111+ Прикладів Оздоблення Вікон Зовні Будинку

При декоративному оформленні отвору пластикового вікна зовні будинку пінопластом у замовника дуже часто виникає безліч технічних питань, пов’язаних з установкою, стикуванням і монтажем елементів декору вікна. Перше і найголовніший питання – це який матеріал найкраще застосувати для декоративного оздоблення вікна зовні. Наші фасадні вироби з пінопласту вже багато років доводять свою практичність, легкість, естетичність, довговічність і найголовніше – краще співвідношення ціна-якість.

Обробка віконних прорізів

Тому пінопласт-пінополістирол – кращий матеріал для облицювання вікон декором. На прикладах наведених нижче ви так само можете побачити істотну різницю між обробкою вікон своїми руками (вручну) і виготовленими в виробничих умовах виробами з пінопласту.

Лиштви для вікон

Напевно ви бачили безліч будинків з прямокутними рамочками навколо вікон – це найпростіший і соответсвенно дешевий спосіб декорування отвору будинку. Але таке оформлення вікна не йде ні в яке порівняння з нашими фігурними елементами декору вікна.

Декор вікон фасад. Україна Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський

Друге основне питання по декоративній обробці вікон – це на якій стадії утеплення проводиться монтаж фасадних елементів. А так же якщо фасад облицьований плиткою або в облицювальній цеглі. Наші архітектурні елементи самі по собі легкі, тому немає необхідності залишати під них монтажні місця без утеплювача, виробляти додаткові монтажні зміцнення і т.п. 

Тому фасадний декор з пінопласту на отворі вікна монтується по чорновий стяжці утеплювача до фінішної обробки стін. Якщо ж зовнішні стіни з облицювальної цегли або плитки – елементи декору монтуються поверх них.

облицювання вікон

І трете основне питання при облицювання вікон – це монтаж, стикування, підрізування, укоси. Що робити з октосамі віконного отвору на фасаді, як поєднується декор вікна з обробкою укосу, як монтується разом декор вікна і укіс, які клею застосовуються при монтажі віконного фасадного декору, де взяти схему монтажу замкового каменю на фасаді вікна, як зістикувати арочний декор вікна з прямими елементами, коли ставиться метал на підвіконні при наявності декору, як стикуються між собою декоративні деталі віконного обрамлення? 

На всі ці питання Ви можете отримати відповіді на цій сторінці нашого сайту. Або звернувшись до нас будь-яким зручним способом.

50+ РІШЕНЬ ОБЛИЦЮВАННЯ ВІКОН

Перше, що цікавить при обробці фасаду будинку декором – це оформлення прорізів. Віконні і дверні отвори створюють головну візуальну картинку фасаду. Невідповідність пропорцій площі вікон і площі стін завжди справляє гнітюче враження. Занадто вузькі або занадто широкі вікна легко перетворюються різними архітектурними прийомами на витвір мистецтва.

🔻

🔻

🔻

🔻

🔻

Об’єднанням декількох вікон фасадним декором з пінопласту в єдину композицію відповідно до загальної концепції зовнішньої обробки фасаду будинку – один з небагатьох прийомів декорування віконних прорізів. Якщо Вам потрібен дизайн вікон зовні – нижче на сторінці ви можете бачити ряд готових рішень – прикладів обробки віконних прорізів за якими можна легко визначитися з власними уподобаннями в дизайні.

Елементи декору віконного отвору на фасаді будинку

Декоративне оформлення, оздоблення вікон зовні плиткою, каменем, металом, пластиком

В оформленні віконного прорізу зовні будинку застосовуються такі елементи фасадного декору:

  • віконний молдинг
  • декоративний підвіконня
  • верх вікна
  • фасадні кронштейни
  • замковий камінь, замок

Декоративне оздоблення вікон зовні будинку

Оздоблення вікон – важливий параметр, який дозволяє не тільки зробити вікна більш міцними, але і більш естетичними для оточуючих. Декоративне оздоблення вікон зовні здатна надати цілого будинку закінчений і оригінальний зовнішній вигляд. Важливий факт: за допомогою якісної облицювання вікна можливо значно компенсувати тепловтрати, що особливо актуально в період опалювального сезону. Також обробка виключає виникнення грибка, цвілі, розвитку вологості в області вікна і зниженні атмосферного тиску в приміщенні. Естетична потреба в створенні стильного зовнішнього вигляду будівлі – відмінний шанс змінити вид пластикових вікон.

