Сучасні фрески на фасадних панелях – Вражаючий фото приклад

У центрі Бухареста, столиці Румунії, знаходиться готель Mercure з унікальними фресками на фасадних панелях. Чотиризірковий готель оточений неокласичному спорудами, що сильно вплинуло на його дизайн. Готель Mercure Bucharest City Centre можна назвати оповідає архітектурою.

Сучасні фрески на фасадних панелях - Вражаючий фото приклад - фреска + в сучасному стилі

Фасад готелю прийняв і переосмислив архітектурні та символічні елементи з безпосередній близькості, щоб переосмислити і створити свою культурну послання, як міське, так і стилістично послідовне.

Сучасні фрески на фасадних панелях - Вражаючий фото приклад - фрески сучасне місто

В готелі використовується цікава суміш контрастних матеріалів з гіпсу і алюмінію в обробці фасаду. Алюмінієвий композит Dark Grey Alucobond PLUS створює цікаве поєднання, яке демонструє як вплив традиційних концепцій будівлі, так і рух до сучасних технологій.

Сучасні фрески на фасадних панелях - Вражаючий фото приклад - сучасні фрески галерея

Архітектори наслідували арочним вікон навколишніх будинків, але маніпулювали ними в сучасних прямокутних версіях. Вони повторили одну з основних архітектурних особливостей румунського Атенеум – портику, яка відокремлена від основної будівлі і поступилася громадському простору.

Сучасні фрески на фасадних панелях - Вражаючий фото приклад - сучасна фреска + на стіну

Архітектори також продемонстрували сучасні архітектурні прийоми, використавши перфоровані фасадні панелі і змонтувавши їх на певній відстані від фасаду, створюючи зовнішній вигляд і відчуття глибини, чергуючи світло і тінь. Сучасна фреска служить графічним символізмом і вітринами готелю: румунська Атенеум і композитор Джордж Енеску. На честь Джордж Енеску названа вулиця і готель.

Сучасні фрески на фасадних панелях - Вражаючий фото приклад - сучасні фрески каталог

І Muzeul Naţional George Enescu, і румунський Athenaeum є історичними будівлями, побудованими у французькому стилі бароко і неокласицизму. Впливу цих архітектурних стилів на готель Mercure є грайливими, намагаючись одночасно вписатися в навколишнє середовище, а також виділятися.