Сучасні електричні конвектори Tenko – інноваційне обладнання для безпечного локального обігріву приміщень

Прості, недорогі та зручні електричні конвектори Tenko – це масовий продукт українського виробництва для швидкого та зручного обігріву житлових приміщень, офісів. Прилад являє собою сучасне обладнання з мінімалістичним дизайном, що підходить під будь-який інтер’єр від класики до хай-теку. Можна використовувати як допоміжний обігрівач або основний прилад в приміщеннях без загальної системи опалення.

Переваги сучасних електричних конвекторів Tenko

Це інноваційні, ергономічні та безпечні для побуту прилади обігріву приміщень. Техніка відповідає стандартам якості, чинним нормам та вимогам.

Переваги обладнання в наступному:

 • Компактність
  З досить великою потужністю апарат займає менше місця ніж звичайний радіатор опалення чи газовий конвектор.
 • Зручність у використання
  Монтаж обладнання не потребує дозволів чи втручання майстрів. Досить поставити конвектор чи підвісити на стіну та під’єднати до електромережі. Регулювати інтенсивність роботи, температуру можна за допомогою елементарного перемикача режимів.
 • Безпечність навіть за наявності дітей та тварин
  Продумана конструкція захищена від доступу до внутрішніх елементів, тому ніхто з родини не зможе випадково обпектися.
 • Комфорт
  Обладнання не сушить повітря та автоматично підтримує задану температуру з похибкою не більше ніж 0,2°C. Один і той же прилад має механізм для встановлення на ніжках або на кронштейнах на стіні, тому ви завжди знайдете для нього місце в будь-якому приміщенні.
 • Універсальність
  Захищений металевий корпус та витривалість обладнання дозволяє експлуатувати його не лише в житлових приміщеннях, але і в кухні, санвузлі, офісі, магазині.

Для безпечного використання приладу необхідно дотримуватися вимог до експлуатації, правильно встановити обладнання, забезпечити постійний доступ до нього повітря. За умови дотримання таких правил ТЕН конвектора здатен пропрацювати довше 10 років.

Як обрати модель

Підбирайте потужність в залежності від опалювальної площі. Враховуйте, що для повноцінного опалення 10 кв.м достатньо 1 кВт теплової енергії. Отже, для кімнати 15-20 кв метрів буде достатньо моделі від 1500 до 2000 Вт.

Завдяки можливості регулювати рівень нагріву обладнання краще взяти апарат з запасом потужності, та встановити оптимальній для вашого приміщення параметр. Також зверніть увагу на тип нагрівального елемента. Відкрита конструкція простіша і дешевша, але ефективнішою вважається ТЕН закритого типу. Він не сушить повітря, має вищий рівень захисту навіть від крапель води.

Чому обігрівачі Tenko варто замовити в нашій компанії

Ми – безпосередній виробник електричних конвекторів, тому саме у нас ви можете придбати фірмову продукцію за найнижчою ціною. За таких умов ви отримуєте:

 • гарантію якості безпосередньо від виробника;
 • якісні, оригінальні та сертифіковані товари з документами;
 • технічну підтримку та сервісне обслуговування безпосередньо від виробника.

Замовити сучасні електричні конвектори ЕНК (Х) 500, 1000, 1500, 2000 або ЕНК(С) з потужністю 1000 чи 1500 Вт можна прямо зараз, звернувшись до нас за номером телефону 0 800 755-665. Це моделі з відкритими та закритими ТЕНами з досить широким діапазоном потужності, тому серед них ви точно знайдете ту, що відповідатиме вашому житлу та умовам експлуатації.