Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » Управління Розумним Будинком зі Смартфона з Будь якої точки Світу

Управління Розумним Будинком зі Смартфона з Будь якої точки Світу

Господар їде зі свого будинку в Напе, штат Каліфорнія, в Сан-Франциско і Нью-Йорк щотижня для роботи, але так чи інакше не йде. Коли він знаходиться на іншому кінці країни або навіть в повітрі, безліч інтелектуальних систем будинку посилаю інформацію на його iPhone і iPad. «Я перебуваю в польоті, і він загоряється, кажучи, агов, хтось йде по твоїй доріжці», – говорить він. Він може негайно направити свої відео камери, щоб поглянути.

Розумний будинок xiaomi

Господар цього розумного будинку консультує фармацевтичні компанії по маркетингу цифрових інновацій, і його можна назвати технічним наркоманом. Його власність оснащена системами, які дозволяють дистанційно контролювати безпеку, клімат, освітлення і полив. «Це дає мені неймовірне душевний спокій, коли знаєш, що хтось ходив навколо власності, – говорить він. Він навіть використовує камери, а також метеостанцію Netatmo, щоб стежити за пивом і вином, які він вибрав як хобі. Пиво має залишатися на рівні 65-70 градусів, коли воно ферментує, тому він отримує попередження, коли показник виходить за межі діапазону, і може регулювати температуру в чанах.

розумний світло

Тут є детектори руху здатні подавати сигнал тривоги, щоб відлякати зловмисників. Чудова функція для припинення грабунку. «Для мене це велика перевага знати, що щось не так відразу, – каже господар будинку. Недоліками такого рівня підключення є постійні повідомлення і випадкова помилкова тривога.

Три невидимих ​​гео-огорожі оновлюють інформацію про безпеку, опаленні і освітленні в залежності від місця розташування господаря. Тому він отримує більше повідомлень, коли покидає власність і менше на місці. Однак його датчики пожежі іноді помилково приймають пил за дим, що призвело до кількох тривожним попередженням.

Розумний будинок обладнання

Інтелектуальні системи розумного будинку допомагають зв’язати різні області власності. Коли його купили, простір складалося з невимовного будинку і сараю з неслухняним виноградником на задньому дворі. Він найняв команду, щоб розчистити насадження у дворі, в якому тепер знаходиться збірник води. Існуючий будинок не був реконструйований і служить орендної власністю – господар має плани знести його і встановити в майбутньому новий збірний будинок. Сарай прикрашений червоною моделлю і черепичним дахом з бамбука. У ньому зараз знаходиться майстерня на першому поверсі і квартира для гостей нагорі.

Дистанційне керування світлом
Система розумного будинку

Щоб розробити дизайн ландшафту господар найняв ландшафтного архітектора і підрядника. Він знав, що хоче працювати саме з ними, коли ті висловили аналогічне бачення ділянки.

розумні будинки

Архітектор по дому був захоплений простотою модульних будівель. Головою його завданням було зберегти старий виноградник, який привів його до цього будинок. Всі модулі будинку були виготовлені в виробничих умовах в штаті Юта і встановлені на місці через шість тижнів.

Дистанційне керування освітленням

Будинок відкривається на відкриту кухню і обідню зону, яка використовується круглий рік. Садові ліжка і фруктові дерева на території ділянки забезпечують всі, починаючи від апельсинів, артишоків і білого інжиру до австралійських пальців лайма. В даний час господар тестує інтелектуальний датчик для вимірювання вологості, температури, добрив і сонячних променів. У поєднанні з системою автоматичного поливу з підтримкою Wi-Fi, яка коригує свої графіки в залежності від погоди, господар значно економить на своїх рахунках за воду.

Розумний будинок система

У будинку використовуються термостати для контролю температури, датчики звуку і освітлення. Всі системи підключені до IFTTT (If This Then That) – сервіс, який дозволяє користувачеві визначати дії, які необхідно зробити, коли застосовуються певні умови.
розумний будинок

Установка системи розумного будинку була напрочуд простий. Команда установників легко проклала всі необхідні кабелі для телевізора високої чіткості, виходи для підтримки камер, а також бездротових маршрутизаторів. Після будівництва господар допрацював решту установки Розумного Дому своїми руками.

Устаткування для розумного будинку

Для двору було потрібно декілька базових станцій Wi-Fi, щоб переконатися, що ці відносини не буде втрачена в будь-якому місці ділянки. Іноді ви думаєте, що ці Розумні Речі можуть бути занадто складними і з ними будуть постійні проблеми, але в нашому випадку все працює без поломок і постійного обслуговування.

Розумний будинок технології

Господар цього розумного будинку постійно вивчає нові розробки в області високих технологій і підтримує цікаві проекти на Kickstarter. Його приваблює в домашніх технологій перш за все гнучкість.

Технологія розумний будинок
Комплект розумний будинок