ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Заміський будинок з Дзеркальним фасадом: фото дизайну

Заміський будинок з Дзеркальним фасадом: фото дизайну

Цей заміський будинок з дзеркальним фасадом знаходиться в оточенні приголомшливого ландшафту. Архітектор вибрав серію будівельних матеріалів, які допомагають відобразити пишну навколишнє середовище будинку і втілити найсучасніші тенденції в дизайні фасаду.

Будинок був спроектований в рамках нульового споживання енергії ззовні, що змусило застосувати ряд сучасних облицювальних матеріалів, які різко скорочують потенційне споживання енергії. У будинку є дров’яна піч Stuv, яка є єдиним джерелом тепла в будинку. Крім того, сонячна система покрівлі дозволяє отримати 80% теплої води будинки, яка забезпечується через колодязь. На додаток до сонячних панелей даху, будинок також має зелений дах, яка як фільтрує забруднюючі речовини, так і забезпечує ізоляцію.

Сучасний зовнішній вигляд будинку був досягнутий з використанням відображає матеріалу для облицювання. Архітектори описують: «Панелі побудовані з деревини місцевого виробництва та облицьовані дзеркальним алюмінієм, щоб відобразити ландшафт і камуфлювати будівлю в його оточенні». Теплоізоляційні дзеркальні панелі мають автоматичний привід, пропонуючи додаткову розмірність.

Будинок замінив раніше напівзруйновану одноповерхова будівля. Нове «малоповерхове» чотирикімнатне житло має два поверхи, один з яких використовує напівпідвал, пристосований для розміщення додаткових житлових приміщень. Можливість використовувати похилий пейзаж забезпечила низьку посадку фундаменту і «охопила природну топографію ділянки», – далі описують архітектори.

Високі сади і велика рослинність навколо захищають власність від сусідів і прилеглої проїжджої частини, пропонуючи оазис. Будинок повинен максимально вписуватися в сільську місцевість, використовуючи найсучасніші зелені технології і натуральні будівельні матеріали.