ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Будинок Заміська Рів’єра: Фото приклади нашої роботи по обробці фасаду

Будинок Заміська Рів’єра: Фото приклади нашої роботи по обробці фасаду

У цій статті ми поговоримо про оформлення фасаду будинку в стилі прованс і кантрі. Ці два стилі сьогодні набули неабиякої популярності серед любителів сільської класики, французького шарму.

Фасад в стилістиці прованс – напрямок з французьким акцентом

Оформлення фасаду будинку в прованському стилі відрізняється особливим віянням витонченості, натуральності і витонченості. Такий екстер’єрний формат сьогодні поширений як в числі будинків за містом, так і котеджів в міському середовищі. Оздоблення фасаду прийнято виконувати натуральними матеріалами, такими як балки з дерева, кераміка, вагонка, натуральний камінь, бут. Для здешевлення процесу можливо використовувати штучні матеріали, які імітують натуральні аналоги.

Для досягнення максимальної лаконічності і чарівності прийнято створити композицію в теплих, природних тонах. У порівнянні з напрямком кантрі, стиль прованс повністю не сприймає використання агресивних кольорів, елементів. Важливо виключити різкий перехід забарвлення фасаду. Найкраще підійдуть такі кольори в покритті фасаду: молочний, бірюзовий, небесний, ніжно-лимонний, персиковий, пісочний. Що стосується прикраси фасаду, то декоративні решітки на вікна, перила, фурнітура повинні бути виконані в контрастному темному кольорі. Дизайнери рекомендують вибирати прикраси з дерева або металу.

Деталі стилю прованс

Оформлення фасаду приватного будинку, фото якого ви знайдете на нашому сайті, може мати такі нюанси:

  • До спокійного, однотонного фасаду важливо встановити вікна зі складними віконницями, палітурками. Дах може мати різноманітний дизайн.
  • Для штукатурки найкраще підійде крупнозернистий сорт. Це підкреслить ефект старовини в образі будівлі.
  • Підберіть ковані перила з ажурними елементами, дерев’яний паркан, що буде мати гарний вигляд з фасадом прованс.
  • Фасад першого поверху слід виконувати з мінімальною кількістю декоративних елементів.
  • Другий поверх будуть оптимально прикрашати балюстради, колони навколо великих просторих або навіть панорамних вікон.

Стиль кантрі – сільський колорит в кам’яних джунглях

Наявність натуральних матеріалів в оформленні фасаду, присутність різьблених елементів, декоративного розпису, яскравих кольорів – все це нагадує нам рідний будиночок в селі. Кантрі стиль досить схожий з Провансі, але йому властива більша кількість прикрас, тони набагато тепліше, ніж у французькому виконанні. Це оптимальне рішення для любителів спокою, усамітнення і відчуття себе в затишному «гніздечку».

[su_custom_gallery source=”media: 11737,11734,11733,11732,11731,11730,11729,11728,11727,11726″ limit=”6″ link=”lightbox” width=”350″ height=”350″ title=”never”]

[su_spacer size=”50″]

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”17″]

[su_spacer size=”50″]