Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » Проекти Одноповерхових Каркасних Будинків – Кращі фото 2019: дизайн, опис і планування

Проекти Одноповерхових Каркасних Будинків – Кращі фото 2019: дизайн, опис і планування

Вашій увазі представлені проекти одноповерхових каркасних будинків з фото звітом. Ми зібрали для вас відповіді на всі найпопулярніші питання по будівництву, оформлення і облаштування одноповерхового будинку.

Сучасний будинок об’єднує в собі функціональність, стиль і дарує комфорт власникові, тому його будівництво вимагає значних зусиль. Найбільш поширеною практикою серед європейських жителів є одноповерховий каркасний будинок. Тут переважає велика кількість простору в приміщеннях, поєднання скандинавського і ультрасучасного дизайну, а також використання екологічно-чистих матеріалів.

Каркасно-щитовий будинок і його ключові особливості

Каркасні будинки Каркасний будинок Проекти каркасних будинків Каркасні будинки спб Каркасно щитові будинки Будівництво каркасних будинків Каркасне будівництво Проект каркасного будинку Каркасні будинки відгуки Каркасний будинок своїми руками Проекти одноповерхових каркасних будинків Одноповерхові каркасні будинки Одноповерховий каркасний будинок Проекти каркасних будинків з мансардою Проект одноповерхового каркасного будинку

Ідеальним прикладом об’єднання традицій Західної Європи та Скандинавії є каркасно-щитовий будинок. В його основу вкладена висока функціональність, а саме:

 • Використання якісний, міцних, але легких матеріалів для полегшення ваги конструкції, в тому числі обсягу фундаменту.
 • Висока теплоізоляція для економії тепла в приміщеннях.
 • Одноповерхові каркасних будинків такого рівня не вимагають очікування на усадку об’єкта, тому їх будівництво може проводиться в будь-який час року.

Фото каркасних будинків

Каркасний одноповерховий будинок каркасний будинок проект Каркасні будинки проекти Каркасні будинки недорого Одноповерхові каркасні будинки для постійного проживання Як побудувати каркасний будинок Готові каркасні будинки каркасний будинок 6 на 6 Каркасні будинки своїми руками Будинки каркасні Дім із дерев'яною фото Будинок каркасний Каркасно щитовий будинок Будівництво каркасного будинку Вартість каркасного будинку

Для вашої зручності в статті ми зібрали фото каркасних будинків в різному стилі виконання. Залежно від запитів власника та площі території, об’єкт може бути приєднаний до елементів ландшафтного дизайну: озеру, посадці з дерев, газону. Обов’язковою і логічним буде розміщення гаража, а також фінської сауни – така тенденція поширена в країнах Західної Європи, Скандинавії, але і користується популярністю серед наших співвітчизників, які цінують особистий комфорт.

Каркасні одноповерхові будинки: основні переваги

Утеплення каркасного будинку Каркасний будинок 6х6 Фінські каркасні будинки Каркасно панельні будинки Проекти каркасних будинків безкоштовно Дім із дерев'яною москва Технологія будівництва каркасного будинку Будівництво каркасного будинку своїми руками Вентиляція в каркасному будинку Каркасні дачні будинки Маленький каркасний будинок Проекти каркасних будинків до 100м2 Домокомплект каркасного будинку Фундамент для каркасного будинку Зодчий каркасні будинки

Каркасні одноповерхові будинки набули широкої популярності, завдяки:

 1. Низьким фінансових вкладень. Каркасні стіни для міцності обшиваються додатковим вологостійким і теплоізоляційним шаром і покриваються однотонної штукатуркою або каменем.
 2. Оперативність в зведенні фундаменту, завдяки використанню стовпів або свайне основи. Готовий проект можна зробити висновок в рамках декількох місяців.
 3. Відсутність сходів і абсолютна безпека для дітей.
 4. Велика кількість простору і світла.
 5. Лаконічний ультрасучасний дизайн, який можна доповнити всіляких декором зсередини.