ТИП 1

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Якщо ви тільки що встановили нові вікна, то не варто затягувати з оздоблювальними роботами. Під впливом навколишнього середовища монтажна піна швидко сохне, отвори залишаються повністю негерметичними. До того ж, це досить неестетично.

Оздоблення вікон зовні своїми руками

Сьогодні існує величезна різноманітність оздоблювальних матеріалів, які будуть підходити за індивідуальними запитами користувача. До кожного екстер’єру можливо знайти оптимальне рішення. Можливі варіанти проведення облицювальних робіт:

  • За допомогою штукатурки.
  • Використання сендвіч-панелей.
  • Оздоблення гіпсокартоном.
  • Оформлення металевими пластинами.
  • Облицювання деревиною.
  • Використання натурального або штучного каменю.
  • Застосування пластикових панелей.

Оздоблення вікон зовні замковий камінь, замок, купити, ціна

Можливо використовувати синтетичну плитку під натуральний камінь, так і натуральні породи, які доступні у великій різноманітності. Даний матеріал створить надзвичайно стильний і благородний дизайн будівлі. Керамограніт, Клікерная плитка, галька та інші види каменю сьогодні використовуються в декоративному оздобленні вікон зовні. Камінь можна клеїти за аналогічною технологією, як і звичайну плитку, тому у вас не виникне труднощів.

Класична технологія

Для додання вікнам естетичного, акуратного вигляду можна просто вирівняти укоси, закрити тріщини, різні щілини в отворах. Це захистить монтажну піну від руйнування, яка є основою при установці склопакета. Такий варіант найбільш економічний і практичний. Для поліпшення зовнішнього вигляду будівлі можливо використовувати кольорові, неоднорідні склади.

Прикраса за допомогою ліпнини

Декоративне оформлення вікон зовні ліпниною – сучасна тенденція. Гіпс, бетон, пінопласт, пінополіуретан – дані матеріали не тільки дуже довговічні і надійні, але і створюють ідеально рівну поверхню. Приклеюються такі заготовки за допомогою розчину, що клеїть.

Зовнішній вигляд вікна, як оформити вікна зовні

Вікна – дзеркало в світ домашнього затишку, обстановки. Зовнішній вигляд вікна може багато розповісти про власника будинку, про його смакові переваги і почуття стилю. Погодьтеся, набагато приємніше проходити по вулиці і розглядати оригінальний дизайн вікон, ніж безликі склопакети. Якщо ви збираєтеся оформити вікна зовні в дизайнерському виконанні – дана стаття створена спеціально для вас.

Можливі варіанти дизайну вікон, зовні

  • Використання акрилової фасадної шпаклівки, штукатурки з мінеральним складом.
  • Оцинковані, захищені антикорозійною фарбою металеві пластини. Укоси з металу сьогодні активно застосовуються практично на всіх будинках.
  • Дизайн за допомогою полівінілхлориду (ПВХ) – пластикові вставки, які дуже практичні і універсальні.
  • Використання дерев’яних наличників – споконвічно традиційний формат, який застосовується на дерев’яних будинках. Існують оригінальні різьблені елементи, більш лаконічні варіанти.
  • Застосування натурального або штучного каменю, плитки – додає будинку благородство, статус і оригінальність.

Сучасне оформлення вікон схиляється в бік економічних, надійних і, в той же час, естетичних матеріалів. Багато користувачів вибирають такий дизайн, який не вимагає великих капіталовкладень, витрат часу.

ТИП 2

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Поліуретанові оформлення – декоративна тенденція сучасності

Фасад, оздоблений елементами з поліуретану, буде виглядати не гірше дорогого, прикрашеного натуральним каменем, гіпсом. Ви маєте можливість вибрати такі елементи для декорування вікон зовні:

  • Сандрики в широкій лінійці розмірів.
  • Імітація арок у великій варіації.
  • Використання фальшставней, різноманітних стінових панелей.
  • Поліуретанові молдинги.
  • Декор в форматі лиштви використовується для прикраси вікон як збоку, так і зверху. Важливо пам’ятати, що декоративні елементи підбираються строго під екстер’єр будівлі для надання йому більшої естетичності.

