Фасадні Візерунки, Орнаменти, Розетки ~ Купити ~ Замовити

Орнаменти на фасаді будинку передають більш яскраво виражену картину певного стилю оформлення декором. Кожному напрямку в архітектурі відповідає свій характерний малюнок, сюжет. Наші візерунки поділяються на дві умовні групи – це поодинокі і погонажні. Будь-який елемент може бути будь-якого розміру при збереженні пропорцій. Архітектурні елементи виготовляються з пінопласту з подальшою армировкой захисним шаром під фасадне застосування. Всі вироби повністю готові для монтажу і фарби на фасаді будинку.

👍 Найкраща колекція! Купідони ✓ Каріатиди ✓ Гірлянди ✓ Картуші ✓ Мульйони ✓ Кути ✓ Фрески ✓ Фронтони ✓ Розетки 👉 Будь-який елемент може бути будь-якого розміру зі збереженням пропорцій. Наші моделі ідеально підійдуть для вашого архітектурного проекту!

🔻

Амури

ЗАМОВИТИ

Каріатиди

ЗАМОВИТИ

Гірлянди

ЗАМОВИТИ

Картуші

ЗАМОВИТИ

Середники

ЗАМОВИТИ

Кути

ЗАМОВИТИ

Фрески

ЗАМОВИТИ

Фронтони

ЗАМОВИТИ

3d рельєфні архітектурні орнаменти з пінопласту

ЗАМОВИТИ

Плоскі, прості фасадні візерунки з пінопласту

ЗАМОВИТИ

Погонажні прості прикраси для фасаду будинку

ЗАМОВИТИ

Слухові вікна – фальш вікно на фасад будинку з пінопласту

До узорів ми віднесли також такі елементи декору фасаду як фальш слухові вікна. Фальш вікна виконують суто декоративну функцію і розташовуються зазвичай на конику фасаду будинку. Нижче представлена мала частина наших можливостей з виробництва фасадних візерунків. Ми можемо відтворити будь-який малюнок за зразком.

ЗАМОВИТИ

Великі стельові розетки

ЗАМОВИТИ

Люстри-медальйони можна встановлювати не тільки в будь-яких приміщеннях квартир і житлових будинків, але і в салонах, ресторанах, конференц-залах та інших приміщеннях. При правильному підборі розеток вони можуть стати центральною прикрасою інтер’єру, надаючи йому свіжості, елегантності та привабливості.

Стельові розетки для світильників

ЗАМОВИТИ

Стельові розетки в дизайні інтер’єру: класичний і сучасний стиль

Незважаючи на поважний вік ліпнини, декоративні стельові розетки можуть не тільки використовуватися як прикраса класичних інтер’єрів, але і грамотно вписуватися в різні сучасні стилі, серед яких:

  • мінімалізм,
  • стельові розетки в стилі арт-деко
  • розетки вікторіанської стелі
  • старовинні стельові розетки
  • рустикальний стельовий розетки
  • лофт та інші.

Наприклад, велика кількість позолоти, завитки – доля класики. А ось чіткі геометричні візерунки підійдуть для стилю мінімалізм. Оригінально виглядатиме лофтовий інтер’єр, в якому елегантні стельові розетки для люстр сусідять з цегляною кладкою і зістареної штукатуркою.

ЗАМОВИТИ

Квадратні та прямокутні стельові розетки

ЗАМОВИТИ

Стельові декорації-розетки

ЗАМОВИТИ