Стіна каркасного будинку: що важливо враховувати при будівництві

Проектування каркасних будинків Будуємо каркасний будинок Споруда каркасного будинку Скільки коштує каркасний будинок Монолітно каркасний будинок Фото каркасних будинків План каркасного будинку Фінський каркасний будинок Розрахунок каркасного будинку Збірка каркасного будинку Калькулятор каркасного будинку Проекти каркасних будинків фото Каркасні будинки плюси і мінуси Каркасна прибудова до будинку Термін служби каркасного будинки

Для того, щоб стіна каркасного будинку була міцною і не піддавалася руйнуванню від вологи, вона повинна складатися з наступних елементів:

 • Каркаса. В якості основи використовуються товсті дерев’яні бруси, які утворюють несучу конструкцію.
 • Внутрішньої обшивки. Наповненням служить багатошарова стружкові плити, яку прикручують до каркасу або приклеюють за допомогою спеціального складу.
 • Пароізоляції. Є своєрідним фільтром на шляху вуличного повітря, опадів до внутрішньої обшивки. Цей шар необхідний для запобігання намокання дерев’яної плити і її розсихання.
 • Утеплювача. Для збереження тепла застосовують мінеральну вату або пенополіуретановий герметик.
 • Захисного шару проти вітру. Додатковий шар для запобігання вологи і температурного впливу, а також виведення зайвої вологи назовні.
 • Обшивки: декоративна штукатурка або натуральний камінь.

Особливості планування каркасних будинків

Стіна каркасного будинку Кошторис каркасного будинку Схема каркасного будинку Пол в каркасному будинку Пиріг каркасного будинку Як будувати каркасний будинок Обвязка каркасного будинку Каркасний прибудовах до будинку Каркасні одноповерхові будинки Проекти каркасних одноповерхових будинків Одноповерхові каркасні будинки проекти Проекти фінських каркасних будинків Проекти каркасних будинків з гаражем Каркасні будинки одноповерхові Будівництво одноповерхових каркасних будинків

Для планування каркасних будинків прийнято використовувати меблі в скандинавському стилі. Освітлення представлено сучасними торшерами і люстрами незвичайної форми з прозорими плафонами. Стеля переважно обшитий дерев’яними сендвіч-панелями, а стіни і підлогу оформлені в білому, сірому, пастельних тонах. Для створення зорового простору між меблями повинно бути достатньо місця. В інтер’єрі каркасного будинку відсутній достаток декоративних елементів у вигляді картин, статуеток, килимів.

Сучасні проекти каркасних будинків

Каркасний будинок одноповерховий Каркасні будинки одноповерхові проекти Одноповерховий каркасний будинок проект Готові проекти каркасних будинків Каркасні одноповерхові будинки проекти каркасний будинок з мансардою Одноповерхові каркасні будинки фото Одноповерхові будинки каркасні каркасний одноповерховий будинок проект каркасний будинок з гаражем Проект каркасного будинку з мансардою Каркасні одноповерхові будинки фото Проекти каркасних будинків з терасою Каркасні будинки з мансардою Невеликі каркасні будинки

Одноповерховий будинок вимагає продуманого розташування всіх приміщень між собою. Сучасні проекти каркасних будинків покликані скоротити кількість стін і зробити простір більш відкритим. Наприклад, кухонна зона вміло поєднується з обідньою. Як поділу на умовні області присутній стіл-острів, який може використовуватися як барна стійка і обробний стіл. Також зона для приготування і трапези з’єднується з вітальні. Для видимого зонування підлогове покриття має різний відтінок.