Велику популярність сьогодні знайшли лиштви в грецькому, римському стилі. Це додасть дому більшого розмаху, зробить його елегантним і розкішним. Для будинків в класичному дизайні слід підбирати декор з рельєфними виступами. Стильно виглядають не тільки білі наличники, але і фарбують в інший колір. Колони, пілястри безумовно перетворять будівлю в щось шляхетне, вишукане.

Інші варіанти оформлення вікон зовні

Використання профільних пластикових панелей відмінно впишеться в рамки економічного бюджету. Недоліком буде низький рівень естетичності після виконання облицювальних робіт. Що стосується дерев’яних елементів, то вони сьогодні є досить ексклюзивними і рідкісними. Якщо ви бажаєте зробити будинок в стилі традиційної хати, продемонструвати фольклор – тоді цей дизайн вам точно підійде!

Облицювання вікон, відкосів зовні будинку

Благоустрій укосів – основна мета, для якої виконується зовнішнє облицювання віконних систем. Така робота здатна надати екстер’єру будівлі естетичний зовнішній вигляд, зробити його більш захищеним від зовнішніх факторів. Практично всі фахівці говорять про важливість виконання облицювання вікон. Дана процедура на 100% захищає монтажну піну від руйнування під впливом агресивного світла, вологи, тиску. Саме вона є основою для кріплення вікна, тому важливо зберегти її первісні якості.

ТИП 3

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Оздоблення вікон на фасаді будівлі – обрамлення

Оздоблення вікон на фасаді будівлі – дуже важливий нюанс, який здатний виконувати як естетичну, так і функціональну роль. Обрамлення для вікон прямим чином пов’язано з зовнішнім оздобленням фасаду. Важливо підбирати ідентичні по стилістики матеріали, які будуть гармонійно виглядати на загальному воне. Сьогодні все більше і більше власників нерухомості звертають увагу на пінопласт. Саме цей матеріал по праву вважається економічним, практичним і естетичним після обробки. Обрамлення вікон фасади буде залежати від проекту будівлі, його екстер’єру. Користувач має можливість вибрати величезну лінійку елементів з пінопласту. Ви будете приємно здивовані результатом після обрамлення вікон пінопластом. Естетичний параметр даного матеріалу нічим не поступається гіпсу, натуральному каменю.

ТИП 4

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Пінопласт – зразок практичності, естетики та економії ваших коштів

Обрамлення вікон пінопластом своїми руками дозволить вам заощадити значну частину бюджету. Назвемо основні переваги даного оздоблювального матеріалу:

  • Бездоганна теплоізоляція. Ви напевно часто чуєте про утеплення будинку пінопластом. Також і обрамлення вікон з пінопласту надійно перепинить потрапляння холоду, вологи в приміщення. Це особливо актуально в опалювальний сезон.
  • Невелика вага матеріалу, легкість у проведенні монтажних робіт.
  • Матеріал здатний надійно прикріплятися практично до будь-якої поверхні стіни.
  • Має стильний зовнішній вигляд. Дизайн пінопласту дуже універсальний – його просто обробити, надати потрібну форму, пофарбувати, покрити іншими складами. Подібне обрамлення буде надавати будівлі солідність.
  • Цінова доступність. Кожен користувач зможе дозволити собі придбати достатній обсяг матеріалу.
  • Незамінний для захисту вікна від вологи, атмосферного тиску, температури, утворення грибка і цвілі.

Ідеї ​​в обрамленні вікон за допомогою пінопласту

Даний матеріал буде незамінним для вирівнювання невдалої поверхні будівлі Можливо підібрати будь-яку товщину, кут нахилу і текстуру матеріалу. Оздоблення пінопластом в поєднанні зі штукатуркою створить достатній декоративний формат. Не варто поєднувати матеріал з цеглою, натуральним або штучним каменем, на вініловий сайдинг. Найбільш естетично пінопласт виглядає на одноманітною поверхні.

Практичність, легкість, довговічність – все це переваги облицювального пінопласту. Вона здатна досить ефектно перетворити екстер’єр будівлі, надати йому стильний і продуманий дизайн.

