ArtFacade » 111+ Прикладів Оздоблення Вікон Зовні Будинку

111+ Прикладів Оздоблення Вікон Зовні Будинку

0 Поділись

При декоративному оформленні отвору пластикового вікна зовні будинку пінопластом у замовника дуже часто виникає безліч технічних питань, пов’язаних з установкою, стикуванням і монтажем елементів декору вікна.

Перше і найголовніший питання – це який матеріал найкраще застосувати для декоративного оздоблення вікна зовні. Наші фасадні вироби з пінопласту вже багато років доводять свою практичність, легкість, естетичність, довговічність і найголовніше – краще співвідношення ціна-якість.

Обробка віконних прорізів

Тому пінопласт-пінополістирол – кращий матеріал для облицювання вікон декором. На прикладах наведених нижче ви так само можете побачити істотну різницю між обробкою вікон своїми руками (вручну) і виготовленими в виробничих умовах виробами з пінопласту.

Лиштви для вікон

Напевно ви бачили безліч будинків з прямокутними рамочками навколо вікон – це найпростіший і соответсвенно дешевий спосіб декорування отвору будинку. Але таке оформлення вікна не йде ні в яке порівняння з нашими фігурними елементами декору вікна.

Декор вікон фасад. Україна Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський

Друге основне питання по декоративній обробці вікон – це на якій стадії утеплення проводиться монтаж фасадних елементів. А так же якщо фасад облицьований плиткою або в облицювальній цеглі. Наші архітектурні елементи самі по собі легкі, тому немає необхідності залишати під них монтажні місця без утеплювача, виробляти додаткові монтажні зміцнення і т.п. 

Тому фасадний декор з пінопласту на отворі вікна монтується по чорновий стяжці утеплювача до фінішної обробки стін. Якщо ж зовнішні стіни з облицювальної цегли або плитки – елементи декору монтуються поверх них.

облицювання вікон

І трете основне питання при облицювання вікон – це монтаж, стикування, підрізування, укоси. Що робити з октосамі віконного отвору на фасаді, як поєднується декор вікна з обробкою укосу, як монтується разом декор вікна і укіс, які клею застосовуються при монтажі віконного фасадного декору, де взяти схему монтажу замкового каменю на фасаді вікна, як зістикувати арочний декор вікна з прямими елементами, коли ставиться метал на підвіконні при наявності декору, як стикуються між собою декоративні деталі віконного обрамлення? 

На всі ці питання Ви можете отримати відповіді на цій сторінці нашого сайту. Або звернувшись до нас будь-яким зручним способом.

Елементи декору віконного отвору на фасаді будинку

Декоративне оформлення, оздоблення вікон зовні плиткою, каменем, металом, пластиком

В оформленні віконного прорізу зовні будинку застосовуються такі елементи фасадного декору:

  • віконний молдинг
  • декоративний підвіконня
  • верх вікна
  • фасадні кронштейни
  • замковий камінь, замок

Декоративне оздоблення вікон зовні – основні типи

Нижче представлені одні з найпоширеніших оформлень віконного отвору на фасаді будинку. Відображені основні форми, геометрія декору вікна молдингом, підвіконням, верхом вікна. Ви можете побачити часткове або повне обрамлення отвору молдингом. Варіанти застосування додаткового верхнього профілю для візуального зміни висоти віконного прорізу. Різні варіанти фігурної форми верху вікна. Застосування на фасаді вікна таких елементів декору, як замковий камінь, кронштейн, елементи пілястр, напівколони.

Комбінації віконного молдинга і декоративного підвіконня на фасаді отвору

На фото представлені різні комбінації віконного молдинга і підвіконного профілю в фасадній декорі отвору зовні будинку. Якщо у вас стоїть завдання оформити тільки вікна на фасаді вашого будинку – дані приклади легко її вирішать.

