Перейти до вмісту
ArtFacade » 333k+ Ідей & Фото Дизайну Будинку » Вибір Системи управління при проектуванні Розумного Дому

Вибір Системи управління при проектуванні Розумного Дому

Управління вашим будинком смартфоном або планшетом можливо вже давно. Проте, за останні роки з’явилося безліч нових технологій, які пропонують будь-якому можливість створити власний Розумний Дім, керований зі свого телефону, без необхідності отримання освіти з електроніки. Від інтелектуальних пультів дистанційного керування до забезпечення безпеки ви можете повністю контролювати свій будинок незалежно від того, де ви знаходитесь.

Такі розробки, як Apple HomeKit, можуть показати майбутнє підключаються смарт пристроїв, які взаємодіють один з одним для створення екосистеми в вашому домі. На даний момент немає універсальних стандартів, і це заважає швидшому використання цих технологій, але це швидко змінюється. У Nest є пожежна сигналізація і контролер опалення, але є ще півдюжини інших платформ на вибір – жодна з них не буде сумісна один з одним.

Розумний будинок рейтинг

Коли ви перестаєте зосереджуватися на управлінні вашим опаленням, це стає набагато цікавіше. Ми все ще перебуваємо в деякому віддаленні від того, що будинки заповнені інтелектуальними пристроями і приладами, як обіцяв Internet of Things, але це не надовго.

Система розумний будинок опис

Тепер ми можемо вибирати технології для створення розумної середовища будинку. У нас вже є розумні чайники і кавоварки, смарт-датчики, щоб зберегти наших рідних і близьких в цілості й схоронності.

Вибір стандартів

Введений в 1975 році стандарт домашньої автоматизації X10 до недавнього часу став єдиним способом створення інтелектуальної домашнього середовища. Використовуючи існуючу систему електропроводки вашого будинку в якості мережі для управління різними пристроями, стандарт розвивається з моменту його створення. Лінії електроживлення в вашому домі все ще можуть використовуватися як платформа для мережевого будинку з використанням таких систем, як UPB. Ви вже можете використовувати лінії електроживлення вашого будинку, щоб створювати точки Wi-Fi навколо вашого будинку, але є й інші технології, які пропонують набагато більшу гнучкість.

Вибір контролера для розумного будинку

Хорошим прикладом є Wink, який дозволяє вам побудувати розумний будинок з можливістю підключення до кількох провідних брендів інтелектуальних пристроїв. Концентратор, який розробив Wink, дозволяє іншим провідним смарт-пристроїв підключатися до нього, а потім спілкуватися з додатком на вашому смартфоні. Освітлення від GE і Philips, перемикачі світла від Quirky і Tapt, все контролюється додатком або через контролер релейного сигналу Wink, який ви вмонтовуєте на стіні.

Програма для розумного будинку

Також доступний Z-Wave – протокол бездротового автоматизації, який використовує частотний діапазон 908,42 МГц. В даний час існує більше тисячі продуктів, які будуть підключатися з використанням Z-Wave. Одна з переваг цієї системи полягає в тому, що вона використовує так звану «мережу сітки», яка означає, що кожне підключений пристрій буде передавати команду всім іншим, підключеним до мережі Z-Wave, до тих пір, поки не досягне свого призначеного адресата. Якщо у вас великий будинок, це може забезпечити відмінну автоматизацію з найменшою енерговитратній. Ви не побачите масивного удару по своїх рахунках за електроенергію. Пристрої, що використовують енергію батареї, є ідеальними кандидатами для цієї системи.

Аліса розумний будинок

ZigBee заснований на стандарті бездротового зв’язку 802, оскільки він є основою для всіх підключених Wi-Fi пристроїв. Система з низьким енергоспоживанням ZigBee проявила себе в останні пару років в сфері домашньої автоматикою. У минулому році був випущений стандарт ZigBee 3.0, який перевів технологію розумного будинку на крок вперед завдяки створенню універсальної, до якої можуть підключатися пристрої від декількох виробників.

Розумний будинок з коробки

«ZigBee Alliance завжди вважав, що справжня універсальність пов’язана зі стандартизацією на всіх рівнях мережі, особливо з рівнем додатки, який найближче стосується користувача», – сказав Тобін Дж. М. Річардсон, президент і головний виконавчий директор ZigBee Alliance.

Сервер для розумного будинку

Він продовжив: «Уроки, витягнуті членами Альянсу при прийнятті продуктів на ринок по всьому світу, дозволили нам уніфікувати наші стандарти додатків в єдиний стандарт. ZigBee 3.0 дозволить розробникам продуктів використовувати унікальні функції ZigBee, такі як мережеві мережі і Green Power для задоволення ринку в високонадійних, безпечних, недорогих рішеннях ».

Система розумний будинок своїми руками

Insteon також швидко розвиває асортимент своєї продукції. Згаданий на недавньому Apple WWDC, центр Insteon тепер поставляється з вбудованим Apple HomeKit.«Ми раді, що поставляємо наш Institon Hub з підтримкою HomeKit і випуском мобільного додатка Insteon +, дозволяючи масового споживчого ринку жити в світі, де все їх підключення пристрої працюють разом в ідеальній гармонії», – сказав Джо Дада, генеральний директор, Insteon. «HomeKit оптимізує домашню автоматизацію для споживачів, об’єднує безліч виробників і пропонує розширені функції, такі як дистанційне керування і голосове управління за допомогою інтеграції з Siri».

