ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Високотехнологічний Дерев’яний Розумний Будинок, побудований без клею, гвинтів або цвяхів: з фото

Високотехнологічний Дерев’яний Розумний Будинок, побудований без клею, гвинтів або цвяхів: з фото

Цей високотехнологічний дерев’яний “Смарт Дім” був побудований без клею, гвинтів або цвяхів. Він побудований з букових дерев’яних пробок – чи можете ви повірити в це?

Весь будинок виконаний з ялини, модрини, сосни і берези. І побудований без використання хімічних речовин або штучних інструментів. Завдяки системі розумний будинок він повністю автономний із сонячною енергією, фотоелектричної системою, тепловим насосом і інтелектуальними будівельними технологіями.

Ні в одному місці будинку немає пластика – все дерево, скло і сталь. І це розумний будинок – з інтелектуальним блоком управління. Опалення, освітлення та розсувні жалюзі вбудовані в систему разом з індивідуальними настройками кімнатної температури.

Це настільки розумно, що може навіть сказати вам, якщо ви залишили вікно відкритим! Це майже повний нуль споживання енергії з зовнішніх джерел – і це ультрасучасні технології. Майбутнє вже тут.

Істотне розширення простору дає скатна підшивка стелі в дерев’яному будинку. Над вами море повітря.

Завдяки таким стелям досягається більш ефективне вентилювання, кондиціювання та обігрів будинку. Все це контролюється єдиною системою з дистанційним управлінням через інтернет.

Величезні підвіконня – мрія книголюба. Завдяки трьох камерним стеклопакетам відпочивати на них одне задоволення. На вікнах так само стоять датчики відкриття-закриття.
Немає нічого приємнішого вранці босими ногами відчути теплоту дерев’яної підлоги. Як нам здається краще мати правильно налаштовану систему автоматичного обігріву, кондиціювання повітря без застосування теплої підлоги для отримання таких приємних відчуттів при кожному кроці.

Контрастують двері на тлі дерев’яної обробки стін всередині будинку – то що треба

Скляні двері – звичайний матеріал, коли ви хочете мати в своєму будинку тільки натуральні матеріали
Поєднання сучасного обладнання з традиційною обробкою стін дерев’яного будинку просто чудово

Монтаж системи розумного будинку по дереву – одне задоволення, ніякої бетонної пилу, бруду – тільки теплота деревної стружки

Як ми всі любимо поелозіть пальцем по екрану. У цьому випадку це набагато крутіше і практичніше ніж інстаграм або фейсбук
Встановив один раз температуру води і забув – тільки піднось руки до автоматичного крану