Сайдинг вініловий для Зовнішнього Облицювання Будинку

Вініл – це синтетичний матеріал для зовнішньої обробки будинку, який став популярним завдяки його легкому обслуговуванню, універсальності, довговічності і низької вартості. Він доступний в багатьох кольорах і в різних формах, таких як вертикальні панелі, черепиця, горизонтальні панелі, рибні луски, коло. Його можна зробити схожим на інші природні матеріали, такі як камінь і черепиця.

Переваги:

  • Це низький рівень обслуговування і вимагає тільки миття час від часу.
  • вініловий сайдинг не вимагає установки професіоналом і легко монтується своїми руками при зовнішнім облицюванні будинку
  • Він може бути різних форм, текстур і квітів.

[su_spacer size=”50″]

Недоліки:

  • вініловий сайдинг має синтетичний вид, який може бути бентежить фактором для любителів натуральності.
  • вініловий сайдинг руйнує навколишнє середовище після демонтажу, оскільки він не піддається біологічному розкладанню і залишається на звалищі протягом дуже довгого часу, якщо не використовується повторно.
  • він може бути пошкоджений в результаті екстремальних погодних умов, таких як вітер і високі температури
  • вініловий сайдинг дешевих виробників просто смердить і дуже швидко вицвітає, особливо на сонячній стороні будинку

[su_spacer size=”50″]

Ціна матеріалу:

$ 4-12 за м.кв

[su_spacer size=”50″]

Частина того, що робить його настільки привабливим для споживачів, – його універсальність. Вініловий сайдинг доступний у величезній безлічі стилів. Дуже поширена імітація інших матеріалів, таких як дерево і цегла. Як і дерево, вініловий сайдинг має кілька різних видів установки, які допоможуть вам більш точно підібрати свій індивідуальний підхід до ваших особистих вподобань.

Найбільш поширені методи монтажу для вінілу включають:

  • Горизонтальний – серія тонких смужок розміщується горизонтально рядами.
  • Вертикальний – серія тонких смужок розміщується вертикально рядами. В якості альтернативи серія тонких смуг розривається широкими смужками повторюваним чином.
  • Внахлест – тонкі, легкі шматки винила злегка перекриваються з конічними краями.

[su_spacer size=”50″]

Додайте відносно низьку вартість як для матеріалів, так і для установки, і ще простіше зрозуміти, чому покупці, орієнтовані на бюджет купують вініловий сайдинг як матеріал для облицювання фасаду.

Це не все, що може сподобатися в вініловий сайдинг. Додаткові переваги включають розумну 40-річну гарантію після установки у кращих виробників. Не те, щоб вам це потрібно – вініл надзвичайно міцний. Він служить десятки років поспіль з невеликими ознаками зносу і з невеликим обслуговуванням. Все, що потрібно для чищення, – це регулярна промивка.

Вініловий сайдинг під темне дерево - Сайдинг вініловий для зовнішньої обробки будинку - Фасадні Панелі Для Зовнішньої Оздоблення Будинки

Вініл також відомий і любимо за його енергоефективність. Додайте термоізольовану версію в свій будинок, і ви можете заощадити масу грошей на рахунках за комунальні послуги, як в жаркому, так і в холодному кліматі.

Незважаючи на всі великі переваги, вініловий сайдинг має свої недоліки. Головним з цих недоліків є те, що вініл не є водонепроникним. Незважаючи на те, що він водостійкий, погана установка часто призводить до того, що вода просочується за шматками вінілу і викликає пошкодження деревини під ним. Купівля неправильного вінілового сайдинга – ще одна проблема. Ті, хто живе в дуже жаркому або холодному кліматі, повинні розумно вибирати свої панелі. В іншому випадку їх вінілові панелі можуть деформуватися. Колір вінілового сайдинга, який ви вибираєте – це колір будинку, який у вас буде назавжди. По крайней мере, поки ви не вирішите повністю замінити панелі.