Одноповерхові каркасні дачні будинки – погляд в майбутнє

Планування каркасних будинків Фото каркасних будинків з мансардою Сучасні проекти каркасних будинків Каркасні будинки з гаражем Каркасний будинок з терасою Проект фінського каркасного будинку Проект каркасного будинку з гаражем Фінські каркасні будинки проекти Проекти каркасних будинків з гаражем і мансардою Проекти невеликих каркасних будинків Каркасні будинки планування Каркасний будинок з верандою Фінські одноповерхові каркасні будинки Проекти каркасних будинків і котеджів Проекти каркасних дачних будинків

Одноповерхові каркасних будинків створюються не тільки для міської зони, а й заміських об’єктів, які прийнято називати дачами. Одноповерхові каркасні дачні будинки гармонійно вписуються в оточення природних ландшафтів далеко від міської суєти. Панорамні вікна, оформлення інтер’єру в максимально природних відтінках, простір – такі особливості порадують кожного любителя сучасності стилю інтер’єру. Головним атрибутом є камін центрі залу з м’яким кофром і кріслами в стилі лофт.

Одноповерховий каркасний будинок і його проект зсередини

Проект маленького каркасного будинку Одноповерхові каркасні дачні будинки Типові проекти каркасних будинків Замовити проект каркасного будинку Кращі проекти каркасних будинків Каркасний будинок 7 на 7 Маленькі каркасні будинки Проекти будинків каркасних Проекти каркасних котеджів Проекти каркасних будинків 6 на 6 Одноповерховий каркасніков Невеликий каркасний будинок Проекти будинків з каркаса Вартість будівництва каркасного будинку Каркасні будинки киров

Одноповерховий каркасний будинок, проект якого представлений в якості прикладу на фото, відрізняється достатком скління по всій площі стіни і спрощених стильових рішень. Меблі покликана компенсувати брутальність інтер’єру, тому в кімнаті важлива наявність м’яких крісел, пледів на ліжку, а також деталі у вигляді невеликої вази з квітами. Що стосується столів, то вони виконані в балансі з лініями вікон. Для зорового звільнення простору стіни фарбуються в світлі відтінки, а підлога – на кілька тонів темніше.

Одноповерховий каркасний будинок в амбарному стилі – тенденція нового часу

Проекти фінських каркасних будинків і котеджів Будівництво каркасних будинків своїми руками Каркасний будинок 8 на 8 Сучасні каркасні будинки проекти проекти маленьких каркасних будинків Красиві каркасні будинки фото Каркасний будинок 6х8 Каркасно щитові будинки проекти Металокаркасні будинку проекти Каркасні будинки відгуки мешканців Типовий проект каркасного будинку Каркасні будинки відео Проекти каркасних будинків Дерев'яні каркасні будинки проекти Каркасні будинки для постійного проживання

Одноповерховий каркасний будинок в стилі комори відрізняється від стандартних проектів наступними елементами:

 • Велика площа бічної стіни. Склінню піддається тільки нижня частина для створення монументальності споруди.
 • Одноповерхові каркасних будинків з амбарний дахом демонструють рекорд в висоті стель. Стандартний об’єкт має висоту близько 7 метрів. Кутова покрівля створює ефект височини, що робить будинок схожим на вершину гори.
 • В оформленні фасаду використовуються тонкі дерев’яні панелі різних відтінків. Здалеку створюється враження, що стіна будинку – це щільно розставлені крони дерев в лісі.

Каркасний одноповерховий будинок з бетону і дерева

Фінські проекти каркасних будинків Проекти каркасних будинків спб Проект каркасного будинку завантажити Проект каркасного будинку 6х6 Дім із дерев'яною відгуки власників Каркасні будинки терем Проект каркасного будинку 6 на 9 Проекти каркасних будинків за канадською технологією Каркасні будинки проекти безкоштовно Проекти будинків каркасні двоповерхові Каркасний будинок з еркером Проекти одноповерхових каркасних будинків до 100м2 Безкоштовні проекти каркасних будинків проекти дерев'яних каркасних будинків Дизайн каркасних будинків

Каркасний одноповерховий будинок, у виконанні якого використовувався бетон і дерево, виглядає дуже монументально і стильно. В якості покрівлі прийнято використовувати гладкі металеві листи в колір бетону. Такі будинки прозвані «ангарами», за рахунок наявності незграбною довгою даху. Для створення зорового балансу передбачена тераса з облицюванням з дерев’яних панелей теплих відтінків. Перлиною двору стане басейн, який обмежений дерев’яною підлогою від загальної території.

