ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Які вибрати Шпалери для Кухні: 10 цікавих фото

Які вибрати Шпалери для Кухні: 10 цікавих фото

Шпалери пройшли дуже довгий шлях, так як ще ваша бабуся використовувала їх на кухні. Чи хочете ви створити традиційну кухонну естетику або хочете більш сучасний дизайн – є нескінченна кількість варіантів, коли ви ставите питанням “як вибрати шпалери для кухні?”.

Миються економічні, веселі і універсальні в залежності від візуального ефекту, який ви хотіли б досягти за допомогою певних моделей і кольорів. Ці забавні способи прикрасити вашу кухню різко змінять ваш підхід до декору.

Примусьте свій домашній бар відчувати себе і виглядати більш елегантно застосувавши сміливі і барвисті комбіновані шпалери в якості фону. Додайте тропічної атмосфери шпалерами з пальмовими відбитками. Мало того, що вони стають модними, але вони до того ж красиві.

На кухні немає нічого кращого, ніж мармур. Мармур – це головний елемент, який має сенс в кухонному просторі. Він не обов’язково може бути тільки на вашій стільниці або кухонному острові.

Ви з упевненістю можете відобразити його на своїх стінах. Мармурові шпалери не тільки елегантні і універсальні, але це також прекрасний спосіб додати колір, текстуру і індивідуальність.

Тримайте свої кухонні стіни голими і дозвольте собі снідати в гарному настрої, використовуючи сміливі шпалери. Дивовижний зразок принесе життя на кухню, не відволікаючись від вашого декору.

Квіткові шпалери ідеально підходять для будинку, натхненного будинку. Є щось дуже традиційне в квітковому тлі. Щоб шпалери не виявилися «занадто жіночними» застосовуйте їх з більш темними, більш насиченими відтінками і уникайте пастельних відтінків. Крім того, подумайте про комбінації з дерев’яними деталями або навіть відтінками чорного для більш мужньою естетики.

Якщо ви були трохи невпевнені в шпалерах, чорно-білі текстуровані шпалери – це вихід. Вони надають промисловий, текстурований характер, який є чітким і чистим, дозволяючи використовувати будь-яку колірну схему, яку ви хотіли б використовувати. Подумайте про додавання трохи пастелі, щоб спростити декор.
Сміливий фартух на кухні – це завжди гарна ідея. Використання кольору – одна з кращих форм включення особистості і текстури в вашу кухню. Мало того, що з його допомогою легко поєднуватися з іншими яскравими акцентами на кухні, але його так само економічно мати, оскільки ви можете змінювати його кілька разів, не витрачаючи багато грошей.

Чорно-біла геометрична друк додає стилю Art Deco навіть до самої мінімалістською кухні. Додайте його в кут або два, щоб мати невеликі акценти. Це дозволить пожвавити кухню без необхідності додавання додаткової дози кольору.

Ви коли-небудь хотіли мати сміливі, майже унікальні шпалери на вашій кухні? Якщо так, шпалери з лимоном – це рішення. З’єднайте лимонні шпалери з простим декором, щоб забезпечити їх яскравість і дати їм проявитися так як вони можуть це зробити.
Якщо ви мріяли про тропічні канікулах, але у вас немає часу – додавання тропічних шпалер на вашій кухні може трохи вас втішити. Вибирайте сміливі шпалери з шматочками рожевого і зеленого для цієї класичної тропічної естетики, а потім з’єднайте їх латунними шматочками, щоб компенсувати кольору і принести сучасну атмосферу.

Якщо ви хочете чогось стильного в своєму будинку або створити оазис Моррокан – сміливі, сині шпалери на кухні – це вихід. Шпалери з синім малюнком завжди є хорошою ідеєю, тому що він зазвичай поєднує в собі декілька відтінків кольору.