Житлова Прибудова до Будинку | Красиві Сучасні Варіанти (20 фото)

Житлова Прибудова до Будинку | Красиві Сучасні Варіанти (20 фото)

Сучасні житлові прибудови до будинку – це швидкий і простий спосіб поліпшити ваше життєве простір, не переїжджаючи, не продаючи і не купуючи нерухомість. Все, що вам потрібно зробити, це найняти професіоналів і повідомити свої потреби.

Прибудови можуть додати набагато більше місця і функцій в будинок. Навіть самі класичні будинки можуть також виграти від контрасту в архітектурі естетично. Подивіться, як сучасні домовласники і їх архітектори йдуть на рішення проблем простору, не руйнуючи або повністю не відновлюючи свої будинки.

Прибудова до будинку своїми руками у вигляді рожевого контейнера: фото

Цей приватний будинок потребував просторі для великих громадських зібрань і колекцій власника. Архітектор додав прибудову з видом рожевого вантажного контейнера і заскленій кімнатою для обіду. У дворі з двома дубами вони побудували своїми руками велику терасу, яка легко з’єднується зі скляною їдальнею, хоча є окремий обідній стіл, що стоїть на відкритому повітрі.

Сучасна прибудова до будинку на широкому фундаменті: фото

Архітектор додала сучасну прибудову до будинку 1930-х років для створення двох додаткових відкритих кімнат, одна з яких представляє собою майже повністю засклену спальню. З’єднавшись, одна з кімнат простягається далі, ніж інша.

Стіни подовження їдальнею також виступають для створення критого внутрішнього дворика. Широкий фундамент по периметру служить чудовим підлогою цього двору. Розкішна дах будинку є основним елементом як основної частини, так і прибудованої. Це створює м’який контраст і доповнює основний будинок.

Скляна прибудова до будинку з цегли: фото

Архітектор зіткнувся з справжнім викликом у вигляді будинку з цегли з солом’яною стріхою 18-го століття – йому було доручено обладнати сучасну кухню. Розумієте, це повинно було бути розташоване за межами котеджу. Щоб зберегти цілісність історичної будівлі, він вирішив зробити прибудову повністю зі скла, яке було б повітряним і незалежним від основної будівлі, наскільки це можливо. В результаті виходить сучасна скляна кімната, обладнана шафами і простими круглими табуретами. З особи котедж виглядає недоторканим. Він також виглядає дивно свіжим і новим, як ніби він був побудований вчора.

Прибудова для англійського будинку з цегли на широкому фундаменті: фото

Тут архітектор створив прибудову для англійської фермерського будинку з цегли використовуючи сучасний архітектурний підхід. Нові приміщення більш відкриті для відпочинку на відкритому повітрі і оснащені елегантними сучасними інтер’єрами. Біла частина прибудови на фундаменті служить відкритою кухнею і гостинним куточком. Сходи з’єднує його з верхнім дерев’яним блоком, перетвореним в спальню. Крім того, нижня подовження має вбудований внутрішній дворик з торцевої стіною, що забезпечує невелику самітність в цьому місці.

Сучасна прибудова до будинку з критим басейном: фото

Один з оригінальних «Вінчестерський вілл» потребував не тільки в розширенні, а й в ґрунтовному ремонті. Куплений сім’єю в убогому стані, вілла отримала прибудову 21 століття. Сучасні прибудови за цією адресою не видно спереду – історичний вигляд оригінальної цегляної роботи і цегляної кладки вілли збережений. Усередині прибудов є довгий критий басейн і велика відкрита кухня з їдальнею і зоною відпочинку.

Сучасна прибудова до будинку у якій скляні стіни фасаду: фото

Архітектор додала сучасне доповнення до старого фермерському дому в Селлебакке, Норвегія, упевнившись, що він підходить саме йому. Нова будівля – дах довге і вузьке, включає кухню, їдальню, а також мезонін для вітальні. У той час як покриття фасаду надає йому кілька історичний вигляд, його скляний фасад дає йому дизайн 21-го століття, не кажучи вже про кількість денного світла. Зони всередині в відкритому плануванні, а фасадні стіни тягнуться досить далеко, щоб створити криту терасу для входу.

Прибудова до класичного дому з металу: фото

Кубічна сучасна прибудова з металу закінчена в Пальма-де-Майорці, Іспанія три роки тому. Було вирішено, що контрастне доповнення до будинку буде відповідним для традиційної білої іспанської вілли. Зроблені зі сталі блоки прибудови виглядають дивно підходящими. У них є ігрова кімната, тренажерний зал і критий басейн, а також кілька інших кімнат. Вікна та двері основного будинку відповідають сталевий металевим стін прибудови, що ще більше привертає увагу до оригінальної конструкції.

Термоізоляція від тепла і холоду сучасної прибудови до будинку: фото

Архітектор продовжив невеликий будиночок в передмісті Сіднея трикутним металевим додаванням, в якому знаходиться кухня. Прибудова побудована з урахуванням ізоляції як тепла, так і холоду. Вона також відповідає місцевим вимогам та стандартам, хоча вона далеко не стандартна або традиційна. Зберігаючи 95% будинку, архітектори також додали дерев’яну площадку уздовж кутового розширення, щоб зробити перехід з приміщення в приміщення більш приємним.

Фантастична прибудова до нежитлового будинку: фото

Це одна з найбільш рідкісних прибудов до нежитлового будинку, але виглядає фантастично. Архітектори прибудували собі власну студію в Нью-Джерсі з виверткої формою, яка також диктує внутрішню архітектуру. Містить офіс прибудова також служить навісом. У футуристичному доповненні є офіс і зона для нарад з журнальним столиком. Ще одна інтригуюча річ полягає в його барвистою черепиці, яка робить його схожим на якусь морську раковину в поєднанні з подібною органічною формою.

