети) на вікна бувають різних розмірів, форм і стилів. Є тонкі і високі віконниці, квадратні і прямокутні. Виготовлені з різних видів дерева і металів жалюзі можуть дійсно поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку. Деякі з них просто здивують вас своїм виглядом.

Віконниці металеві віконні

Дерев’яне облицювання будинку переривається рамкою і вбудованими розсувними жалюзі. Вони ідеально підходять для такого величезного вікна, яке дозволяє використовувати тонну сонячного світла.

декоративні віконниці

Це будинок, в якому є жалюзі, натхненні розсувними дверима сараю. Вертикальна напрямна дозволяє одній панелі затвора закривати одне з двох вікон фасаду за раз в залежності від того, де господарям потрібно більшої конфіденційності.

віконниці історія

Будинок має неймовірне екрановане ганок, побудоване з жалюзі. Дерев’яний корпус підвищує конфіденційність, створюючи затишне крите і відкритий простір, де господарі можуть насолодитися прекрасним днем в затишних кріслах.

Віконниці на вікна своїми руками

Архітектор створив кілька дерев’яних сталевих рамних жалюзі для своєї резиденції. Тепло дерева прекрасно контрастує з усіма бетонними конструкціями і чорними металевими рамами. І великі вікна отримують достатній захист від сонця і вітру від розсувних жалюзі.

Віконниці на вікна дерев'яні

Високі вікна і навіть засклені двері не є проблемою для сучасних жалюзі, особливо для ковзають. Архітектор створила багатошарові віконниці для цієї житлової вілли в Словенії. Розумний дизайн дозволяє їм акуратно укладатися збоку, коли вони відкриті.

Віконниці на вікна пластикові

Дійсно, сучасні віконниці можуть бути такими ж великими, як амбіції вашого архітектора. Цей таунхаус має вражаючу велику вхідні двері, яка складається вгору, коли вона відкривається.

металопластикові віконниці

Великі ковзаючі жалюзі та екрани ідеально підходять для таких будиночків на пляжі, як цей. Це пов’язано з тим, що у вас можуть бути як скляні стіни, що відкриваються перед видом на море, так і закрита приватне життя.

Металеві віконниці на вікна

Цей пляжний будинок побудований за іншим принципом, використовуючи віконниці як архітектурні акценти.

зовнішні жалюзі

Ще один будинок у моря показує, як віконниці можуть використовуватися для створення динамічного, але дихаючого фасаду.

Сонцезахисні зовнішні жалюзі

Нехай складаються металопластикові віконниці залякають вас не дуже великою кількістю рухомих частин. Ви можете покрити весь свій будинок ними, а потім повеселитися, створюючи нові види, відкриваючи й закриваючи або частково складаючи їх.

Зовнішні жалюзі своїми руками

Активний будинок поєднує в собі сучасні розсувні жалюзі з темними зовнішніми облицювальними плитами. Цей контраст зі світлої деревини і кам’яної плитки створює приємну динаміку в зовнішності.

Жалюзі зовнішні захисні

Говорячи про контрастах це будинок використовує сині, жовті і білі пластикові віконниці на вікна різних розмірів, щоб привернути увагу до зовнішнього вигляду і зробити його відмінним серед інших.

Зовнішні жалюзі на пластикові вікна

Дійсно є багато варіантів коли справа доходить до архітектурних жалюзі. Архітектор вирішив включити жалюзі в фасад цієї резиденцій. Інший колір дозволяє стулок виділятися зовні.

Зовнішні жалюзі з електроприводом

Металеві віконниці на вікна також можуть бути подвійними як двері. Цей ковбойський будинок має двоповерхові високі жалюзі з отворами, які дозволяють тільки заглянути всередину.

Рафштори (зовнішні жалюзі)

Завдяки сучасній архітектурі сонцезахисні зовнішні жалюзі можуть стати невід’ємною частиною фасаду, як в цьому будинку. Ці віконниці складаються вгору, відкриваючи додаткові вікна на першому поверсі. Але коли вони будуть закриті, ви не відрізните їх від стін.

Жалюзі на вікна з вулиці

Зовнішні захисні жалюзі з електроприводом, які маскуються як частина фасаду, також можуть створювати видатні архітектурні акценти. У цей будинку є електричні жалюзі, які складаються в унікальні деталі будівлі при відкритті.

рольставні захисні

Якщо раніше віконниці на вікна були зроблені з мармуру або дерева своїми руками, сьогодні вони також можуть бути зроблені з металу. Архітектор зробив ці перфоровані віконниці величезною частиною бетонного будинку. Коли вікно зверху закрито, жалюзі створюють однорідний вигляд фасаду.

Зовнішні ролети на вікна

Використання жалюзі в якості дверей або воріт може зробити зовнішній вигляд досить цікавим. Це приголомшливе будівля має гаражне простір, відокремлене від вулиці білими металевими складними віконницями. Вони контрастують зі скляним зовнішнім виглядом двох верхніх поверхів.

Ролети на вікна зовнішні

Віконниці металеві віконні можна побачити в соціальному житловому комплексі в Парижі. Тверді металеві листи, розрізані на тонкі прямокутники, складаються разом, щоб відкрити вікна, але коли вони закривають фасад, він виглядає як лист з алюмінієвої фольги.

Захисні ролети на вікна

Будучи схожим на кубик Рубіка, цей комплекс квартир в Парижі змінює свій вигляд на нічний час, коли світло проникає в напівпрозорі вікна або коли декоративні віконниці зачинені.

Захисні ролети на дверях

І все ж метал не був останнім матеріалом, якому вдалося завоювати віконниці. Студія AS.Architecture відремонтувала цей будинок в Парижі з численними обертовими скляними віконницями. Будівля тепер виглядає неймовірно унікально завдяки їх злегка глянсовою текстурою і червоним, оранжевим і жовтим ставням.

Сучасні зовнішні жалюзі дійсно виняткові. Найкраще в них полягає в тому, що ято-б ви не уявили, вони можуть бути виготовлені або побудовані. Ми впевнені, що сучасні архітектори можуть придумати більш творчі проекти. Але навіть традиційні жалюзі можна використовувати по-різному, щоб створити сучасний зовнішній вигляд для вашого фасаду. Просто зверніть увагу на деякі з цих неймовірних проектів.

[su_spacer size=”200″]

0 Поділись