Світлодіодне освітлення як прекрасне доповнення до вашого інтер’єру: на що варто звернути увагу?

Головним принципом сучасного інтер’єрного дизайну є індивідуальність, не тривіальність, та креативність. Підлаштування інтер’єрних рішень під особисті потреби кожної людини дає в кінцевому результаті відчуття комфорту та, що також важливо, розуміння унікальності власної оселі. Стосовно освітлення, цей елемент також дуже легко вписати в будь-який дизайн проект. Серед різномаїття форм та видів можна обрати як більш традиційні моделі так і створити авторський виріб. Але крім зовнішньої краси світильників варто звернути увагу на їх якість та енергоощадність.

В інтернет-магазині elektrovoz.com.ua є широкий вибір світильників LED як для дому так і для вулиці. Доставка здійснюється по всій Україні в найшвидший термін.

lampsandchandeliers1.jpg

Деякі люди досі задаються питанням, чи є світлодіодні світильники економічними і в реальності, чи це всього лише маркетинговий винахід. Як вони співвідносяться з іншими технологіями освітлення? 

Таки прилади як світильники лед значно відрізняються за конструкцією від своїх аналогів, наприклад, від ламп розжарювання. Вони містять так звані світлодіоди (LED), які виробляють біле світло двома способами:

  • за рахунок використання діодів основних кольорів (червоного, синього та жовтого),
  • за рахунок використання синього діоду та покриття його внутрішньої сторони люмінофором.

Струм, який надходить до світлодіодів, адаптується до них ланцюгом живлення, розташованим в шахті. Завдяки цьому світлодіодні лампочки не споживають багато струму, забезпечуючи при цьому якісне освітлення.

Світильники LED це про енергоощадність

Досить висока закупівельна вартість світлодіодного освітлення компенсується не тільки значно меншим енергоспоживанням, але й терміном служби лампочок, тобто часом, протягом якого вони повинні безвідмовно світити. Звичайні лампи  найслабші у цьому порівнянні – вони служать лише 1 000 годин. Енергоефективне освітлення працює близько 7 000 годин. З іншого боку, виробники світлодіодного освітлення стверджують, що їхня продукція повинна служити в 50 разів довше, ніж звичайні лампи розжарювання, тобто близько 10 років. Тому виходить, що ми заплатимо більше при купівлі продукту, але експлуатаційні витрати будуть значно меншими. 

Screenshot_5.jpg

Світильники LED це про економію

Світлодіодні лампи випромінюють чудове світло, абсолютно не шкідливе для людських очей, але водночас вони майже вдесятеро економніші за лампи розжарювання, що позитивно позначається на рахунках за електрику. За рік ви зможете заощадити кілька сотень, а то й тисяч гривень, залежно від розміру вашої квартири.   

  Маленькі Будиночки на Колесах / Кращі інтер'єри кемперов

Світильники LED це не про перепади напруги

Всім відома ситуація, чим більше падає напруга, тим менш яскраво світить звичайна лампа. З LED світильниками такого не відбувається. Вони дають однаково яскраве світло за будь-якої напруги. З цієї причини їм віддають перевагу не тільки з метою економії, а й для забезпечення комфортного освітлення.

img_24081.jpg

Світильники LED це про надійність

Вони витримують велику різницю температур і вібрацію, що гарантує безперервність їхньої роботи. Світлодіодні лампи не є крихкими. Їх важко розбити, на відміну від інших звичайних лампочок.

Світильники LED це про екологічність

Світлодіоди підлягають повторному переробленню і не забруднюють довкілля. Вони зовсім не містять ртуті, і тому їх можна утилізувати без клопоту і матеріальних витрат. Тому світлодіодні лампи, на відміну від люмінесцентних ламп, безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища, вони не містять у собі потенційно небезпечних речовин. 

Переваг світлодіодних ламп дійсно є дуже багато. Надодачу, їх можна використовувати як всередині оселі так і на вулиці, як для приватних потреб так і для потреб підприємств. Тому якщо ви ще не перейшли на сторону LED саме час це зробити.