Система розумний будинок що це

Звичайно, сам Wi-Fi можна використовувати як основу вашого розумного будинку. Однак успіх Wi-Fi також може бути його ахіллесовою п’ятою. Втручання декількох пристроїв з підтримкою Wi-Fi може знизити їх ефективність просто тому, що вони конкурують за пропускну здатність, доступну в вашому домі. Крім того, Wi-Fi потребує чималих енергоресурсах, що означає, що він не ідеальний для будь-яких пристроїв на батарейках, таких як нові електронні дверні замки, що виходять на ринок.

Розумний будинок обладнання

Менше інвестицій

Якщо установка повної інтелектуальної домашньої системи в даний момент не є привабливою, існує ряд проектів, які не вимагають значних інвестицій або технічних знань.

Система розумний будинок в квартирі

Belkin має систему WeMo, яка пропонує економічно ефективний шлях до створення розумного будинку. Якщо ви шукаєте недорогий проект з розумними будинками, WeMo може бути ідеальним. Він пропонує автоматизацію освітлення та захищені камери з підтримкою Wi-Fi.

Розумний будинок огляд технологій

І якщо ви хочете здійснити якісь власні проекти автоматизації, WeMo Maker працює з IFTTT – сервісом, що дозволяє створювати потужні мережі з одним простим твердженням: якщо це, то потім (IFTTT). Ви зможете використовувати будь-яке джерело даних в Інтернеті, щоб діяти як програміст WeMo і створювати власні правила і графіки автоматизації відповідно до ваших особистих переваг.Ви можете, наприклад, створити правило, щоб відкрити двері для домашніх тварин на світанку або коли ви виходите з дому протягом дня. З WeMo і IFTTT ваша уява – ваш єдиний обмежувач.

Система розумний будинок xiaomi

Можливо, ви вже подивилися на розведені навколо вашого будинку пульти дистанційного керування і подумали, що повинен бути кращий спосіб. Завдяки довгій історії в цій галузі система дистанційного керування Harmony від Logitech пропонує зручність і простоту використання.

Розумний будинок своїми руками з чого почати

Автоматизація системи домашнього кінотеатру – відмінний спосіб зануритися в світ домашньої автоматизації. В діапазоні Harmony є різні моделі, і Harmony Ultimate пропонує більшу функціональність. Ви також можете керувати дальністю світла Philips Hue за допомогою цього пульта.Завдяки успішній кампанії Kickstarter, інтелектуальна домашня система управління NEEO заснована на знайомому дизайні дистанційного керування. Віддалений прилад підключається до базової станції, яка використовує як Wi-Fi, так і Bluetooth, а також має інфрачервоні можливості для управління ІК-пристроями. Більш того, цей пульт також підтримує протоколи ZigBee і Z-Wave, тому він може стати ідеальним контролером для вашого розумного будинку, якщо ви вирішите використовувати одну з цих платформ.

Розумний будинок своїми руками схеми

Створення вашої системи

Рівень складності, який ви хочете по мати всьому будинку, визначить вибір платформи. Задайте собі наступні два ключових питання:

1. Ви просто хочете контролювати окремі системи, такі як освітлення та опалення?

Якщо це так, то заміна ламп на такі системи, як Philips Hue або лампочки, сумісні з WeMo, є економічно ефективним способом для цього і може управлятися за допомогою простого додатка.2. Ви хочете створити систему, яка може розширюватися з плином часу?

Тут ваш вибір трохи складніше. Оскільки в наші дні в домашньої автоматизації існує ряд конкуруючих систем, як ми вже відзначали в цій статті. В даний час на платформах, таких як ZigBee, є кілька пристроїв, до яких він може підключитися, але ми далекі від повної сумісності різних стандартів. Однак стежте за NEEO, оскільки це може бути перша універсальна система, яку ви можете встановити.

Розумний будинок своїми руками arduino

Гвинт Серф (Vint Cerf), головний інтернет-євангеліст Google, нещодавно сказав: «У мене, здається, є ця сенсорна мережа, що працює вдома – ці маленькі датчики працюють на двох батарейках AA близько року – кожен з них має розмір мобільного. Вони моніторять температуру, вологість і рівень освітленості в будинку кожні п’ять хвилин, і ця інформація передається на сервер в підвалі. Тепер ці маленькі датчики також є мережевими вузлами, і вони самі формують свою мережу. Вони змінюють свій зв’язок в залежності від того, як виглядають їх мережі, щоб інформація передавалася якомога швидше і без втрат ».

Розумний будинок своїми руками на базі пк

Повний контроль над вашим будинком за допомогою програми на вашому телефоні, безумовно, приваблива ідея. Розумні будинки приходять до нас, але як правильно побудувати цю інтелектуальне середовище, поки не так ясно. Великі розробники, такі як GE, Philips і, звичайно ж, Apple – все хочуть створити готове рішення, яке пропонує установку plug-and-play. Однак до тих пір, поки стандарт комунікації не буде обраний і не буде широко прийнятий, вам необхідно ретельно оцінити, що ви хочете зробити, перш ніж вибирати платформу для вашого розумного будинку.