Проект двору одноповерхового каркасного будинку

Каркасні будинки дешево Красиві каркасні будинки Проект двоповерхового каркасного будинку Каркасний будинок з бруса Креслення каркасних будинків Комплект каркасного будинку Каркасний будинок 9 на 9 Проект каркасного будинку завантажити безкоштовно Як зробити каркасний будинок Готові проекти каркасних будинків завантажити безкоштовно Проект каркасного будинку безкоштовно Будинки каркасні проекти Проекти каркасних будинків скачати безкоштовно дім із дерев'яною московська область Каркасний будинок план

Зовнішня територія, як ковток свіжого повітря, дарує відчуття простору і возз’єднання з природою. Проект двору одноповерхового каркасного є сполучною з внутрішнім оздобленням будинку. За межами панорамного скління прийнято встановлювати дерев’яну підлогу ідентичного відтінку, як і всередині будівлі. Такий підхід візуально створює продовження інтер’єру і відчуття безмежності з територією ділянки. Монументальна колона підтримує підставу випирає даху. Як акценту встановлені вбудовані точкові світильники.

Одноповерхові каркасні будинки для постійного проживання

Каркасні будинки проекти фото Види каркасних будинків Проекти каркасних будинків завантажити Проекти каркасних будинків України Готовий проект каркасного будинку Плани каркасних будинків Каталог каркасних будинків Каркасні фінські будинки Проект каркасного будинку 6х8 Одноповерхові каркасні будинки спб Каркасна прибудова до дерев'яного будинку Каркасний будинок проект безкоштовно Каркасний будинок 8х8 Каркасні будинки фото проекти Монолітно каркасні будинки

Для багатьох залишається питанням – чи підходять одноповерхові каркасні будинки для постійного проживання? Безсумнівно! Дотримання всієї технології зведення стін з урахуванням утеплення, шумоізоляції, герметичність панорамного скління, забезпечують комфорт, незалежно від погодних умов. Будинки в скандинавському стилі відрізняються великим простором, що вимагає проведення автономного опалення, установки каміна або теплих підлог. Власник може передбачити монтаж системи опалення у вигляді сучасних підлогових конвекторів.

Проекти каркасних будинків з мансардою

Переваги каркасних будинків Двоповерховий каркасний будинок Кращі каркасні будинки Фасад каркасного будинку Каркасні будинки для постійного проживання Каркасний будинок на палях Комплекти каркасних будинків Проекти каркасних будинків київ Проекти двоповерхових каркасних будинків Розрахунок каркасного будинку калькулятор Каркасний будинок 9х9 Дах каркасного будинку Проект будинку каркасного Облицювання каркасного будинку Недорогі каркасні дачні будинки

Проекти каркасних будинків з мансардою набули популярності в Канаді, тому їх прийнято називати «канадськими». За рахунок достатньої висоти стель і незграбної форми даху, можливо виділити верхній ярус під житлову площу або горище. Одноповерхова будівля, яке складається з декількох ярусів, прийнято обладнати сходами на другий рівень. Вона може бути вмонтованою, так і складаний для економії простору. Мансарда обов’язково виходить на вулицю у вигляді відкритого або заскленого балкона. Тут можна обладнати спальню для дітей, гостей, а також місце під офіс, зону відпочинку, бібліотеку, а також міні-фітнес зал або ж зберігати необхідні речі.