На фотографіях зображено дві, істотно відрізняються оздоблення стін будинку – це штукатурка і облицювальна цегла або плитка. Так-же на прикладах фасадної обробки вікна є виноски з номерами каталожних елементів. За ним ви можете самостійно порахувати облицювання вікон зовні декоративними елементами з армованого пінопласту попередньо скачавши КАТАЛОГ наших архітектурних виробів.

Як виділити вікна на фасаді – фото рішення

Перше, що цікавить при обробці фасаду будинку декором – це оформлення прорізів. Віконні і дверні отвори створюють головну візуальну картинку фасаду. Невідповідність пропорцій площі вікон і площі стін завжди справляє гнітюче враження. Занадто вузькі або занадто широкі вікна легко перетворюються різними архітектурними прийомами на витвір мистецтва.

Об’єднанням декількох вікон фасадним декором з пінопласту в єдину композицію відповідно до загальної концепції зовнішньої обробки фасаду будинку – один з небагатьох прийомів декорування віконних прорізів. Якщо Вам потрібен дизайн вікон зовні – нижче на сторінці ви можете бачити ряд готових рішень – прикладів обробки віконних прорізів за якими можна легко визначитися з власними уподобаннями в дизайні.

Фігурні кути елементів фасадного декору: як зробити, склеювання, шпаклівка, фарбування.

Фігурні закінчення таких елементів декору вікна як підвіконня і верх вікна називаються ПРОФТОРЕЦ. Вони виробляються в процесі монтажу архітектурного декору на фасаді звичайного подрезкой під 45 °. Це докладно проілюстровано на малюнку.

Робити профторец на виробництві не зовсім доцільно в зв’язку з можливим не потраплянням в точний розмір на фасаді. Для будь-якого фасадчик це звичайна проста операція. Елементи підрізування склеюються між собою клеєм піною STYRO 753. Після цього стики шпаклюються фасадної готової шпаклівкою в відрах – марка ELF Д200,300

Декоративне оздоблення вікон зовні

Фарбувати елементи фасадного, архітектурного декору з пінопласту ми рекомендуємо фарбою торгової марки Caparol:

  • AmphiSilan-plus
  • Amphibolin
  • Caparol Украина – марка Alpina

Оздоблення вікон зовні власноручь

На малюнках, наведених нижче, відображені технічні моменти стикування декору вікна з укісними планками. Ви можете бачити 2 варіанти декорування вікна: молдинг по периметру вікна і поєднання молдинга з підвіконням.

Оформлення вікон пінопластом | Дизайн рішення, приклади, варіанти, матеріал, види, фото

На ілюстраціях добре видно, що декоративний елемент монтується поверх торця укісної планки. так само зверніть будь ласка увагу на відлив – накриття підвіконня – воно повинно покривати укісними частина і сам декоративний елемент. Тому, якщо ви плануєте якісь архітектурні елементи на фасаді – не поспішайте замовляти відливи на підвіконня. Вони монтуються після монтажу декору фасаду будинку.

Оздоблення пластикових вікон зовні в дерев'яному будинку | Дизайн рішення, приклади, варіанти, матеріал, види, фото

Самі откосние планки можуть бути зроблені як монтажниками при утепленні, так і замовлені у вигляді готових виробів у нас. Ми виробляємо укоси необхідної для конкретного об’єкта глибини. товщина укосу зазвичай становить 3 см у віконної рами і 2 см у стіни.

Декор вікна в відкосі

Окремо хотіли б запропонувати варіант оформлення отвору декоративним елементом, розташованим на схилі. На фото внизу ми відобразили, як приклад, застосування профілю № 1160 з розмірами перетину 15х15 см. Декоративний карниз монтується на стіну без утеплювача, а сам утеплювач не доходить до краю укосу на розмір профілю (на нашому прикладі це 15 см).

Як зробити укоси на вікна з вулиці | Дизайн рішення, приклади, варіанти, матеріал, види, фото

Такий дизайн віконного отвору вигідно відрізняється від звичайного застосування фасадного молдинга по краю укосу створенням більшого обсягу і рельєфу при меншому відступі декору від стіни.

0 Поділись