Декор вікон на фасаді – облицювання

Декор вікон займає важливий етап в оформленні будівлі в цілому. Погодьтеся, що ми нерідко звертаємо увагу саме на вікна, проходячи крізь будівлю. Багатьом жителям України знайома процедура декорування вікон на фасаді за допомогою пінопласту. Деякі вважають, що даний матеріал не підходить для проведення фасадних робіт, але ми готові зруйнувати даний стереотип. Архітектура будівлі з застосуванням пінопласту здатна також естетично виглядати, як і натуральний камінь, гіпс. Можна отримати аналогічний ефект, додатково не переплачуючи – перша перевага облицювання вікна зовні пінопластом.

Декор вікон, фасад із застосуванням елементів з пінопласту

Для того, щоб лист пінопласту став більш естетичним і оригінальним його необхідно обробити. За допомогою контурного різання можна досягти рельєфної форми матеріалу. Після покриття пінопласту штукатуркою його буде складно відрізнити, наприклад, від колони, виступу з каменю. Накладки з пінопласту сьогодні доступні у великій різноманітності для декору вікон на фасаді. Ви можете вибрати формат під індивідуальний проект будівлі, враховуючи тонкощі екстер’єру. У каталозі нашої компанії кожен зможе знайти готові фасадні елементи – від лаконічних і стриманих до елегантних і ексклюзивних.

Зовнішнє оформлення вікон за допомогою пінопласту – порівняно молода технологія, яка сьогодні вважається інноваційною. Важко повірити, але все більше і більше великих компаній, закладів, розкішних особняків, дорогих квартир зовні оформляються саме елементами з пінопласту. Люди зрозуміли цінність цього матеріалу, за рахунок його доступності та практичності.

ТИП 5

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Переваги обробки вікон пінопластом на фасаді

Оздоблення вікон зовні пінопластом має такі переваги:

  • Високі експлуатаційні характеристики, порівнюючи з іншими твердими матеріалами. Довговічність пінопласту дозволяє використовувати його протягом довгих років.
  • Дуже маленький вагу. Незалежно від довжини, обсягу матеріал практично невагомий. Одночасно він має високу щільність і гнучкість. Це набагато спрощує виконання монтажних робіт.
  • Стійкість до дії вологи, атмосферного тиску, температури.
  • При невеликій вазі матеріал має достатню твердість і міцність.
  • Цінова доступність. Користувач зможе дозволити собі придбати достатню кількість елементів для облицювання.
  • Привабливий зовнішній вигляд, велика різноманітність розмірів, форм.

Оформлення віконних прорізів

В процесі проектування фасаду будівлі важливо враховувати питання оформлення віконних прорізів. Саме вони будуть виділяти будинок з числа інших на вулиці, створювати його образ, враження проходять повз людей. Зовнішній вигляд вікон здатний подарувати екстер’єру будівлі не тільки оригінальність, але і зробити їх більш захищеними від впливу зовнішніх факторів. Важливий етап, до якого варто поставитися з розумом – вибір якісного матеріалу для обрамлення віконних прорізів. Сідайте зручніше і ми починаємо!

ТИП 6

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Який формат обрамлення вікон варто вибрати

Однозначної відповіді для всіх власників нерухомість просто не існує – кожен матеріал індивідуальний. Наприклад, для будинку з дерева найкраще йтимуть лиштви з дерева в традиційному стилі. Для цегляного будинку суто цегляна кладка або металеві пластини. Про все по порядку:

  • Деревні лиштви.

Вони здатні надати будівлі природний стиль, зв’язок з природою, сільський шарм. Найбільше підходить таке обрамлення для заміської дачі або будинку-хати. Такий матеріал досить дорогий і здійснюється без врахування замовлення. Великий плюс – дуже естетичний формат і багатий зовнішній вигляд.

  • Цегла.

Таке обрамлення є в широкій колірній гамі, тому можна створити певний контраст з основною стіною будинку. Цегла не повинен надто виступати від поверхні, тому потрібно підбирати досить тонкі елементи. Дана облицювання економічна, проста в установці і порівняно проста в плані дизайну.

  • Камінь і його імітація.

Тут ми говоримо про плитку, натуральних породах і штучної кам’яної кладки. Обрамлення вікон з каменем має бути не надто потужним, нагромадження. Варто розглядати такий формат, коли стіни мають однорідну поверхню. Саме так ви досягнете гармонійного стилю. Камінь здатний надати будинку дуже красивий і багатий формат. Елементи з вапняку, черепашнику, гальки ідеально підійдуть для цих цілей. Пам’ятайте: обрамлення з кам’яної породи потрібно вибирати для міцних стін, через тяжкості матеріалу.