Сучасна прямокутна прибудова до будинку з великими вікнами на фасаді: фото

Архітектор поліпшив цей будинок у Брехті, додавши іншу геометричну прибудову в свою первісну трикутну форму. Дивлячись на маленьку каюту в лісі, будинок тепер може приймати гостей в домашній бібліотеці / їдальні, яка була результатом додавання. Прямокутна прибудова має великі вікна на всю стіну, так що тепер будинок може повністю використовувати переваги прилеглих ставків. Як і в оригінальному будинку, чорне рамне оточення має контрастний білий інтер’єр, який відділений від основної області кутовими колонами.

Сучасні скляні прибудови до англійського дому з цегли: фото

Здається, що скляні сучасні прибудови поєднуються з усіма типами будівель. Наприклад, цей англійський цегляний будинок отримав додатковий простір, покрите скляними вікнами і стінами. Але між оригінальним будинком і прибудовою не існує протиріч. Всередині є простора кухня і обідня зона. Скляна стеля створює гарний атріум в кімнаті. Інша частина простору зайнята місцями зберігання, але також добре з’єднується зі старим будинком, що створює динамічний інтер’єр.

Зовнішній вигляд сучасної дерев'яної прибудови до будинку: фото

Тут архітектори побудували сучасне додаток для літньої вілли 19-го століття, яке відповідає стилю і зовнішньому вигляду оригінальної архітектури. Подвоєння простору вілли – прибудова має той же сіре дерев’яна будівля і подібну форму, яка не дуже контрастує з основною будівлею. Його дерев’яний інтер’єр вміщує різні житлові приміщення, і, як не дивно, він виглядає дуже модерністським.

Прибудова з бетону і дерева в сучасному відкритому стилі з великими вікнами по фасаду: фото

Під час ремонту старого котеджу архітектори додали трохи більше простору для нього цієї сучасної прибудовою. Бетонний і дерев’яний блок ледь виділяються з цегляної і плиткової архітектури. Розроблена в сучасному відкритому стилі прибудова отримує свою конфіденційність від системи жалюзі. Стіни, що виходять на вулицю, повністю одягнені в дерево. Інтер’єри чудово сучасні з глянцевим кухонним шафою і освітленням. Стіни спальні також зроблені зі скла, щоб використовувати денне світло повністю.

Сучасний дизайн прибудови до англійського дому зі скла: фото

Це будинок – одне з найстаріших будівель, також отримали виття сучасний дизайн завдяки прибудові зі скла і цегли. Стильна конструкція створює велику відкриту зону відпочинку з диваном. І скляні сходи з перилами, що веде до основної частини прибудови дає багато денного світла в кімнатах нижчого рівня. Інтер’єр такої ж строгий і добре координує з архітектурою добудови.

Поєднання металевої прибудови з старим будинком: фото

Фермерський будинок 18-го століття не є легким варіантом для прибудови. Він був побудований в абсолютно інший час, і це вже готове стару будівлю. Архітектори вирішили застосувати сталь, оскільки це так часто виглядає відповідним. Їм вдалося досить добре поєднати прибудову з головною будівлею. Тепер є кухня і їдальня, поєднана з іншою частиною будинку через сходи.

Сучасна прибудова з старої будівлі (будинку) в східному стилі: фото

Зберегти частина старого будинку і створити щось нове – це ще один виклик. Архітектори добре подумали дивлячись на цей будинок в Сеулі. Важко уявити, як дві різні конструкції співіснують так добре, але їм вдалося це зробити. Тепер старе, але посилене будівля в східному стилі служить книжковим кафе. А нова біла прибудова надає йому сучасний контекст, не привертаючи занадто багато уваги.

Прибудова до сучасного сімейного дому з басейном: фото

Сучасний сімейний будинок отримав відповідну прибудову. Кубічне закрите додаток служить прекрасною свіжою альтернативою основної будівлі. Його білі інтер’єри зі світлими дерев’яними підлогами і вікнами в усі стіни виходять на сучасний двір з басейном і австралійської флорою. З боку його фасаду бунгало виглядає незмінним і досить традиційним.

Сучасний дизайн прибудови зі сталі до історичної будівлі: фото

Це схоже на історичну будівлю, де знімався фільм про надприродне. Але цей сімейний будинок в Парижі має сучасний дизайн, який ледь помітний. Прибудова була побудована з чорної сталі і великої кількості скла, щоб зробити її більш схожою на оригінальне будівля, по крайней мере, в кольорі. На додаток до житлової площі, розширення служить терасою на даху, засіяної травою, створюючи галявину, яку будинок не може мати через розташування ділянки.

Поєднання фасаду будинку з цегли і сучасної прибудови зі скла: фото

Як і в попередніх випадках архітектор залишив фасад цього будинку XIX століття недоторканим. Однак на задньому дворі він додав трохи скла для створення світлій їдальні та кухні. Як завжди цегла чудово поєднується зі склом, запобігаючи будь-якої шокуючий контраст між будівлею і прибудовою. Скляна стіна також дає більше освітлення маленькому заднього двору і відповідає великим шибках старого будинку.

Сучасна засклена прибудова до будинку з цегли: фото

Деякі прибудови варто відрізняти від головної будівлі. Архітектор створила цегляний тунель, який чітко розділяє традиційний будинок і сучасне доповнення. Частково засклений павільйон, в якому знаходиться відкрита кухня / їдальня, також розділяє вулицю, створюючи дві зони для відпочинку. Одна засіяна травою, а інша покрита дошками.

Сучасні прибудови крім збільшення площі вашого будинку також можуть втілити вподобану вам архітектуру або функціональність, яку ви завжди хотіли. Наприклад навіси для зовнішнього домашнього офісу.