ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Захист дерева випалюванням: 6 причин застосувати декоративний випал в обробці фасаду

Захист дерева випалюванням: 6 причин застосувати декоративний випал в обробці фасаду

Тенденції в архітектурі не завжди обертаються навколо нових ідей, але зрідка звертаються до минулого – застосовуючи старі методи до вдосконалених технологій. Зростаючою тенденцією в захисті дерева як на фасаді так і в інтер’єрі є давня японська технологія випалу Shou Sugi Ban.

Shou Sugi Ban – давня японська архітектурна техніка, яка використовувалася для збереження дерева, обвуглюючи поверхню гарячим полум’ям. Shou Sugi Ban також відомий як Yakisugi і традиційно був виконаний на дереві суги, який є японським кедром. Процес включав випал деревини, її охолодження, очищення від будь сажі або обгорілого сміття на поверхні і остаточну обробку дощок маслом.

Хоча ви можете вважати, що вогонь є ворогом деревини тільки викликаючи його руйнування – Shou Sugi Ban насправді підвищує довговічність і є природним засобом збереження деревини без хімічних речовин, фарб та інших обробок поверхні. Як нинішня тенденція в сучасному дизайні, технологія випалу деревини Shou Sugi Ban можна побачити як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі, навіть будучи використаним на меблях і декорі. Незважаючи на те, що це дуже старий метод обробки дерева, він досить гнучкий, щоб виглядати приголомшуючим як в сучасних, так і в сільських умовах.

Ось шість причин, чому ці красиві темні стіни будуть продовжувати завойовувати свої позиції в сучасному архітектурному дизайні.

Природна довговічність означає, що технологія випалу деревини підходить для фасадів будинків

Спочатку ця технологія використовувалася в зовнішній обробці японських будівель і в дизайні інтер’єру. Коли дерево обпалюється газовим пальником або феном процес горіння створює тонкий шар вуглецю на поверхні, який ми бачимо як спалену деревину. Цей вуглецевий шар захищає деревину майже так само, як фарба або герметики. Оброблена таким методом деревина дуже мало потребує обслуговування і стійка до комах і впливу вологи. Ці переваги стають ще більш очевидними, коли випал дерева використовується для поліпшення модифікованих деревних плит для фасадних панелей, що є ще більш щільними, довговічними ніж багато інших видів деревини.

Процес випалу дерева є екологічно чистим і не призводить до забруднень. На цьому облицювальній сайдинге немає хімічних речовин, здатних випаровуватися в навколишнє середовище – це абсолютно безпечно для будинків з дітьми. Декоративне випалення деревини – це відмінний засіб природного захисту зовнішнього дерев’яного сайдинга. Як тільки його термін служби досягнуть, його можна переробляти або утилізувати без будь-якої турботи про шкоду навколишнього середовища, як, наприклад, при утилізації обробленої деревини.

Випал дерева – відмінна альтернатива фарбування в чорний колір

Сміливий дизайну вашого фасаду легко можна втілити за допомогою випалення дерева паяльною лампою для отримання темних або чорних кольорів облицювання зовнішніх стін. Застосовуючи цю технологію обробки деревини ви зможете легко зберегти видимість текстури дерева на відміну від традиційного фарбування, яке маскує красу натурального зерна. Інший недолік використання фарбування деревини полягає в регулярному, повторному застосуванні і фарби можуть містити шкідливі інгредієнти.

Зелений рух неухильно зростає в світі архітектури та дизайну будівель, і все більше людей шукають природні, безпечні засоби досягнення однакового зовнішнього вигляду. Випал деревини дозволяє вам отримати гарну темну обробку для вашого проекту, не покладаючись на токсичні поверхневі обробки, які можуть завдати шкоди оточуючим людям і навколишньому середовищу. Загальна безпеку і низький рівень обслуговування обробленої цією технологією деревини робить його ідеальним як для міського, так і для приватного домоволодіння. Обгоріле дерево додає унікальну візуальну привабливість для будь-якого будинку, яке покращує і доповнює широкий спектр стилів дизайну облицювання фасаду панелями.