  • Сайдинг.

Розглядайте добірні профілі – вони збираються немов конструктор. Їх легко і швидко встановлювати, вони мають стильний дизайн. Дана облицювання дуже лаконічна, проста.

  • Гіпс.

Передати настрій класичного, елегантного і аристократичного дизайну. Віконні отвори в оформленні гіпсових колон, пілястрів, рельєфних форм будуть робити будівлю розкішним. Недолік – гіпс не сильно любить вплив вологи, вимагає періодичної реставрації, за рахунок появи тріщин.

  • Поліуретан, пінопласт.

Ліпнина з даних матеріалів дуже доступна в плані бюджету. Область вікон стане досить красивою і, одночасно, захищеної від впливу холоду, вологи, грибка, цвілі.

Оформлення вікон зовні будинку

Оформлення вікон зовні будинку – важлива процедура, яка дозволяє створити не тільки естетичний зовнішній вигляд, але і захистити його від зовнішніх факторів. Оздоблювальні матеріали повинні володіти відмінними вологостійкість якостями і низькою гігроскопічністю. Це необхідно для того, щоб не відбувалося руйнування облицювання. У теплі сезони випадає достатня кількість опадів, які можуть накопичуватися в структурі матеріалу, взимку вода може кристалізуватися, тим самим, руйнуючи породу. Облицювання повинна бути стійкою до погодних умов, виконуватися з стійкого складу. Вибір нестійкого до вогкості матеріалу можливий в тому випадку, коли забезпечується достатній рівень вентиляції в приміщенні.

ТИП 7

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Популярні матеріали для зовнішнього облицювання вікон

  • Штукатурка, шпаклівка з цементного складу.
  • Сталеві пластини, покриті захисною полімерною фарбою. Даний формат застосовується на віконних прорізах як кам’яних, бетонних стін, так і на деревних будинках.
  • Полівінілхлорид (ПВХ). Пластикові пластини дуже практичні у використанні, прості в установці.
  • Лиштви з дерева. Використовуються для оформлення укосів зі зрубу і встановлюються врівень.
  • Натуральний або штучний камінь, плитка.

Як виконується облицювання вікна пластиком

В першу чергу необхідно виготовити укоси по потрібному розміру. Заготовки обробляються пінним складом, а потім прикріплюються гвинтами до вікна. Далі необхідно заповнити шви герметиком, який виключає проходження вологи всередину і протягів. Якщо ви бажаєте досягти кращої фіксації облицювання, тоді використовуйте міцні дюбелі з шурупами.

Фахівці рекомендують використовувати санітарний герметик. Саме він здатний виключити розвиток грибка і цвілі. Укоси слід завчасно обробити ґрунтовкою. Завдяки цьому герметик і піна набагато краще буде зберігати зчеплення.

Облицювання вікон зовні каменем або плиткою

Після того, як ви виконали ґрунтовку стін, слід прикріпити плитку або кам’яну кладку на морозостійкий клей. Можливо також застосовувати герметик на силіконовій основі, який точково наноситься по всій площині декоративної заготовки. Затирати шви варто епоксидної або силіконової основою.

Оформлення вікон дерев’яними лиштвами

Лиштви з дерева повинні бути просочені захисним засобом, яка продовжує термін служби матеріалу. Мідні цвяхи без капелюшків використовуються для кріплення наличників до віконної рами. Для цього слід використовувати пробивальних апарат, замість звичайного молотка, який може візуально пошкодити структуру деревини.

Лиштва на вікна – декоративне оформлення вікон на фасаді будівлі

Декоративне оформлення вікон на фасаді будівлі – важливе питання, яке стоїть детального розгляду. Екстер’єр будинку можна порівняти з особою, а вікна з відображенням його внутрішнього стану, відносини власника до особистої власності. Зробити будинок більш привабливим для оточуючих можливо за допомогою лиштв. Саме вони здатні перетворити вікна, надати їм новий стиль і, до того ж, захистити від впливу зовнішніх факторів. Головне вибрати якісні віконні лиштви і їх дизайн.