Каркасно-панельні будинки – економія вашого часу і фінансів

Термін служби каркасних будинків Каркасні будинки недоліки Зимовий каркасний будинок Технологія складання каркасного будинку Проекти одноповерхових каркасних будинків безкоштовно Товщина стін каркасного будинку Каркасний фінський будинок Каркасний будинок 6х4 Безкоштовний проект каркасного будинку Проект каркасний будинок Каркасні будинки фінські Каркасно блочний будинок Проекти будинків каркасних безкоштовно Правильний каркасний будинок Готові проекти каркасних будинків безкоштовно

Каркасно-панельні будинки відносять до групи швидкомонтованих, за рахунок використання мінімальної кількості матеріалів і легкості в їх установці. В основі стін лежить каркас, проміжна прошарок для шумо-, звуко-, вітро- і вологоізоляції, після чого встановлюють панель з бетону, стружкової матеріалу або гіпсу. Останнім штрихом йде декоративна фінішна обшивка. Використання сендвіч-панелей актуально для утеплення та ізоляції стін. Одноповерхові каркасних будинків з використанням панелей в будівництві користуються великою популярністю, за рахунок співвідношення «ціна = якість». Легка вага стін і їх багатошаровість дозволяє добитися високої функціональності будинку.

Каркасні дачні будинки – зручності далеко від міста

Будівництво недорогих каркасних будинків Каркас каркасного будинку Проекти каркасні будинки Проекти каркасно щитових будинків Проекти канадських каркасних будинків Розрахувати каркасний будинок Красивий каркасний будинок Будівельні компанії каркасних будинків Каркасний будинок хай тек Варіанти каркасних будинків Каталог проектів каркасних будинків Проекти каркасних будинків безкоштовно скачати Проекти каркасних будинків в Україні Проекти каркасних будинків з мансардою скачати безкоштовно Докладний проект каркасного будинку Каркасний будинок 6х9 Проекти американських каркасних будинків Проект одноповерхового каркасного будинку безкоштовно Завантажити безкоштовно каталог проектів каркасних будинків каркасніков проекти Дизайн каркасного будинку Каркасні будинки картинки Каркасний будинок 6х6 з мансардою Будівництво каркасних будинків проекти Завантажити проект каркасного будинку безкоштовно Калькулятор каркасного будинку онлайн Фінські каркасні будинки фото Каркасний будинок з осб Проект будинку з каркаса Каркасний будинок 2 поверхи Круглий каркасний будинок Каркасні будинки котеджі Каркасно цегляний будинок Компанія каркасний будинок

Дачний будинок в поданні нашого громадянина позбавлений комфорту і, тим більше, стилю. Каркасні дачні будинки руйнують стереотипи і мають ряд переваг:

 • Короткий термін будівництва і помірні грошові вкладення. Цей критерій важливий для багатьох людей, які хочуть мати дачний будинок, але не бажають інвестувати великі кошти або чекати довгий термін.
 • Економічність і екологічність. Використання екологічно-чистих матеріалів дозволяє домогтися кращої теплоізоляції. Круглий рік власник буде задовольнятися комфортом в затишній обстановці.
 • Достатня кількість простору. При правильній плануванні можливо розмістити кухню, санвузол, вітальню, спальню, а також місце для зберігання речей домашнього вжитку.

У цій статті ви ознайомилися з актуальними тенденціями в будівництві Екобудинку. Одноповерхові каркасних будинків направлено на створення комфортних умов життя з максимальним простором, помірною кількістю елементів. Мінімальні фінансові вкладення і короткі терміни зведення – головні переваги, які роблять такий будинок популярним в країнах Європи і за її межами.

Вся фото галерея: Одноповерхових Каркасних Будинків

[su_custom_gallery source=”media: 3550,3549,3548,3547,3546,3545,3544,3543,3542,3541,3540,3539,3538,3537,3536,3535,3534,3533,3532,3531,3530,3529,3528,3527,3526,3525,3524,3494,3495,3496,3497,3498,3499,3500,3501,3502,3503,3504,3505,3493,3492,3491,3490,3489,3488,3487,3486,3485,3484,3483,3482,3481,3480,3479,3478,3477,3476,3475,3474,3473,3472,3471″ limit=”50″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]