Застосування Складних Форм фасадного декору на Фото прикладах виконаної роботи

Пропорції в сучасній архітектурі відіграють першорядну роль. Вигляд будинку повинен дарувати відчуття внутрішньої і зовнішньої гармонії. Фасад будинку – перше, на що ми звертаємо увагу. Саме він говорить про смаки власника будинку.

Складні форми фасадного декору здатні розбавити нудний екстер’єр і підкреслити характер споруди. Елементи ліпнини додають ефект виразності, елегантності. Подібні вироби будуть вигідно підкреслювати стіну, надаючи їй естетичності.

Пропорції в сучасній архітектурі | Фото Галерея робіт

Золотий перетин при будівництві будинку дозволяє планувальникам не допустити похибки у виготовленні складних декоративних елементів. Такий параметр визначає гармонійну пропорцію, яка ділиться на рівні частини. Як можна помітити, прямі лінії дозволяють домогтися найбільшими перепонами точності, тому на них прийнято орієнтуватися при плануванні будинку.

Система тріангуляції | Фото Галерея робіт

Модульні пропорції в архітектурі та їх особливості

Архітектура з’явилася в ті часи, коли людина почала вивчати математику як науку. Модульні пропорції враховуються в золотому перетині, що дозволяє отримати бажане співвідношення сторін фасаду. Установка ліпнини і складних декоративних форм вимагає дотримання фундаментальних правил проектування будинку. У сукупності дах, вхідні двері, вікна і декоративні елементи повинні візуально взаємно доповнювати один одного, не створюючи дисбаланс.

Система тріангуляції – ще один фактор, що дозволяє створити ідеальну геометрію об’єкта. В основі цього методу застосовується центральна точка, яка є центром координат. Навколо неї будується трикутник, який дозволяє створити надзвичайно складні, віртуозні фасадні елементи.

Модульні пропорції в архітектурі | Фото Галерея робіт

Правильні пропорції будинку: види складного декоративного фасаду

  • Карниз. Цей архітектурний елемент створює м’який і плавний перехід стіни. За допомогою нього підтримується пропорційна площину, яка виглядає дуже естетично.
  • Молдинг. Надають стіні віртуозність, шарм, доповнюють колони, пілястри. За допомогою молдингів можливо домогтися грації, плавності іншим архітектурним елементам.
  • Фасадний підвіконня. Ідеальні пропорції будинку з цегли, каменю складно уявити без декоративних підвіконь. Вони мають ступінчасту структуру з плавними краями, що робить вікна більш акуратними.
  • Пілястри. Цей декоративний елемент виступає в ролі вертикального виступу на стіні, який повторює пропорції колон. Пілястри надають фасаду нальоту античності і старовини.
    Колона. Багато класичні стилі, в тому числі модерн неможливо уявити без колон. Вони можуть мати як ажурні підстави, так і практичний стриманий дизайн. За допомогою колон пропорції приватного будинку набувають завершеного вигляду.
  • Боссажі. Виступаючий кутовий декор, що доповнює загальну концепцію фасаду.

Правильні пропорції будинку | Фото Галерея робіт

[su_custom_gallery source=”media: 11877,11876,11875,11874,11873,11872,11871,11870,11869,11868,11867″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”350″ height=”350″ title=”never”]

[su_spacer size=”50″]

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”17″]

[su_spacer size=”50″]