ТИП 8

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Для чого використовуються лиштва на вікна

Лиштва виготовляється з матеріалу, який націлений для обрамлення вікна. У товщині лиштва дорівнює близько 3-4 см, тому він буде трохи випирати для створення естетики фасаду. Також така планка здатна закрити всілякі щілини, які утворюються між віконним коробом і площиною вікна. Лиштва не дозволяє опадам, температурі і тиску потрапляти всередину приміщення. За допомогою даного елемента можливо знизити рівень шуму в будинку, попередити розвиток цвілі і грибка в області вікон. Лиштва встановлюється і для теплоізоляції, тому вони зберігають тепло всередині приміщення.

Які існують види віконних наличників

Лиштви діляться за видами залежно від типу установки:

  • Накладний формат. Застосовуються для приховування зазорів між поверхнею стіни і безпосередньо вікном.
  • Телескопічний формат. У порівнянні від вищевказаного варіанту, тут присутні, так звані, крила, які дозволяють закріпити наличник більш герметично всередину шва.

Цікавий факт: лиштви бувають не тільки фігурними, але і плоскими, округленими.

Матеріал для виготовлення віконних наличників

  • Натуральне дерево. Даний матеріал припаде до душі кожному шанувальнику класики. Візуально декоративне облицювання підкреслить шляхетність і розкіш фасаду, додасть йому закінчений штрих.
  • МДФ. Матеріал має волокнисту будову з деревних трісок і пилу. Такі лиштви зовні оформляються папером або лаковим шпоном для додання естетичності і захисних якостей.
  • Полівінілхлорид (ПВХ). Їх прийнято встановлювати на склопакети. Доступна велика різноманітність кольорів, тому дані лиштви будуть стильно вписуватися під формат сайдингу, штукатурки.
  • Поліуретан. Оптимальний формат для віконних систем округлої форми. За рахунок високої практичності, широкого застосування і простоти в догляді, дані лиштви широко використовуються в побуті.
  • Лиштви з металу. Металеві оцинковані листи покриті антикорозійною фарбою.

Утеплення відкосів декоративним пінопластом зовні

Відкос – спеціальний елемент віконної системи, який здатний закрити отвір між поверхнею фасаду і самого вікна. Установку відкосів прийнято виконувати після монтажу нового вікна. Зовнішні відкоси, ціна яких стане доступна для кожного користувача, виконуються за певною технологією. Головне завдання цих робіт – поліпшення якості віконної системи. За допомогою відкосів можливо зберегти тепло в приміщенні, виключити потрапляння вологи, атмосферного тиску, грибка і цвілі.

ТИП 9

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Фасадна ліпнина на вікна – зовнішня обробка

Для декоративного оформлення вікна на фасаді будівлі використовується ліпнина. Зовнішня обробка дозволяє створити оригінальний екстер’єр будівлі, продемонструвати оточуючим фантазію автора. Сьогодні на будівельному ринку є велика різноманітність матеріалів і форматів фасадної ліпнини. Бажаєте створити щось запам’ятовується і особливе? Вибирайте ансамбль з наявністю достатньої кількості деталей. Фасад можна оформити як в лаконічному і стриманому дизайні, так і елегантному, розкішному форматі.

ТИП 10

для розуміння пропорцій декоративних елементів розмір віконного отвору на всіх картинках 1,3 м ширина, 1,6 м висота

Переваги фасадної ліпнини на вікна

  • В першу чергу, вона здатна прикрасити екстер’єр будинку. Це оптимальне рішення для тих, хто втомився від нудної архітектури. Можливо втілити в життя найсміливіші ідеї.
  • Захист вікна від попадання вологи, розвитку цвілі і грибка, а також надійна тепло- і шумоізоляція. Ліпнина має достатню товщину для захисту приміщення від холоду, вогкості.
  • Ліпнина з більшості матеріалів дуже проста в установці. Незважаючи на свій громіздкий формат, вона може мати невелику вагу. Тому будівля може перетворитися в лічені години.
  • Велика розмаїтість форматів. Декоративні елементи можуть бути виконані з різних матеріалів, мати різну форму і дизайн.

Навіть саме безлике будівля здатна заграти новими фарбами, стати більш свіжим і живим за допомогою ліпнини. Фасад відображає зовнішність будинку, тому можливо продемонструвати благородство, вишуканість екстер’єру оточуючим.

Пінопласт – надійний і універсальний матеріал для фасадної ліпнини

Архітектурні елементи з пінопласту здатні виглядати також розкішно і помпезно, як і заготовки з натурального каменю, гіпсу. Створити справжній витвір мистецтва можливо, за рахунок здатності пінопласту до обробки. Даний матеріал порівняно недавно почав застосовуватися в будівництві. Його практичні та естетичні особливості даруватимуть захват користувачеві довгі роки.

