ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Хай Тек дизайн фасаду – Футуристичний зовнішній вигляд облицювання панелями Alucobond: фото

Хай Тек дизайн фасаду – Футуристичний зовнішній вигляд облицювання панелями Alucobond: фото

Андреа Демон і Андреас Досер з ad2 architekten ZT відомі своїми абстрактними хай тек проектами. Австрійський дует має ряд архітектурних проектів, які перетворять традиційну житлову модель, надаючи їй футуристичний зовнішній вигляд облицюванням панелями Alucobond.

Ця приватна резиденція у Відні, Австрія, має вражаюче сучасний зовнішній дизайн, в якому використовується переливається матеріал для облицювання фасаду. Будинок оточений панелями Alucobond Spectra Galaxy Blue, які були зроблені в серії абстрактних фігур. Екстер’єр – це тільки метал і скло з чорними акцентами, які проходять через інтер’єр, щоб створити рушійну силу при вході в будинок.

Та ж абстрактна геометрія імітується в інтер’єрі, де відтінки чорного і білого розбивають сучасне простір. Яскравий кутовий інтер’єр має минималистичную колірну палітру з білими, чорними і сірими на всьому протязі. Футуристичний дизайн, реалізований на фасаді будинку, як ніби взятий з наукової фантастики.

Будинок повністю обладнаний меблями під його розміри, щоб забезпечити максимальне використання простору в чотириповерховому будинку. На першому поверсі є вітальня і обідня зона, а також доступ до балкону і басейну. На верхніх двох поверхах розташовані житлові приміщення, робочі приміщення і сад на даху. У будинку є безліч сучасних зручностей, включаючи сауну і фітнес зал, розташований в підвалі будинку.

Будинок, оточений традиційними житловими проектами, втілює в собі сучасне архітектурне мистецтво. Колір, який змінюється зовнішній вигляд, відображення неба – все це яскраво виділяється в пишному саду. Житло так само пропонує надзвичайні види Відня.

Alucobond Spectra – це калейдоскопічна серія алюмінієвих фасадів, яка взаємодіє з сонцем. Фасадні панелі мають відображають характеристики зі зміною кольору в залежності від кута сонячних променів.