ArtFacade » Утеплення Стін Фасаду Будинку

Утеплення Стін Фасаду Будинку

0 Поділись

Сьогодні утеплення стін фасаду стало практично обов’язковим для кожного будинку. Ціни на комунальні послуги зростають з неймовірною швидкістю. Тому далекоглядні господарі вважають за краще один раз вкласти ресурси в утеплення будинку і забути про високі тарифи назавжди.

У нашому огляді ми постаралися відповісти на виникаючі питання при утепленні стін свого будинку. Як краще утеплювати – зовні або всередині? Яким матеріалом правильніше проводити роботи з утеплення – пінопластом мул мінеральною ватою (мінватою)? Наскільки складний процес утеплення щоб зробити його своїми руками? Так само, разом з цим ми продемонстрували фото своїх робіт за більш ніж 14 річну практику реконструкції фасадів приватних, заміських та міських будинків і будівель у вигляді фото до утеплення і після.

утеплення стін

Утеплення зовні і всередині

Утеплення стін можна зробити як зсередини, так і зовні будинку. Фасади нових багатоквартирних будинків утеплюють зовні за допомогою мінеральної вати або пінопласту. Однак в старих будинках стіни не утеплені взагалі, і жителі мерзнуть взимку. Деякі власники квартир замовляють окреме зовнішнє утеплення тільки для своєї квартири. Після цього температура в кімнатах піднімається відразу на кілька градусів.

утеплення фасадів

Але в зовнішньому утепленні окремих квартир є і мінуси. На стиках між утепленій і неутепленої зоною накопичується конденсат, і в сусідніх квартирах може утворитися цвіль.

В яких випадках неможливо утеплення фасадів:

  • будівля має історичну цінність, тому зміна фасаду заборонено;
  • фасад прикрашений дрібними декоративними елементами. Накладення шару утеплювача утруднено.

Вирішили утеплити стіни будинку? Зверніться до фахівця. Він визначить товщину шару, що утеплює, яка безпосередньо залежить від матеріалу стін. У вартість робіт входить не тільки утеплювач, але і комплектуючі: штукатурка, дюбеля, фарба і т. Д.

Який утеплювач вибрати

Утеплення будинку зовні краще проводити за допомогою мінеральної вати. Для внутрішнього утеплення цей матеріал не підходить, тому що його мікрочастинки шкідливі для здоров’я. Зате в якості зовнішнього утеплювача мінеральна вата демонструє ряд переваг. Вона нестійка до вологи, але практично не горить.

утеплення будинку

Утеплення фасаду можна проводити за допомогою скловати. За своїми властивостями цей матеріал аналогічний мінеральній ваті. Однак скловата дуже тендітна і з часом дає усадку. Пінопласт стійкий до впливу вологи, добре проводить тепло. Однак цей матеріал горючий і не дуже довговічний. Пінопласт люблять миші. Тому є ризик виявити в шарі утеплювача сліди гострих зубів і навіть нори.

утеплення фасаду

Утеплення стін пінопластом можна здійснити своїми руками. Цей матеріал коштує недорого, має малу вагу. Єдина умова – пінопласт бажано не використовувати в місцевостях з жарким кліматом. Хоча в жаркому кліматі утеплювач не потрібен взагалі.

0 Поділись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.