Пінопласт може мати абсолютно будь-яку форму, тому дизайн будівлі можна оформити за індивідуальним проектом.

Покривається матеріал штукатуркою, затерла або іншим розчином, який робить ліпнину більш міцною і довговічною. Користувач може оформити фасад фальш колонами, віконницями, карнизами з рельєфного пінопласту. Сучасний дизайн будівлі можна оформити суворої випирає рамкою. Пінопласт по праву вважається найбільш екологічним і практичним матеріалом, який буде радувати вас довгі роки.

Комбінації віконного молдинга і декоративного підвіконня на фасаді отвору

На фото представлені різні комбінації віконного молдинга і підвіконного профілю в фасадній декорі отвору зовні будинку. Якщо у вас стоїть завдання оформити тільки вікна на фасаді вашого будинку – дані приклади легко її вирішать. На фотографіях зображено дві, істотно відрізняються оздоблення стін будинку – це штукатурка і облицювальна цегла або плитка. Так-же на прикладах фасадної обробки вікна є виноски з номерами каталожних елементів. За ним ви можете самостійно порахувати облицювання вікон зовні декоративними елементами з армованого пінопласту попередньо скачавши КАТАЛОГ наших архітектурних виробів.

Фігурні кути елементів фасадного декору: як зробити, склеювання, шпаклівка, фарбування

Фігурні закінчення таких елементів декору вікна як підвіконня і верх вікна називаються ПРОФТОРЕЦ. Вони виробляються в процесі монтажу архітектурного декору на фасаді звичайного подрезкой під 45 °. Це докладно проілюстровано на малюнку.

Робити профторец на виробництві не зовсім доцільно в зв’язку з можливим не потраплянням в точний розмір на фасаді. Для будь-якого фасадчик це звичайна проста операція. Елементи підрізування склеюються між собою клеєм піною STYRO 753. Після цього стики шпаклюються фасадної готової шпаклівкою в відрах – марка ELF Д200,300

Декоративне оздоблення вікон зовні

Фарбувати елементи фасадного, архітектурного декору з пінопласту ми рекомендуємо фарбою торгової марки Caparol:

  • AmphiSilan-plus
  • Amphibolin
  • Caparol Украина – марка Alpina

Оздоблення вікон зовні власноручь

На малюнках, наведених нижче, відображені технічні моменти стикування декору вікна з укісними планками. Ви можете бачити 2 варіанти декорування вікна: молдинг по периметру вікна і поєднання молдинга з підвіконням.

Оформлення вікон пінопластом | Дизайн рішення, приклади, варіанти, матеріал, види, фото

На ілюстраціях добре видно, що декоративний елемент монтується поверх торця укісної планки. так само зверніть будь ласка увагу на відлив – накриття підвіконня – воно повинно покривати укісними частина і сам декоративний елемент. Тому, якщо ви плануєте якісь архітектурні елементи на фасаді – не поспішайте замовляти відливи на підвіконня. Вони монтуються після монтажу декору фасаду будинку.

Оздоблення пластикових вікон зовні в дерев'яному будинку | Дизайн рішення, приклади, варіанти, матеріал, види, фото

Самі откосние планки можуть бути зроблені як монтажниками при утепленні, так і замовлені у вигляді готових виробів у нас. Ми виробляємо укоси необхідної для конкретного об’єкта глибини. товщина укосу зазвичай становить 3 см у віконної рами і 2 см у стіни.

Декор вікна в відкосі

Окремо хотіли б запропонувати варіант оформлення отвору декоративним елементом, розташованим на схилі. На фото внизу ми відобразили, як приклад, застосування профілю № 1160 з розмірами перетину 15х15 см. Декоративний карниз монтується на стіну без утеплювача, а сам утеплювач не доходить до краю укосу на розмір профілю (на нашому прикладі це 15 см).

Як зробити укоси на вікна з вулиці | Дизайн рішення, приклади, варіанти, матеріал, види, фото

Такий дизайн віконного отвору вигідно відрізняється від звичайного застосування фасадного молдинга по краю укосу створенням більшого обсягу і рельєфу при меншому відступі декору від стіни.