Обпалена деревина чудово поєднується з іншими матеріалами

Знання того, які матеріали повинні поєднуватися всередині проектів, може бути проблемою; може бути важко зрозуміти, що буде працювати разом, а що – ні. Обпалена паяльною лампою деревина – матеріал, який робить це завдання простим, тому що він працює з безліччю різних будівельних матеріалів, щоб допомогти створити практично будь-який стиль дизайну.

В цьому випадку обпалена деревина використовується в поєднанні з металом, дзеркалом і мармуром, щоб створити розкішний вигляд. Технологія також прекрасно працює з каменем і інший деревиною з різних натуральних тонів, щоб створити більш чарівне і простакувате простір. Якщо ви хочете драматичний, теплий, сучасний або традиційний дизайн – Shou Sugi Ban досить універсальний, щоб доповнювати будь-який стиль.

Випал дерева дає різноманітність текстур і тонів

Хоча обвуглювання дерева може здатися досить простим, існує безліч різних методів застосування цієї технології, що призводить до безлічі різних текстур і відтінків. Якщо ви шукаєте щось з характером, щось, щоб зробити смілива заява – можливо ви віддасте перевагу дерево з товстим і глибоким шаром випалу чорного кольору. Якщо замість цього ваш дизайн вимагає чогось легшого з більш гладкими поверхнями – вам достатньо застосувати декоративне випалення. Є навіть серії, які злегка обвуглюють і пригнічують деревину, щоб створити безліч тонів в одній частині, зберігаючи при цьому чудові робочі характеристики і довговічність, які приносить метод горіння.

Хоча існує безліч різних варіантів застосування технології випалу, важливо пам’ятати, що не всі продукти однакові, тому що не всі дерево горить однаково. Деякі види деревини, які мають більш слабку структуру, можуть виглядати трохи м’якими після горіння. Ось чому деревина, подібна кедру, часто більш краща, оскільки вона більш смілива, багата текстурою зовнішність після застосування методу випалу.

Обвуглена деревина розширює можливості дизайну дерев’яного сайдинга

Одна з кращих речей в технології обвуглювання деревини полягає в тому, що це справжній дерев’яний сайдинг, а це означає, що можливі проекти та дизайни практично безмежні. Оброблений цією технологією дерев’яний сайдинг можна встановлювати різними способами, що робить його ідеальним для творчого підходу в дизайні зовнішніх стін будинку фасадними панелями.

Прекрасним прикладом використання обвуглене дерев’яного сайдинга в творчому стилі є використання тонких розрізаних дощок по діагоналі, як видно на фасаді цього приватного будинку. Різноманітність тонів дерева забезпечує додану глибину і зрілість дизайну, яке завершує зовнішній вигляд. За допомогою цієї технології ви можете отримати потрібний вид, будь то вузькі планки в діагональної установці або ширші планки у вигляді горизонтального сайдинга.

Обпалена деревина виявляє природну красу дерева

Технологія випалу ідеально підходить для дизайнів, які хочуть мати характер дерева з цікавою інтригою. Різні методи обугливания допомагають підкреслити природну текстуру як ніякий інший метод обробки дерева. Це техніка явялется відмінним доповненням до традиційного дереву, а також відмінним контрастом з більш сучасними матеріалами, такими як метал і скло. Глибока текстура, виділена технологією випалу – це простий спосіб створити прекрасний дизайн, який обов’язково справить тривалий враження.

Чи використовується технологія випалу у внутрішньому або зовнішньому застосуванні – результат має чудові робочі характеристики, які дозволять вашому дизайну жити довше і залишатися красивим. Краса обвуглених чорних стін і їх природна довговічність роблять технологію випалу більш поширеною в будівельних проектах по всьому світу. Легкість в обслуговуванні і вибір екологічно чистих матеріалів також сприяють вибору в якості дерев’яного сайдинга для облицювання фасаду будинку.